Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6
MERHABA
ARKADAŞLAR BENİM TRANSFERİM BİR AKSİLİK OLMAZSA RAMAZANIN ORTASINDA GERÇEKLEŞECEK BELLİMİ OLUR BU MÜBAREK AYIN HÜRMETİNE RABBİM MELEĞME KAVUŞTURUR BENİ VE İSTEYEN TÜM ANNE ADAYLARINI.
BUAYDA TRANSFERİ OLAN ARKADAŞLAR TRANSFER VE SONUÇ TARİHLERİNİ PAYLAŞIP BİRBİRİMİZİ TAKİP EDELİM KONUŞUP DERTLEŞİP HEYECANIMIZI AZALTALIM İSTEDİMa.s.

eee kimse yokmu ikimizden baska yani???
bilmem canım galıba eylülde ikimiz varız sadece neyse görmemiş olanlar vardır belki buarada benim dondurulmuş transferi olacak buayın sonunda regl olunca protokol başlıyacak sanırım 13 yada 14 eylül gibi olur bir aksilik olmazsa senin nezamana denk gelecek bellimi

Merhaba Rüya meleğim.Benimde Eylülün 4-5 gbi dondurulmuşlarım transfer edilecek inşallah.Bu hayırlı ayda bizlerde meleklerimize kavuuruz inşallah.Bu arda benim Merkezim Amerikan hastanesi.Dr.Bülent Urman.

Merhaba Rüya meleğim.Benimde Eylülün 4-5 gbi dondurulmuşlarım transfer edilecek inşallah.Bu hayırlı ayda bizlerde meleklerimize kavuuruz inşallah.Bu arda benim Merkezim Amerikan hastanesi.Dr.Bülent Urman.
ben inanıyorum canım bu mübarek ay hepimize iyi gelecek meleklerimize kavuşacağız umud ettikçe inandıkça yaradana sığındıkça herşey güzel olacaktıra.s.

Kızlar bende geldim.ramazanda benimde transferim olacak inşallah.Bugün başlıyorum iğnelere.Hatta 1 saat sonra.Acayip heyecanlıyım tarifi mümkün olmayan hisler var içimde.Bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz.

cnm bu habere Çok sevindim hihoyyyt
inşallah melekin bu mübarek günde san sımsıkıııııııııı tutunur ...
veeee bole olursun :CüvCüv: inşallah
bende tüpbebek tedavime başlayacağım zamanı İple çekiyorum
sanırım bende Enver kurta gideceğim umut tüpbebek mirmirmirmir

ben ilk sirada yerimi alayim hemen :)) Allahinda izniyle hamile kalirim insallah...

mehayım sendemi Eylülde transferrrrrrrrr süperrrkaydirigubbakcemile3
anam hepiniz bende evvel hamiş :CüvCüv: kalcanızyaaaaaaaaa Tek kalcam burda benya :1no2:

inşallah canım.Senin kaç tane dondurulmuşun var?Kaç hücreliler?Bu arda bugün benim adetimin 3. günü ve dr. gittim.Dr. 16-17 gün sonra transfer yapılacağını söyledi.Sende burdan tahmini bir tarih belirleyebilirsin.Bu arda sen ne kullanıyorsun ilaç olarak?

Evveeeet listede yerimi şöyke bir alayım, bende kısmetse 5-6 Eylül gibi transferim olucak inşallah. Allah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder ve sağlıkla bebişlerimizi kucağıma alırız.Güzel haberlerinizi bekliyorum.

canım benim ilaçlar aybaşında verilecek regl olunca yani hepimizin hakkında hayırlısı

inşallah canım inşallah rabbim duy sesimizi:Saruboceq:

kızlar ben tablo yapmayı beceremem yapabilen varsa yapsın lütfen
buarada kızlar ben 3 yada 4 gün olmıycam kısa bir tatil kaçamağımız olacak eşimle döndüğümde görüşürüz inşallah

Kızlar bende ramazan ayında 2.tüp bebek denememi yapacağım. İnanılmaz heycanlıyım, adet günümü iple çekiyorum. Ama kafam çok karışık, ilk denemem sonrası ağır depresyona girdim ve halen tedavim sürüyor. Psikyatrim 2. denem için izin verdi ama genede aldığım ilaçların etkisi olurmu aceba diye bir tedirginlik var içimde. Aksilik bu ya birde idrara yolları enfeksyonu olmuşum, antibiyotik kullanıyorum şimdi. Adetime daha 2 hafta var, inşallah o vakte kadar iyileşirim ve ertelemek durumunda kalmam. İnşallah allahım hepimizin yüzünü bu mubarek aylarda güldürür. Hepimiz içinde hayırlısı olsun....

Kızlar günaydın.Dün ilk tüp bebek tedavime başladım.İğnemi yaptırdım daha doğrusu yaptım.Öyle büyük iğne fobim vardıki enjektörü bile görünce tansiyonum düşerdi ama sağolsun doktorum dün sabırla bunu yenebileceğimi ve iğnemi kendim yapabileceğimi anlattı ve sonunda ikna oldum ve yaptım.Korkulacak kadar değilmiş.İnşallah sonuçları güzel olur kızlar yaa.Sizler neler yaptınız anlatın bakalım.

canım hayırlı olsun tedavin bebişlerine kavuşursun inşş.nerde deniyosun dr un kim yazarmısın acaba ??...a.s.

Sağol pınk rose.İnşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerimize.Ben Kadıköy Acıbadem de başladım.Doktorum Cem Demirel.Ama ben Tekirdağ da oturuyorum.Bir kez görüşmeye gittik, takibimi buradaki doktorum yapmaya başladı.Yumurtaları vermeye ve transferim içim gidicem hastaneye.Umarım herşey yolunda gider ve sonuçlarını alırız inşallah.Sen başladınmı tedaviye canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…