Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bugünkü menüm fıstıklaropuyorumnanaktan

1 armut

sabah

3.5 dilim kızarmıs ekmek..2 ks lor...az biraz maydonoz...1 havuç...1 fincan bitki cayı..3 zeytin..

öglen

yeiş cayla gecstrdim malesef dısardaydım:kedi:

aksam

salata...1ktu ton balıgı(yagını süzdüm)..1 kase yogurt içine 2 kasık marmelat(regl yaklastı tatlı niyetine:lepi:

ara 1 elma 2 saat sonra 1 bardak ılık tarcınlı süt..

merhabalar lizlar bugün menüm cok iyidi ama gelin görünki sonrasinda olan oldu ve kacamak yaptim:kedi: nedenine gelince regilim bugün bitti ama hala sislik var bende ve bu durum beni ümitsizlige itiyor.kilo veremiyorum diye cok üzülüyorum veremiyor üstüne birde aliyorum sanki ya offf offff cok kafama takiyorum bu durumu zayiflamayi o kadar cok istiyorumki ama veremeyince yani hic sabirli olmayisim bu durumu körüklüyor..o kadar ki ac gezmem lazim yoksa gitmiyor bunlar..........sizlerinde icini kararttim gece vakti yazsasim geldi icimi dökmek istedimsenağlama vazgecmek istemiyorum kesinlikle ve ac gezerek kalici bir cözüme varabilemiyecegimide biliyorum ama kendimden memnun degilim bu kilorla hic degilim ne yapacagimi ne düsünecegimi sasiriyorum bazen ve böyle karartiyorum yüregimi bunaliyorum...bana biseyler söyleyin kizlar buna cok ihtiyacim var senağlama

:1hug::teselli:
kıyamam böcügüm ,canım benim umarım kaçmagın yemek arkasınadır ..yerimseniben.canım hep derim insanız hatalarımızla tabi kaçamaklarda yapıcaz bu seni sakın yıldırmasın .Şeniz u dönüşü her zaman işe yarar .. bak bende dün kilo almış görünüyordum bugün inmişim .yerimseniben üstelik bide reglsin vede sende biliyorsunki bizim kilo vermemiz zamana dayanıyor biraz ... eger kilo tetiklemek istiyorsan şu geçen haftalarda verdigim bol puroteinli menüyü dene iki gün hen şişliginde gitmiş olur ne dersin .....

birde her kaçamakta diyetim bitti diye kendini şartlama . dedigim gibi u dönüşü herzaman işe yarar...Şeniz

nevram bi haftayı beklemedi bu sabah itibari ile 62.5 gummm ......:sm_cool::sm_cool::teytey:benim kilonun cumaya alerjisimi var ne her cuma baskülde bişi olmuyo cumartesileri dökülüyo..:roflol::roflol:

nevram bi haftayı beklemedi bu sabah itibari ile 62.5 gummm ......:sm_cool::sm_cool::teytey:benim kilonun cumaya alerjisimi var ne her cuma baskülde bişi olmuyo cumartesileri dökülüyo..:roflol::roflol:

tebrik ederim ablacımopuyorumnanaktan

reglim basladı bana dua edinde monti amcama ve size ihanet etmeyim tatlı krizine falan girersem diye korkuyorummafoldumben olmazsa monti tatlılarından yapıcam ablacım sen incirli tatlı için light süt mü kullanıyosun hani aklımda olsun ne olur ne olmazkaydirigubbakcemile5

son listeleriem yorum yapmamsın bi yanlsım varsa uyar lütfen gerci sen dikktli hatunsun bakmısndr amayerimseniben

askçiçegim bi kere kafandan kilo veremiyorum düsüncesini at bi kenara bzim savasımız bedenen oldugu kadr aynı zamnda düsüncelerimzilede cnkü acıkan midemiz degil beynimiz unutma sen ne kadr sürekli ben veremiyorum edemiyorum olmuyo diye kendini sartlndırırsan beyninde kendisni bu fikre göre yönlendirirlmaz:

hepniz bazen aynı dsncelere kapılıp hatalar yapsakta aebeninde dedgi gibi önmli olan silkelenip yolumuza devm etmek bzi bu yola girerken kolay olmayacagını da biliyorduk ee bu kiloları 2,3 haftada da alamdık ki hemncik gitsinler onlar inatcysa direniyosa biz daha da inatcı olucazguclubacismile

Bu günkü menüm
SABAH yağsız tost+yeşillik+ zeytin
ÖĞLEN leblebi+ ayran (dışarıdaydım)
ARA hurma+çay
AKŞAM sebze çorbası+yoğurt yicem
ARA 1 meyve+kefir
45 dk yürüdüm yine....:1hug:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ne yazıkki kilom aynı 56 reğlim yaklaşıyo ondan olabilirmi öf ya yoksa yaptığım kaçamaklardan mıdır acababilmiyorumkismile
HONDACIM İKİSİNDENDE OLABİLİR Bİ REGLİN BİTSİN BAKALIM NE OLACAK EGER DEGİŞMESSEN KAÇMAKLARI KESERSİN .yerimseniben
HONDACIM ÖGÜNLERİNDE SÜT ÜRÜNÜ GÖREMEDİM ..yerimseniben
alkisalkisalkisalkisalkisalkisBÖCÜGÜM MENÜLERİN ÇOK GÜZEL SADECE BİRAZ SABIR ... NE YAPALIM KAÇAMAK YAPTI İSEN DURMAK YOKKK AYNEN DEVAM ...Şeniz
AFİYET OLSUN SULTANIM EGER O HAVUÇLARA DİKKAT ETSE İDİN DÜN BASKÜL DAHA FARKLI OLUDU ...a.s NEYSE ÖNÜMÜZE BAKALIM ...Bİ DAHAKİ HAFTA DAHADA SÜPER OLACAK .alkisalkisalkis
EVET CANIM KAHVA YASAK SADECE ARADA BİR KAFEİNSİZİ İÇİLE BİLİR ....
SAMAN YOLUCUM SULTANIMIN TESPİTİ GÜZEL BULGURU FAZLA YEMEYİM EKMEK YEMİŞ GİBİ OLUYORSUNUZ Kİ 1. ATAPTA ÖGÜNLERDE EKMEK YOK .. ARADA BİR YİYEBİLİRSİNİZ FAZLA OLMADAN AMA YANINDA MUTLAKA SALATAYLA .

sULATANIM AFıYET OLSUN DÜNKÜ MENÜLERıMıZ AŞAGI YUKARI AYnI OLMUŞ ... ama ben dışardayken yanıma %0 yağlı paket süt alıyorum küçükleri var .. onu içtim sonrada 1 kutu ayran .

evet fıstıgım layt süt kulanıyorum önce sütü katnat sonra incielri karıştır yavaşça yoksa süt kesilir...cokacimcoook

bide biliyormusun reglde tatlı istemek kan şekerine baglı ve biz zaten kanşekerini düşürmüyoruz ögün atlamayarak yerimseniben o yüzden fazla bir tatlı istegi duymaman lazım bu birazda piskolajik .a.s

sULATANIM AFİYET OLSUN DÜNKÜ MENÜLERİMİZ AŞAGI YUKARI AYnI OLMUŞ ... ama ben dışardayken yanıma %0 yağlı paket süt alıyorum küçükleri var .. onu içtim sonrada 1 kutu ayran .

biliyorum ablacım o sütten bende almıstım eve dısardayken lazım olurda cantya atarım diye ama liseden ark bulustum onlarada diyet yaptgımı sölemek istemdim bi sonraki görsmede sasırsınlar azcık diyekaydirigubbakcemile5
onlar hamburgerleri kızartmlatı götürürken bn yeşil cayımı yudumlamakla yetindim:bbo:
ayranda içsem onun ligt yok sanırsam ablam yag oranı epey fazla hazır ayranların kafamçokkarıştı

evet ablacım haklsın kesinlikle psikolojik ama monti amcama basldgımdan beridir bütün o cok sevdgim pstaları cikoltalrı biri yesede yanımda bn istemiyorum bu yönde cok yararını gördümsositososito

ablacım regl bahane zaten incirli tatlınızı merak ediyorumda hzr reglimin arsında kaynasınsırnaşık şey

afiyet olsun .. dün içinde tebrik ederim
takıma yazmışın yeni gördün arkadaşlarınla buluşmuş ve hiç fire vermeden atlatmışın ....alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kızlar konunuzu sık sık takıp edıyorum...

Acıkcası oyle cazıp ve oyle saglıklı bır beslenme tarzı ki sadece kılo sahıplerı degıl hayatında saglıklı beslenmeye onem verenlerın gunluk yasam tarzı halıne getırmelerı bıle olmayacak şey degıl.

Benım ekmek ve meyva sorunum var.Hep yıyecegım dıyorum ama unutuyorum.Yazdıklarınızı okudukca yemek esnasında bır bır aklına gelıyo ınsanın.

Hepinizin amacına ulasması dılegı ıle....

:1hug: Saggol kedijikim ...
evet böyle saglıklı beslenenrek kilo vermek süper elimden geldigince her yerde anlatmaya çalışıyorum ama netteki yazılan yanlış bilgiler can sıkıyor kitabını okumadan yapılan yorumlar .:umursamaz:

ekmek çok önemli bir besin helede mineralve vitaminler açısında ..... bi okadar önemli olanda meyveki dogal şekerimizi ondan alıyoruz .....kaydirigubbakcemile5..

linki temizledigin içinde ayrıca teşekür ederim ..özeline yazayım dedim ama pc oturunca bi türlü fırsat bulamadım ...Şeniz

inan böyle yaklasman beni öyle duygulandiriyorki kelimelerle ifade edemiyorum aebencim...beni anladigin ve hep yanimda oldugun icin cok tsk ederim...canim iyiki varsin ! bu desteginle yoluma devam edicem tabiki yolum uzun tökezlesemde yilmak yok sizinleyim canim aebencim!!!!!bunlar senin icin a.s.

canim söylediklerinle cok haklisin destek verdigin icin tsk ederim....bu kilolarin 2 günde almadigima göre bu kadar cabukda yakamdan düsmeyecekler belliki ama bende yoluma devam edicem sizinde motivenizle basaricam insallah canim tekrar sagol kaydirigubbakcemile5

:1hug:BU KONULARDA YANLIZ OLDUGUNUMU SANIYORSUN BÖCÜGÜM ?....SENİN GEÇTİGİN BU YOLLARDAN BEN KAÇ DEFA GEÇTİM BİLİYORMUSUN .... O YÜZDEN SİZİ BUKADAR ÇOK ANLAYA BİLİYORUM ...olumunekankayizsmile

selam menü

1kaysı

3dilim ekmek marmelat peynir yeşil cay

öğlen 2tabak spaketti bol salata peynir

akşam közlenmiş biber peynir yer fistiğı yeşil cay

yatmadan 1kocaman elmasempatiksalakcinni

aebenim son bikaç gündür 11 gibi kahvaltı yapıyorum 4saat sonra öğlen yameği yiyorum vede çok acıkıyorum düşün 2 tabak spaketi yedim dün kendime inanamadım yaa acaba diyorum bunu 4 saat yerine 3indirsek olmazmı daha az yerim diye düşünüyorum haa nedersin :kedi:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…