Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

:lepi:
canım tebrikler rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah

a.s.

:CüvCüv:--Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :CüvCüv:​
[/B]

mehay...............transfer

toprak28...........transfer-ekim- İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman(ertelendi)

selenayy..transfer10eylül-sonuç:22eylül-KadiköyAcibademHastanesi-DR.Cem Demirel HAMİLEEEEEEEEEEE

nilköksal..........transfer-6 eylül-sonuç18 eylül:HAMİLEEEEEEEEEEEEE

özlem77........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

rüyameleğim.transfer-ekim-Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT(ertelendi)

chilek...........transafer22eylül-Sonuç:4ekim- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3ekim- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

celine07.......transfer-eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

esen81............transfer3 Eylül-sonuç:15 Eylül-Memorial Hastanesi .HAMİLEEEEEEEEEE

efsane202.......transfer-eylül- Bursa Acıbadem hastanesi-Dr-Şahin Bey

sinem8484......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

collywebbles..transfer-ekim-istanbul ??????-DR.?????

angell08.....transfer20eylül-sonuç:1 ekim-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

zenannn....transfer-ekim- İstanbul Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT

CANIM SELENAYIM GÖZÜN AYDINNN ÇOK SEVİNDİM ALLAH ELİNE AYAĞINA KAVUŞTURSUN BİTANEM BAK LİSTEYE EKLEDİM TEKRAR TEBRİKLERR

Bebişkom ya varya ne güzel bir mutlulukmuş o listede insanın nazar boncuklarla hamile olduğunu görmek.Rabbim hepinize nasip etsin inşallah..Herkesin adının yanında hamiş yazısını görürüz inşallahhhhhh en yakın zamanda...

Hayirlisiyla inşallah bu listedeki ve isteyen herkes meleğine kavuşur inşallah listede hamile olarak yerini alanlari gördükçe çok seviniyorum sira bizede geliyor sabirla umutla yola devam arkadaşlar rabbim emekleri boş çikarmaz inaniyoruma.s.:1hug:

Son düzenleme:
ayy liste süper gidiyor kızlar. inşallah bizimde adımız bu şekilde olur aslında ben buna eminim. bizim de adımız hamiş Yazacak orada.
sonra doğum haftası olarak da yapalım bu liste yii :) SÜPERRR

arkadaşlar listede ertelenen transferler gördüm neden ertelendi sizin transferleriniz?

Ben çok üzülmedim eyetkiner.Hayırlısı dedim.Bebişimin gelmesine daha zaman var dedim.Biraz da ilk tüp bebek denemesi başarısız olunca insan biraz duygusuzlaşıyor galiba.Hayırlısı demeyi daha iyi öğreniyorsun... Ama olumsuzlukların ardından da yenilen güreşçi güreşe doymaz misali yeniden denemeliyim bir an önce denemeliyim de diyorsun...

benimde istenen rahim kalınlığına ulaşmadığı için transferim ertelendi...

toprakcım ilk denemenmi olacak benim sorunum aylardır rahim kalınlığı istenilen gibi olmamasıydı rahim içi yapışıklık vardı 3 operasyon geçirdim sonunda istenilen kalınlığa ulaştı bu kezde olmıyacak şey oldu bu ay yumurtlamam gerçekleşmiş yani herşey kısmet canım ben bunu duyunca bundada bir hayır vardır dedim sende öyle düşünmelisina.s.

benimde istenen rahim kalınlığına ulaşmadığı için transferim ertelendi...

toprakcım ilk denemenmi olacak benim sorunum aylardır rahim kalınlığı istenilen gibi olmamasıydı rahim içi yapışıklık vardı 3 operasyon geçirdim sonunda istenilen kalınlığa ulaştı bu kezde olmıyacak şey oldu bu ay yumurtlamam gerçekleşmiş yani herşey kısmet canım ben bunu duyunca bundada bir hayır vardır dedim sende öyle yani sen en doğrusunu yapıyorsun herşeyin bir zamanı var hakkımızda hayırlısı a.s.

rüyameleğim benim ilk denememde olmadı şimdi de 3 tane dondurulmuşum var onları deneyeceğim.o yüzden rahmi hazırlamaya çalışıyor dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…