Neden Boşandım ?

Eğer sevmiyorsanız hiçbir şekilde aşık değilseniz evet ileriyi zorlamanın mantığı yok bence de. Fakat bazı ailesel sorunlar veya eş ailesiyle ilgili sorunlar ise eğer Deneyimlediğim Eda Turan ve Hidayet Çalışkan gibi aile danışmanlarını öneririm üstleik yüz yüze anlatılmayacak durumlar varsa sen de danış tarzı online psikolog sistemlerinden hizmet almanızı öneririm.

Muhtemelen uzun süre manipüle edildiğiniz için şu an depresif durumdasınız yoksa böyle birinden kurtulduğunuz için kutlamalar yapıyor olmalısınız. Lütfen bir destek olun ve yeniden kazandığınız hayatın tadını çıkarın

Geçmiş bitmiş olsun inşallah Çok üzüldüm yaşadıklarınız için Allah bundan sonra ki hayatınızda iyi insanlarla karşılaştırsın Kocaman sarılıyorum size

Malesef öyle . Tüm hayatım , işim , ortamım her şeyim değişti . Çok ani bir kırılma oldu. Yaşanan onca haksızlıkları kabul etmek zor geliyor . Nedenler , niçinler … Neden bunlara müsade ettimler ? Geçip gitmesini istiyorum. Bu duyguların .

" ...yaşadığım hayatım benle ne alakası var diye düşündüm..."

En çok bu sözünüze üzüldüm. Güzel günler hayatınıza çabucak gelsin

Konu başlığınız yanlış olmuş neden ben boşanmadım olsa daha doğru olurmuş.
Veya neden kocam beni boşadı da uygun.

Siz değişmedikçe hayatınıza çektiğiniz adamlar da değilmeyecek. Bunca rezilliği çekme sebebiniz ne merakımdan soruyorum gerçekten altında yatan alt metin ne?

Bu erkek milleti aynı eve girmeden anlaşılmıyor mu ya? Girilen bu konulardan sonra evlenmeden belirli süre aynı evi paylaşmak gerektiğine inanmaya başladım
.
Aynı evi paylaşsan bile imza atılmadan değişik bir kafa yaşıyorlar imza atıldıktan sonra bambaşka. Bence avcılık genlerinin evrimleşmiş halleri bunlar. İmzayı atana kadar her türlü iki yüzlülük, dolandırıcılık. İmzadan sonra gerçek kişilikleri ortaya çıkıyor. Çünkü evlilik çocuk olsa da olmasa da bittim gitti diyebilecek bir kurum değil. Bekara karı boşamak kolay derler çok doğru buluyorum bu sözü. Ben evlilikle ilgili dertlerimi evli olan arkadaşlarıma anlatıyorum çünkü onlar beni daha iyi anlıyor gibi. Bekar arkadaşlarıma sorsam eğer, gece uyurken iyi geceler demeyi unuttu diye boşanmam gerekir

Bilmez miyim? Dün sevdiğim bir dizi olan The Crown'u izliyordum. Tam Lady Diana ve Galler Prensinin boşanma sahnesini izledim. Kadını 15 yıl aldatmasına rağmen prens Charles boşanmadan önce gelip Diana ile konuşuyordu. Her şey daha farklı olabilirdi edebiyatı çekiyordu. Prens olsan bile özünde ilkel bir erkeksin işte

Umarım Bir an önce bana yaşattıklarını unutmak ve hayatıma adapte olmak istiyorum ..
Burada en objektif yorumu bence ayrılanlar yapıyor . Ya da empati duygusu gelişmiş olanlar .

Kesinlikle bende buna katılıyorum. Evlilik aslında bir anlaşma , boşanma ise o anlaşmayı feshetmek … Böyle bakıldığında çok kolay . Ama toplumun bazı kesimleri boşanmaya evden cenaze çıkmış gibi yaklaştığı ya da dünyanın sonu gelmiş gibi baktığı için bence insanlara mutsuz evlilik yürütmek daha makul geliyor .
Çünkü boşandığımı duyan insanların ilk tepkisi acıyarak bakmak . Belki şiddet görüyor bu insan kendi evliliğinde ama acıyarak bakıyor gözlerime…

Nişanlı iken aldatmış niye birakmadiniz

boşandığınız iyi olmuş, geçmiş olsun yeni ve güzel bir sayfa sizi bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…