Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

:teytey::teytey:yupppiiiii tekrar tebrikler tatlışkoooommm:hooray: hemmennn ekliyorum senin topiğe yazdım tebriğimi kocaman öptümhihoyyyt bizi unutma...senağlama

çok tşk ederim canım benim, sizleri hiç unuturmuyum canım, sabırsızlıkla sizinde morarmanızı bekliyorum a.s.a.s.

selam ikimizinde transfer tarihi aynı sonuç tarihi de 1 ekim . inşallah hayırlı sonuçlar alırız.benm 3. denemem son şansım belki de

Canım öncelikle hiç bişey için son değildir. benimde 3. allah her şeyin hayırlısını versin. olumlu düşünmeye çalış,moralini yüksek tut iyi şeyler düşünüp iyi şeyleri çağır inan ben öyle yapmaya çalışıyorum ve ilk denemelerimden daha farklı hissediyorum her şeyin başı sağlık ve moral ben inanıyorum birbirimizle mutlu haberi paylaşacağız. stresden uzak dur ve gülümse dualarım seninle.:Saruboceq:

canım gayet normal sakın endişelenme aynı şeyleri bende yaşadım yumurtalar hareketleniyo karında hafif şişkinlik yada kasılma da olsa bunlar olağan demekki işe yarıyor iğnelerin. moralini yüksek tut canıma.s.

---ramazan ayinda transferi olacak anne adaylari---

mehay...............transfer

toprak28...........transfer-ekim- istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman(ertelendi)

selenayy.........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel hamileeeeeeeeeee:CüvCüv:

nilköksal..........transfer-6 eylül-sonuç18 eylül:hamileeeeeeeeeeeee:CüvCüv:

özlem77........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.egetavmergenhamileeeeeeeeeeeee:CüvCüv:

rüyameleğim.......transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt(ertelendi)

chilek...........transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3ekim- kadıköyacıbademhastanesi-dr.cem demirel

sahil78.........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı

celine07.......transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81............transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi .hamileeeeeeeeee:CüvCüv:

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey

sinem8484......transfer-ekim- bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen (ertelendi)

eyetkiner........transfer-ekim- izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

collywebbles...transfer-ekim-istanbul ??????-dr.?????

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1 ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı

zenannn.........transfer-ekim- istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn.........transfer19eylül-sonuç:1ekim ?????????????????????????

dollydo..........transfer19eylülsonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat gürsoy

BEBİŞ nilköksa'lin merkez ve dr adini ekledim

içim rahatladı haklısın belirtiler olarak yaşadıklarım var ise demekki işe yarıyor. :dance:

arkadaşlar bugün 10.cu günüm yumurtalıklarımdan aşşağı doğru bi basınç var bu normalmidir? lütfen acil cevap bekliyorum. lütfen umarım kötü bişey yoktur

canımm çok sevindim allah tamamına erdirsin tebrik ederim allahım eline ayağına kavuştursun inşallah yaşasın listemiz morarmaya başladııı allah tüm hamişlerimizi nazarlardan korusun öptümmŞeniz

canımm çok sevindim allah tamamına erdirsin tebrik ederim allahım eline ayağına kavuştursun inşallah yaşasın listemiz morarmaya başladııı allah tüm hamişlerimizi nazarlardan korusun öptümmŞeniz

slm arkadaşlar benimde eylül 22 de transfer oldu inşallah bekliyoruz allah hepinize mutlu haberler nasip eder inşallah

arkadaşlar bugün 10.cu günüm yumurtalıklarımdan aşşağı doğru bi basınç var bu normalmidir? lütfen acil cevap bekliyorum. lütfen umarım kötü bişey yoktur

canım kötü şeyleri aklına bike getirme,basınç olması gayet normal merak etme,sen kendini yorma ve iyi şeyler düşün,inşallah hayırlı haberi alırsın...

canım kötü şeyleri aklına bike getirme,basınç olması gayet normal merak etme,sen kendini yorma ve iyi şeyler düşün,inşallah hayırlı haberi alırsın...

sahilcim öncelikle hayırlı olsun benimde 4. günüm 6 ekimde test yapıcam benim merak ettiğim belirtilerin neydi ve ne zaman başladı benim hiç ağrım sızım yok bilgilendirirsen sevirimmm

sağol canım 2 günüm kaldı çok tedirginim hayırlısıyla şu kalan günleride atlatırım inşallah. sağol canım a.s.

canım hayrlı haberler alırsın inşallah. allah emeklerinizi boşa çıkarmaz veeee sende bizimle mutlu haberi paylaşırsın öptüm.a.s.

herkese hayırlı bayramlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…