Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

merhaba arkadaşlar benim transferim yapıldı şimdi heyecanla gün sayıyorum transfer 19 eylül tahlil 1ekim rabbim nasip eder inşallah. bu 3. cü denememiz. rabbim hepimizin hayırlısıyla yüzümüze güler inşallah.

hayırlısı olsun güzel haberlerini alacağımıza eminiz. kendine dikkat et iyi şeyler düşün canım

canım benim umarım güzel haberler alırsın allahın izniyle bebişin sana sımsıkı tutunsun inşallah senide listeye ekleyelim öptüm..Şeniz

---Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari---

mehay...............transfer

toprak28...........transfer-ekim- İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman(ertelendi)

selenayy..transfer10eylül-sonuç:22eylül-KadiköyAcibademHastanesi-DR.Cem Demirel HAMİLEEEEEEEEEEE:CüvCüv:

nilköksal..........transfer-6 eylül-sonuç18 eylül:HAMİLEEEEEEEEEEEEE:CüvCüv:

özlem77........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

rüyameleğim.transfer-ekim-Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT(ertelendi)

chilek...........transafer22eylül-Sonuç:4ekim- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3ekim- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

celine07.......transfer-eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

esen81............transfer3 Eylül-sonuç:15 Eylül-Memorial Hastanesi .HAMİLEEEEEEEEEE:CüvCüv:

efsane202.......transfer-eylül- Bursa Acıbadem hastanesi-Dr-Şahin Bey

sinem8484......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

collywebbles..transfer-ekim-istanbul ??????-DR.?????

angell08.....transfer20eylül-sonuç:1 ekim-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

zenannn....transfer-ekim- İstanbul Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT

dmltzcn....transfer19eylül-sonuç:1ekim ?????????????????????????

Amin çok teşekkür ediyorum. şimdi daha bi rahatladım çünkü yanlız olmadığımın farkına vardım. destekleriniz ve güzel dilekleriniz için sağolun.allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah a.s

canım çok sağol moralim daha iyi şimdi yanlız değilim artık. allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

aranızda olmak benim için gerçekten inanılmaz bir duygu.yanlız değilim ve kendi kendime oturup kurmuyorum, o kadar endişeliydimki şimdi daha rahatım teşekkür ediyorum ve öpüyorum.

Bebişkoooooooooo, canım bende Hamileyim, listede benide hamile olarak belirtirmisinn.
Hadin bakalım sizleri takip etmeye devam etcem, darısı sizlerin başına inşallllaaaaahhhhh

tebrikler özlem77 allah analı babalı büyütsün inşallah darısı hepimizin başına

Bebişkoooooooooo, canım bende Hamileyim, listede benide hamile olarak belirtirmisinn.
Hadin bakalım sizleri takip etmeye devam etcem, darısı sizlerin başına inşallllaaaaahhhhh

:teytey::teytey:yupppiiiii tekrar tebrikler tatlışkoooommm:hooray: hemmennn ekliyorum senin topiğe yazdım tebriğimi kocaman öptümhihoyyyt bizi unutma...senağlama

allahim sağlikla kucağina almayi nasip etsin özlemcim tebrikler

allahımıza bin şükür ki listemiz hamişlerle doluyo umarım bizde bu listede morarırız:)))):CüvCüv:

günaydın hanımlar benimde transferim gerçekleşti 6 ekim test yapacam dualarınızı eksik etmeyin mutlu haberi bende alırım inşallahhhh

kızlar bişey sormak istiyorum 25 eylül de lucrin e başladım. ama hemen karnımda bi gerginlik kasıklarım da bi ağrı olmaya başladı arada sırada. benimki uzun protokol. acaba bi problem olabilir mi yani karnımın biraz şişeceğini hassaslaşacağını biliyordum ama henüz 3. iğnemde olması beni biraz tedirgin etti...

aranızda olmak benim için gerçekten inanılmaz bir duygu.yanlız değilim ve kendi kendime oturup kurmuyorum, o kadar endişeliydimki şimdi daha rahatım teşekkür ediyorum ve öpüyorum.

selam ikimizinde transfer tarihi aynı sonuç tarihi de 1 ekim . inşallah hayırlı sonuçlar alırız.benm 3. denemem son şansım belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…