🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Geçmiş olsun canım sahurda ne yiyorsun?
Yagli şeyler yeme.
Çubuk kraker ya da kuru yemiş yiyebilirsin.
Bir de en az 3 bardak su iç yatmadan.
Bugün oruç musun
Sahurda yumurta yiyorum. Valla 2 bardak su, bir bardak çayda anlaşalım 🤝evet bugün oruç tutuyorum

Ayy çikolata ah ah az önce bir kaşıkladım kocam yeni kavanozu görmesin 😱

Watsons ya da gratis ikisinden biri ama tam hatırlamıyorum canım
Kaş bıyık sorma ya kaşları zoraki alıyorum bıyıklara da cımbızla el atıyorum kuaföre gitmeye hiç cesaretim yok böyle vaka sayıları varken uzunca zaman oldu gitmeyeli
Bende geçenlerde aldım kendi başıma yarıladım 🤣
Valla kuzum bizim sütçüye belli olmaz ama perşembe felan isterim herhalde yoğurt var daha🥰

Hee tamam canım bende o siteyi kullanıyorum 🤭🤭uygulaması da çok rahat

Canımm benim geçmiş olsun 🌺🌺

Sorma kız bende çok bilmezdim🤫🤫🤣🤣
Evet canım bide sitesinin kurucuları galiba tariflerde en üstte cıkanlar soyadları aynı olanlar onların tarifler çok güzel tutuyo 😂
Öğrendik yApa yapa 🤗🤗
Günaydın canımmm, günaydınn herkesee💐💐
Ben niye bu saatlere kadar uyur oldum ramazanda yaa 😔

Ayy çikolata ah ah az önce bir kaşıkladım kocam yeni kavanozu görmesin 😱

Watsons ya da gratis ikisinden biri ama tam hatırlamıyorum canım
Kaş bıyık sorma ya kaşları zoraki alıyorum bıyıklara da cımbızla el atıyorum kuaföre gitmeye hiç cesaretim yok böyle vaka sayıları varken uzunca zaman oldu gitmeyeli
Valla sorma canım ya al benden de o kadar korkuyorum gitmeye. Evde bi şekilde halletmeye çalışıyorum :KK43:

Kolay gelsin canım 🥰
Aaa ne koltuk silmesi 😁senin bugünki işler baya yorucu Allah kolaylık versin :temizlik:
Sağol kuzum😍 kuşların poku iz bırakıyor ya geçen 2 gün yanımızdalardı onları silcem. Yürüyüşe vakit kalmadı ütü de 2 tane pantilon varmış onlardan yırttık💃💃🤣🤣

Bende geçenlerde aldım kendi başıma yarıladım 🤣

Evet canım bide sitesinin kurucuları galiba tariflerde en üstte cıkanlar soyadları aynı olanlar onların tarifler çok güzel tutuyo 😂
Öğrendik yApa yapa 🤗🤗

Günaydın canımmm, günaydınn herkesee💐💐
Ben niye bu saatlere kadar uyur oldum ramazanda yaa 😔
O sitede erkek aşçı var mı :KK70: hepsi bayan mı?

Yemekler yapıldı ✔️
Çamaşır katlandı ✔️
bol bol oturuldu telefonla ilgilenildi🙄✔️
şimdi derse başlıcam
Sonra bulaşık mak boşaltıcam

canım çok çiğjöfte istiyo ya 2 3 gündür akşam yemeği az yiyimde sipariş verdirtcem 😕

Ben de şimdi seanstan çıktım anlattım kapanışı ağlamayla kapattım çok şükür güzel bir seanstı

Eklentiler

• IMG_20210420_134950.jpg
    IMG_20210420_134950.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20210420_134809.jpg
    IMG_20210420_134809.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 28
Nasılsınız hanımlar sabahtan beri canlı dersler var 6 da bitiyor teneffüs arasında süpürge tuttum arada çocuklarla market yaptık 5 dakika hava çok güzel
İkinci sınıfa giden oğlumun öğretmeni 23 Nisan videosu istedi bir saattir onunla uğraştık. Yemek dünden vardı çorba yapçam birde sahurluk poğaça yapıcam akşam üstü 🙋‍♀️

X