ne yapayım şimdi...

hanımefendi bende öyle olmasınu tek derdimin derslerim olmasını isterdim fakat ben kendim için isterdim birileri imrensin diye değil.şu an bu durumdayım sizden buna yönelik bir öneri istedim geçmişimin hatalarla dolu olduğunun farkında oldugumu vurguluyorum zaten sürekli

Son düzenleme:
Biraz mantik..3 yillik evliyim.esimlede sorunum yok sukur..evlendigimden bu yana kpss ile ugrasiyorum.(ogretmenin) 1 kere isteyerek hamile kaldim oda olmadi kurtaj olmmak zorunda kaldim.
Sonra atanana kadar korunma karari aldim cunku hem kendime hem sinava yetemeyecegimi dusundum.insallah olur bu yil bakalim.
Kaldiki cocuk dogursam esimin ilgileneceginede emindim..
Ama sizdeki cesarete hayran kaldim.yas 19..hadi unv gectim.evlilik oturmamisken cocugu ne ara yaptin.Allah yardimcin olsun.insallah bu saatten sonra mantikli kararlar alirsin.sen kendi ailenide esinin ailesinide esinide bi kenara koy su okulunu bitirmeye calis

1 ay içinde evlenmek nedir ya?
Nasıl aileler var böyle?
Kızım istese ben karşı çıkarım
O senin kolunu büktüğünde sen de bir tane geçir suratının ortasına
Töbe yarabbim.
İnsanı nasıl zıvanadan çıkarıyorlar.

Hayal dunyasinda oldugumu nerden biliyorsunuz..19 yasinda bende dees calisiyordum..Konu sahibi ile uzaktan yakindan benzerligim yok ama zaman gecmis ister hataydi ister cok asiktim desin..Kendisi bu sartlarda guzel bir bolum kazandigini cocukla bunu yaptigi icin disardan takdir edildigini soyledi..Suan yeterince mutsuz hayata olumsuz bakan biri var ztn ..Buraya konu acmasi onun teselli arayisi icinde oldugunu gosterir..Kendisini tanimiyoruz die bize gore yanlis gelen seylerden onu vuramayiz oyle degil mi? Ztn kendisi yanlislarin farkinda suan ayrilip baba evinde egitim mi bir 4 yil daha devam ettirip baba evine donmeden ayaklarimin ustunde durmami die fikir istiyor..Bu kdr derdimin arasinda elestirin laf sokun moralimi iyice sifirlayin die degil..Suan kurdugunuz bir cumleden bile morali bozulduysa belki uzulup agladiysa bununda kul hakki oldugunu unutmayin.

çok teşekkürler. bende sizin gibi düşünüyorum ayrıca hitap ederken de hanımefendi kullanılabilir gayette.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…