ne yapayım şimdi...

kpss mecburiyeti var fakat çok düşük puanla atanabiliyoruz biz 53-55 gibi.evet oglum 8 yaşında olacak o zaman babası ne düşünür velayet konusunda onu bilemem. Bu işler nasıl olur kanunen ne gibi zorlukları kolaylıkları var bir fikrim yok ,araştırırım dediğiniz gibi
oğlum nasıl karşılar bilmiyorum ama babasına değilde daha çok bana düşkündür

Son düzenleme:
Adamla durduğun hata !!! Kimseye kolay kolay boşan demem ama sana saygı duymayan anasının sozunden çıkmayan herşeye huzursuzluk katan seni gözden çıkarmış bir insanın yanında kalmak bence gurursuzluk olur. Git gülüm babanın evine al bebeğini de anirsin eşek gibi arkadan! Okulunu da baba evinde okursun diye dusunuyorum ... Allah yardımcın olsun

şu yaşlarda her çocuk annecidir genelde. ilkokul çağında değişebilir. bir de eşin dengesiz sanırım, intiharla tehdit etmesi filan. ilerde çocuğu vermemekle de seni tehdit eder mi?
eşin ailesine uyup her konuda zorluk çıkarabilir sana ve oğluna.

İlk kazanamadiginda sana hayatı dar eden baban, bosandiginda okula gönderir mi sanıyorsun?
Okulunu bitirmeden ayrılma. Bir kere okuldan uzaklaşıp hata yapmışsın zaten. Aynı hatayi bir kere daha yapma. Zor ama idare et
Aslında çözülür gibi de duruyor aranızdaki mesele. Nihayetinde esin (okul acisindan) anlayıslı biri gibi. Kayinvalide biraz uzak dursa sizden belki her şey daha iyi olur.

Biraz sakinlesinceye kadar zamana bırakın, annesi hakkında kötü bir şey söylemeyin, doldurusa geliyorsun vs gibi, boşanma lafını dile getirmeyin, dile getirmesini ortam hazırlamayın.
Yanınıza gelmesini istediğiniz zaman hiç başkalarını karıştırmaya özledim diye cagirin,sizde ara sıra yanlarina gidin. Güleryüz gösterin.
Kısacası okul bitene kadar, en basit tabiriyle, köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyin.
Okul bittiğinde ne yapmak istediğinize karar verirsiniz.

doğrudur, hepsinin farkındayım ama işte hep mecburiyetten ve tamamen cahillikten gerçekleşti herşey zaten artık kurtulmak istiyorum

Güçlü bir kadınsın
Bu zorluklarla okula devam etmeni çok takdir ettim
Mutluluk senin de hakkın ve oğlunun da
Okulun bitince boşan
Bir iş bulur,çalışırsın
Hayatın çok başındasın ,belki aşık olup tekrar evlenirsin
Kendine şans ver

evet eşimin iyi tarafları da var yani iyi oldugunda melek gibi ama kötüsü de tam kötü ..önerilerinizi dikkate alacağım

teşekkür ederim . okulun bitince derken bu yıl için mi yoksa mezun olunca mı demek istediniz ?

teşekkür ederim . okulun bitince derken bu yıl için mi yoksa mezun olunca mı demek istediniz ?
Mezun ol en azından okuyabilecek şartlara sahipsin
Biraz dayan sık dişini
Bir daha canını yakarsa mutlaka darp raporu al umarım ihtiyacın olmaz
Yapabiliyorsan para biriktir
Sonra da okul bitince aç davanı boşan
Çekme bu adamı

Benim kuzenim sizinle ayni durumdaydi fen lisesinde okurken enistem okuldan alip zorla evlendirdi ama adami hic sevmedi 2 cocugu var hep tecavuz gibi olmus cok uzulmustum duydugumda ama sonra disardan lisesini tamamladi univi bitirdi atandi ve ilk maasiyla bosandi resmen enistemede ister onumde durursun ister yanimda durursun ben bosanicam dedi oda bisey diyemedi.bence sizin durumunuzdada en mantiklisi bu gibi zatem bu yil bitti sayilir 3 yil daha sikin disinizi sonra yolunuza bakin ama sakin cocuk yapmayin

Anladım. O zaman bölümünüzü ne kadar istediğiniz kararınızı etkileyecek ama ben bir kadının kocası da olsa bir erkeğin zorbalığını çekmemesi taraftarıyım. Siz bilirsiniz elbette, üç yıl biraz uzun bir süre. İdare ederim diyorsanız

siz bunun adina pispislanma diyorsunuz bense yargilamama. sacma sapan elestiriye kimse katlanmak zorunda degil.

Okulunuz bitinceye kadar sabredin. Bu zaman zarfinda onceliginiz cocugunuz ve kendiniz olsun. Kavga cikartacagi seylerden uzak durun. Okul bittikten sonra tekrar degerlendirirsiniz evliliginizi. Su anda vereceginiz karar en cok size ve cocugunuza zarar verecek gibi dusunuyorum.

Gerçekten herkes imrenir böyle bi hayata.

Yani kendinizi nerde görüyosunuz anlamadım.

19unda evlen üstüne birde çocuk patlat. Arada bi şiddet gör. Adam ilgisiz. Ailen uzak. Sonradan okula dön.

Çok kıskandım.

Kimse kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilemez..Konu Sahibi de dıştan bu sekilde göründüğünü söylemiş orda ztn

Kimse kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilemez..Konu Sahibi de dıştan bu sekilde göründüğünü söylemiş orda ztn
Dıştan 19yaşında evlendiği gözüküyo ve çocuk sahibi olduğu da. O yaştakiler üniversitede çimlerde yatar tek derdi dersleri olur. Asıl bu kıskanılır. 19 yaşında yemek temizlik bulaşık çocuk. Kimse buna imrenmez. Hayal dünyasında olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…