Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

eger kavaltıda ekmegi az yiyorsan acıkabilirsin ...
geç kavaltı yapıyormuşun eger açıkıyorsan 1 saat öne çekebilirsin ....akşamıda erken yemiş olursun . fazla geçe kalmasın ...

merhaba güzeller
bugünkü menü
sabah
3adet kayisi 3 dilim ekmek,peynir,marmelat,findik ezmesi (öyle toktumki ögle yemeyi yiyesim hic yoktu ama ögün atlamamak icin yiyorum)

öglen
1 tabak tavuk cigeri sote,yarim biber,yogurt ( aebencim tavuk cigeri yeniyormu bilmiyorum,kitaba baktim ama göremedim ?)

aksam
1 elma,bir kase marmelatli yogurt,birazda fistik bitki cayi....(hic acikmamistim hafif biseylerle gecirmek istedim )

bugünkü menüm

1 kivi

sabah

3 dl kızarmıs ekmek..az marmelat....az biraz marul..3 zeytin....2 ks yogurt(yogurdu yarım yaglu kullanıyorum ekmegin yanında yememde bi sorun olur mu aeben )

ögle

küück porsiyon patlıcan yemegi...1 kase yogurt...1 havuç

aksam

bol salata...yarım kase yogurt..1 tabak az has sapagettii(pek bi yavan geldi tadı bitiremedim)

ara
1 armut

1.5 saat sonra 2 ceviz

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar,bugün biraz yoğundum ancak girebildim.opuyorumnanaktanMenümü yazayım..
SABAH yağsız tost+yeşillik ve zeytin
ÖĞLEN lahana ve mercimekle yapılmış çorba+yoğurt ve havuç salata
ARA 5 tane hurma :kedi:
AKŞAM balık+yeşil salata+peynir
GECE meyve
AEBEN Canım bulgur ve kahve uyarılarını aldım merak etme:mymeka:Gerçekten fark ettim,bulgur yiyince canım daha çok abur cubur istiyor,tabii ki ben yemiyorum.....opuyorumnanaktan

canım kahvaltıda fındık ezmesi yemişsın oluyomu acabaCADIARZU:icecream:

1 tane kaysı
2dilim ekmek peynir zeytin marmelat maydanoz

2 tabak çorba közlenmiş biber soğan peynir

taze fasülye haşlanmış karnabaha yağda soteledim peynir

3kare biter 1elma 2 incir:sinifsinif:Şeniz

evet böcügüm ciger yeniyor afiyet olsun ... çok güzel bir menü olmuş ..alkisalkisalkis

kıslar farkında iseniz sabahı doyurucu yaparsanız bol ekmekli diger ögünlerde açıkmassınız , çok özel durumlar dışında ..yerimseniben

böcügüm canım benm. inan senin yeniden moda döndügünü görmek çok sevindirdi beni.Şenizalkisalkisalkis
alkisalkisalkis hayır canım yogurdun yarım yagından bişi olmaz amcam yogurdun yağlı yada yağsısını ayırt etmiyor hatta ben kendim mayalıyorum ...

bak spagettiyi ben şöyle yapıyorum haşladıktan sonra bol yogurt katıp üstünede hani hazır domates soslar var ya ondan yada pul biber vede karabiber katıyorum ben çok seviyorum böyle yağ bile koymuyorum hiçde yağsız oldugu belli olmuyor ...cokacimcoook
Çok dikkatlisin saman yolucum ..buyrunnnnnnnnnalkisalkisalkisalkisalkisalkis hemen almışın mesajı .yerimseniben
biliyormusun ben sende nevrayı görüyorum ,aynen onun kadar dikkatli ve azimlisin ,umarım sonuçlarında öyle olur ..:lepi:alkisalkisalkis

canım kahvaltıda fındık ezmesi yemişsın oluyomu acabaCADIARZU:icecream:
şekersizleri yeniyor.....
1 tane kaysı
2dilim ekmek peynir zeytin marmelat maydanoz

2 tabak çorba közlenmiş biber soğan peynir

taze fasülye haşlanmış karnabaha yağda soteledim peynir

3kare biter 1elma 2 incir:sinifsinif:Şeniz
kaydirigubbakcemile seni bitterci seni ,bitirde bi ,daha alma kıs şu bitteri .....alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis hayır canım yogurdun yarım yagından bişi olmaz amcam yogurdun yağlı yada yağsısını ayırt etmiyor hatta ben kendim mayalıyorum ...

bak spagettiyi ben şöyle yapıyorum haşladıktan sonra bol yogurt katıp üstünede hani hazır domates soslar var ya ondan yada pul biber vede karabiber katıyorum ben çok seviyorum böyle yağ bile koymuyorum hiçde yağsız oldugu belli olmuyor ...cokacimcoook

ablacım o hazr somates soslarında glikoz surubu yok mu yada tatlandrmak için katkı maddesikafamçokkarıştı

ablacım daha öncede yapmıstım beyaz spagettiden 6 dk ozamn yiyebilmiştim cok az suyuna yag koymustum bndekaydirigubbakcemile5 bu sefer kepekli olandan yaptım 5 dk yeterli gelmedi görsen nasıl diriydi bnm ev yapımı domt sosu bilem care olmadısempatiksalakcinni bnde bıraktım yemeyi zaten reglim basladı daha dikkt ediyorum yedklerime tartıya azda olsa yansır umuduyla:lepi:

bugünkü menü biraz degişik oldu gec kalkınca:kedi:

4 kuru kayısı

12 de kahvaltı

1 katı yumurta....kırmızı biber közleme....2 ceviz...dere otu....1 cay bardagı süt....tadımlık marmelat....

14 30

yarım portakal

16 00

1 kase marmelatlı yogurt

18 00

1 porsiyon patlıcan yemegi...1 havuc rende....2 ks lor..( evdekler sucuklu dostları götürüyodu o ara da):umursamaz:

21 30 da bitki cayı ve birz hünnap yemegi planlıyorum

23 00

yarım fincan ılık süt

Son düzenleme:
afiyet olsun geç kalkınca bu menü gayet güzel sultanım ....alkisalkisalkis..

kıslar kengo gelmiyor kesin bi sorun var umarım öenmli bişi deyildir ....delikafadulden

refimde ortalarda görünmüyor..bilmiyorumkismile
vede beyazım ....bilmiyorumkismile

İnşaallah Aebenim,ama bu hafta hormona başladım diye çok umutlu değilim,malum dönemede az kaldı,bakalım ben elimden geleni yapayım da.....opuyorumnanaktan
Menüm şöyle
SABAH.....yağsız tost+yeşillik+zeytin
ÖĞLEN.....yeşil mercimek +yoğurt
ARA.........1 meyve
AKŞAM.....yumurtalı pırasa+yoğurt
ARA .........portakal+kefir olacak....kaydirigubbakcemile5

bu arada yazmayı unuttum bu sabah itibari ile........ 62.1 geliyorum ....delikafadulden:sm_cool:
ve ölçülerimde incelmiş hedefe 1 er cm. kalmış ....ohaoldumsmileohaoldumsmile
galiba ben 60 olmadan 90 .70 .90 olucam ...
ama sabah eşim artık zayıflamayı bırak dedi.ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile:gitme:bilmiyorumkismile

pazar olmasına ragmen ....alkisalkisalkisalkisalkisalkis dedigim gibi aynen nevkuş gibisin ..kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis

O bugün giremedi galiba .....:gitme:

süpersin ablam evet sanırsam sen artık 2. asamadsın amcamda azcık tıtıklmaya izin veriyo yemeklerde aam ilk asamada o tırtıklamalar olmadan devm edersek insl 2. asamda zorlanmadan atlatırız kaydirigubbakcemile5

bnm nefsim köreldi vala su 2 haftada canım hiç o sevdgim ama bi o kadarda zararlıs eyleri cekmiyo kansekerim dengede oldugu için böleyim sanırsam guclubacismile bu durumdan acayip memnunum:teytey::dance:

bugünkü menümü vereyim
sabah
2 kuru kayisi
4 dilim ekmek peynir,marmelat,findik ezmesi,1 bardak yagsiz süt

öglen
1 elma,marmelatli yogurt,birazda findik ve fistik

aksam
sebzeli bulgur pilavi,yogurt ( sebze yogunluktaydi)

tebrik ederim canım çok iyi gidiyosun darısı başima:1closedeyes:

merhaba arkadaşlar
Allah izin verirse sabah bende başlıcam inşallah yazdıkarınızı okumaya calıstım bı kac gundur cok mantıklı geldı bana bu beslenme seklı.ama bana yardımcı olmanızı istiyorum kitabı bulamadım çunku.
mesela sabahları sade kfleks yıyebılırmıyım kahvaltıda yagsız sutle bırlıkte? :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…