Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

sağolasın sultanım :1hug: ne zamandır dicek oluyorum. dediğin kitapçıdan bende sipariş verdim geçenlerde kitabı. şimdi bu kitabın 2 tane çeşidi var sanırım, 2 sininde kapak resmi farklı :) bende üzerinde bayan olanı sipariş ettim son basımdır heralde diye. bikaç güne msj geldi. dediğiniz kitap satılmış sistemden düşmemişiz özür dileriz diye. büyük ihtimal kitabı alan sendin :) neyse ben bidaha alışverişe gidersek d&r da "kadına özel" diye bi kitap gördüm. sanırım oda içeriyor diyeti, onu alırım.

tatlım kitap aynı kitap ama yayın evleri farklı o yüzden kapaktaki resim farklı bn aldgımda alfa yayınlaırnın yani snein bahsettgin kadın resimli kitaptan daha vardı 2. el oldugu için kitabın durumuna göre fiyat belirlemişler istersen tekrar bakyerimseniben
yalnız emin ol kitap olması cokda bişy fark etmiyor gerckten burda aeben maasallah kitap gibi sankim monti abla gibi olmuskaydirigubbakcemile3 skıntı yapma yani kendine kaydirigubbakcemile5

AEBEN canım neredesin,özledik seniopuyorumnanaktan
Bugünkü menüm
SABAH yağsız tost+zeytin+yeşillik
ÖĞLEN karnıbahar+yoğurt
ARA 5 tane hurma
AKŞAM tavuk+yoğurt+salata yicem
GECE meyve yerim....
Şimdilik bu kadar.Hormon ilacımı bugün bırakıyorum.Ama 5 gün sonra regl günüm...Bu sabah itibariyle kilomda hiç değişiklik yok...Tek fark eskiden en az 2 kilo artış olurdu.Şimdi aynı.Şu dönem bitmeden gerçek kilomu anlayamayacağım galiba....kaydirigubbakcemile5

kızlar selam ne haber ben iyi değilim canım çok sıkıldı akşam hiç acıkmadığım halde helva :mymeka:yedim inanamıyorum kendime kendimi suçlu hisediyorum kilo verememekte canımı sıkıyor oof oof .:çok üzgünüm:
buğün mezroyla ölçtüm kendimi

göğüs 87

belim 70

kalça 93

geliyo bişey merak ettim aben benden daha kilolu ama ölçüleri daha benden daha az?

canim merhaba öncelikle kendini salma helva yedin diye unut dünü bugüne bak toparla kendini kacamak yapmaya devam edersen kilo veremezsinki canim bu diyette zaman dayali bir durum var ve bu zaman her bedene göre degisiyor,yani istikrar cok önemli ve hakiyla yapmak tabiki....aebenimle senin vücut ölcülerinin arasindaki fark kesinlikle platsetir canim...plates vücudu SIKILASTIRIYOR ayni zamanda daraltiyor.Gecen yazin 3 aya yakin yapmistim acayip incelmistim cok yararli bir dene istersen tavsiye ederimyerimseniben

bugünkü menü
sabah -2 dlim ekmek,peynir,marmelat,findik ezmesi
öglen -3 kati yumurta,yarim kirmizi dolmalik biberlerden,yogurt
ara -1 avuc fistik,1 kayisi
aksam -karniyarik,yogurt....
spor -yarim saat plates

ksılar bugün dagıldım resmen biri beni toplasın kendi kendime nazr degdrdim yada birinin gözü degdi sanırsam hiç cnım bişy istemiyo derken bugün herseyi yiyebilcek duurma geldim yien nefis muhakemem vardı cok sükür kazasız atlattım busefer aksam cok yedimalsanaalsanasmile
yarım armut

10.45

3 dl kızarmıs ekmek..2 ks lor...az maydonzo dere otu..3 zeytin....

15.30

cok az kıymalı kurutulmus taze fasulya...patlıcna ve biber gözleme azıcık berabernde yogurt..

20.00

büüyk porsiyon kuru fasulye yemegi..az maydonoz ddere otu...havuclu yogurt...1 tatlı kasııg marmelat..2 hurma

vee hala cnm tatlı bişyler istyo sanırsam ögleyle aksamın arsını cok acınca böle oldu dısardayım malesef yanımda da hiç bişy yoktuÇok üzgünüm çoook

masllah canim sana hep iyiydin sen,kendi kendini nazar ettinkaydirigubbakcemile3 ama toparlarsin üzülme canim....ayrica menün gayet iyi.Su ic canin biseyler cekiyorsa yada dislerin fircala al monti kitabini oku tekrar kafani dagitmak maksat hemde tekrar yapmis olursun valla ben sürekli okuyorumyerimseniben birde canim yemek saatlerini 4 saatle sinirla bence cok ac kalirsan kan sekerin düser ve iste istemez duraksiz yeme istegi olusur ! :enbuyukkk:

ya canım benim ben gecen senedendir yapıyorum platesi bence ondan değil oof bilmiyorumeyvahedigeldismile

e canım sende biraz helva ye ne olacak yerimseniben:mymeka:şaka mermelatan biraz yecanım ben seni nazar etim heralde bu sultan hepimizi geçecek diyodum kendime delikafaduldendelikafadulden netende nazar nasıl değecekse :roflol:CADIARZU

selam kızlar
bugun ku menumu yazıım sıze olmadı galıba bı bakın bakalım

kahvaltı 3 dılım ekmek beyaz peynır domates maydonoz

ogle yemegı yıyemedım 1 bardak sut ıcebıldım sadece

aksam da ızgara tavuk gobek salata havuc ve yogurt

saat 22 gıbı de portakal yedım hee bıras da form cubuklardan sekersız olandan

selam montici hanımlar nasılsınız bakalım?
ben işte ufak bir ara verebilince hemen yazmak istedim.kilom 72 ...2 kilo daha gitti.
çok mutluyum.

selam monticiler nasılsınız, diyet nasıl gidiyor. sultanım bence fazla yememişsin.gayet iyi. bende şimdi tıka basa doyana kadar kahvaltı yaptım. ilk defa bu kadar çok yedim. bende dün yedikjlerimi yazıyorum;

sbh : 1 elma peynir, zeytin, domates, salatalık
öğlen : patlıcan yemeği,yoğurt, havuç, roka,domates
akşam : patlıcan yemeği, yoğurt, havuç,roka, domates, taze soğan

akşam. elma portakal

gece : 1 bardak süt

arkadaşlar siteden bir arkadaş konu paylaşmış bizede faydası olur belki benim hoşuma gitti inceliyorum şimdi isterseniz sizde bir bakın

insl cnm vala msjlaırnızı okyunca yalnız olmadgımı hisstrdinzi banaolumunekankayizsmile
askçiçegim normlde bu kadr asmıyorum yemek aralaırmı ama işte dün malesef fazla oldu istenmeyen nedenlerden gerckten sofraya cok acıkmıs bi seklde otrdum ohaoldumsmile
daha dikktli olucam:kedi:

iyiki evde helva faln yoktu olsaydı kesinlikle yiyebilcek kapasiteye sahiptim hondacım kız sen degil de yanmda pasta börek yiyenler bn yemeyince cekemediler benm dal gibi hatun olcagımı anladılarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 nese aksamki yediklerim listemle kaldı zaten aksamı gec ve cok yiyince arada yapmadımolumunekankayizsmile

selam montici hanımlar nasılsınız bakalım?
ben işte ufak bir ara verebilince hemen yazmak istedim.kilom 72 ...2 kilo daha gitti.
çok mutluyum.

nevracım maasallah diyorum saan kız hedefe cokk az kalmıs vala azmin için kutlarım alkisalkisalkis

canım aksam bu kadr cok yedgim için kızdım kendiem bide kurufasulya düsün artıkdelikafadulden bide reglim bu hafta bakalım yarın görücem az mı ymeişim:jeyyar:

sabah kahvaltını güzel yapınca tüm gün daha rahat oluyosun beyazım iyi yapmsın bol bol yemeklevereliniortak

cnm ekmekle yaglı peynr tüketmedgimi biliyorsun dimi mümkün oldgunda peynirin yagı minimum olmalıyerimseniben

form cubukların içinde un bulundgundan onlardan da uzak dursan daha iyi olur biliyorsunuz beyaz un ve içinde un bulunan yicekler yasaklı listemizde onun dsnda menün güzel ama ögleni atlama emi bölece aksamı daha az yersin:lepi:

dünkü menüm

sabah2 dilim köy ekmeği buğdaylı kalmamıştı yapmaya üşendim çökelek zeytin marmelat yoğurt zahter

öğlen1 büyük tabak spaketti marol peynir

akşam 1dili helva 1dilim ekmek zahter yoğurt:mymeka:

1 elmacokacimcoook

yok canım yaglı peynır yemıyorum gecmıs sayfalarda aeben ın yazdıgı bı peynır vardı onu yıyorum normalde yedıgım peynırden az olarak yerimseniben

kıss honda zahter ne olakisempatiksalakcinni monti amcama uygun mudur hatunaklinialirimsmile yalnız sen bu aksam ekmek yeme olayını sık yapıyorsun bak yarın tartı günü bugün daha dikktli ol emi cnmolumunekankayizsmile

yok canım yaglı peynır yemıyorum gecmıs sayfalarda aeben ın yazdıgı bı peynır vardı onu yıyorum normalde yedıgım peynırden az olarak yerimseniben

tamam ozamn tatlım sorun yokŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…