Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlar
Allah izin verirse sabah bende başlıcam inşallah yazdıkarınızı okumaya calıstım bı kac gundur cok mantıklı geldı bana bu beslenme seklı.ama bana yardımcı olmanızı istiyorum kitabı bulamadım çunku.
mesela sabahları sade kfleks yıyebılırmıyım kahvaltıda yagsız sutle bırlıkte? :enbuyukkk:
slm canım hoşgeldin
kfleks de şeker var.ama yulaf ezmesi sütle yiyebilirsin.arada bir ama ekmekli kahvaltıyı öneririm hem daha doyurucu hem daha besleyici kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar
Allah izin verirse sabah bende başlıcam inşallah yazdıkarınızı okumaya calıstım bı kac gundur cok mantıklı geldı bana bu beslenme seklı.ama bana yardımcı olmanızı istiyorum kitabı bulamadım çunku.
mesela sabahları sade kfleks yıyebılırmıyım kahvaltıda yagsız sutle bırlıkte? :enbuyukkk:

hosgeldin tatlım bana sölücek bişy kalmamıs aebenim olaya el atmıssempatiksalakcinni hadi bakalım hayırlı olsun diyelim sanadakaydirigubbakcemile5

slm canım hoşgeldin
kfleks de şeker var.ama yulaf ezmesi sütle yiyebilirsin.arada bir ama ekmekli kahvaltıyı öneririm hem daha doyurucu hem daha besleyici kaydirigubbakcemile5

o zmn tam buğday ekmeği almıstım onunla kahvaltı yapiim ben :))

selam montinin güzelleri opuyorumnanaktan

fazla giremiyorum diye sizi unuttum sanmayın tamam mı nete girdimmi hemen ilk buraya bakıyorum. bu arada didem hoşgeldin canım. tavsiyem tam buğday ekmeği ye, çok doyurucu 1 dilimi bile yetiyor. hepinize iyigeceler. öptüm

selam hatunlar dünkü menüm
1kaysı

2dilim ekmek marmelat peynir zeytin

dişardaydım eve gelince yemege saldırdım dünden kalmayemekler vardı taze fasülye biraz birazda çorba 1 parçada et 1dilimde kaşar peyniri aşure 4 kaşık

akşam 2parça hindi gösü salata iki yüdüm süt

1elma 1inçir 2 parçada biter bu son olacak artık yemeyecem:kedi: birazda yer fıstığı:mymeka:

selam hatunlar dünkü menüm
1kaysı

2dilim ekmek marmelat peynir zeytin

dişardaydım eve gelince yemege saldırdım dünden kalmayemekler vardı taze fasülye biraz birazda çorba 1 parçada et 1dilimde kaşar peyniri aşure 4 kaşık

akşam 2parça hindi gösü salata iki yüdüm süt

1elma 1inçir 2 parçada biter bu son olacak artık yemeyecem:kedi: birazda yer fıstığı:mymeka:

hondacom cidden saldrmıssın yemege kıss sabah az yedigin için sanırsam dısarı ckınca acıkmısın baya kızz o kasar noluyo etin yanında bide :1shok:

sen en iyisi eve bitter falan alam baksana maketi bitirinceye kadar durmuyonkaydirigubbakcemile3

bende kendiem ödül olarak 1 ay dolsun istedgim kiloya dsmüs olursam alcam laf aramzda iple cekiyorumnaniknanik

sen bu bitterde baya uzamn oldun artık bana bi marka öneririsin dimi olumunekankayizsmile

bügün itibariyle yediklerime daha dikat edecem madem moti yapıyorum hakıyla yapmak lazım değilmi kızlar geçen indirimde olan biter çikolata vardı 2iki paket aldım birisi yarısını yedim:mymeka: artık yemeyecem kızlardaha dikatli olacam bu hafta 1 kilo verecem inşalah ha gayret hep beraber:içelim:

hondacom cidden saldrmıssın yemege kıss sabah az yedigin için sanırsam dısarı ckınca acıkmısın baya kızz o kasar noluyo etin yanında bide :1shok:

sen en iyisi eve bitter falan alam baksana maketi bitirinceye kadar durmuyonkaydirigubbakcemile3

bende kendiem ödül olarak 1 ay dolsun istedgim kiloya dsmüs olursam alcam laf aramzda iple cekiyorumnaniknanik

sen bu bitterde baya uzamn oldun artık bana bi marka öneririsin dimi olumunekankayizsmile

ah canım ah bu biter yaktı beni dayanamıyorum ona napiyi %70 kakolu bitek ülkerin var başkada bulamadımkaydirigubbakcemile5

sultancim maşalah sen çok iyi gidiyosun aman dikat et kaçamak yapma gider tüm kilolar canım ben 1 aydır yapıyorum kaçamak yapmasaydım heralde 3 e yakın verirdim bilmiyorumkismile

bügün itibariyle yediklerime daha dikat edecem madem moti yapıyorum hakıyla yapmak lazım değilmi kızlar geçen indirimde olan biter çikolata vardı 2iki paket aldım birisi yarısını yedim:mymeka: artık yemeyecem kızlardaha dikatli olacam bu hafta 1 kilo verecem inşalah ha gayret hep beraber:içelim:

insl cnm haklsın madem monti yapıyoruz hakkını vererek yapmak lazım hem bak senin hedefine azkaldı biraz daha sabret sonra 2. asamada rahat edersinguclubacismile

ah canım ah bu biter yaktı beni dayanamıyorum ona napiyi %70 kakolu bitek ülkerin var başkada bulamadımkaydirigubbakcemile5

evet bnde bi ara markette bakınırken ülkerinkini görmüstüm dedim acaba baska var mı çle %70 kakaolusırnaşık şey bide özellikle paket almıyorum yoksa ben öle 2 parca falan yiyemem kendimden korkuyorum anacımkötükedihüso

sultancim maşalah sen çok iyi gidiyosun aman dikat et kaçamak yapma gider tüm kilolar canım ben 1 aydır yapıyorum kaçamak yapmasaydım heralde 3 e yakın verirdim bilmiyorumkismile

sagol cnm ya insl hep böle devm eder biliyosun bnm daha yolum uzun her gece rabbim sevkimi azmimi kırma diye dua ediyorum:Saruboceq:

merhabalar fistiklar yeni gelen fistiklarda hosgelmisler azimleri daim olsun!!!!! yerimseniben
bugünkü menümü vereyim
sabah = 3 dilim ekmek,peynir,marmelat,findik ezmesi
öglen = 1 tabak nohut,yogurt
aksam = biraz tavuk gögsü,4 kasik bezelye,yogurt
ara = 1 bardak süt,1 elma,1 avuc findik
1 saat yürüdüm ve birazdanda yarim saat plates yapicam insallahhihoyyyt

geliyorum gidyorum kimseler yok huuu monticiler nerelerdesin bakim:eek:

bugün yien gec kalktım off noluyo bana böle reglimden dolyı sanırsammafoldumben
yar.bardak greyfurt suyu
12.00

3 dlm kızarmıs ekmek...2 ks lor...az tere...3 zeytin....

15.00

1 armut..1 kivi...

16.30

1 bardak ılık tarcınlı süt...

18.00

1 tabak kurufasulye...yarım kase yogurt...salata...sogan saltası( sonrası malum acayip uyku
bastrdı:eek:klava:

22.00

bitki cayı..3 ceviz...

ögleyi aksatmam hiç iiy olmuyor yarından itibaren düzne sokacam söz:tomato:

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende basladım bugun işten yenı geldım anca yazıyorum lıstemı sıze olmus ya da olmamıs deyın yanlıs varsa soyleyın kı montım bosa gıtmesın zemuszemus

kalkınca 1 mandalına ardından callanetıcs

11.00 kahvaltı: 3 dılım tam bugday ekmegı lıght peynır maydonoz

14.00 ogle: bı tabak yesıl mercımek yogurt

18.00 aksam : spagettı gobek salata yarım havuc az yogurt

saat 22.30 gıbı de yarım elma yedım sositososito

selam montinin güzle hatunları ref napıypn kıss asgılarda sen montide bnden tecrübelisin didemss arkdsın menüsü degerlendrmek sana düsüyor kaydirigubbakcemile5

aebenm memlekete gidecekti sanırsam yok ortalarda:1ninca:

dünkü menüm
1kaysı

2dilim ekmek marmelat peynir

öğlen batlısan közlenmiş 3 çatal kıymalı yumurta süt roka

akşam közlenmiş patlıcan 2 çatal kıyma peynir

yerfıstığı elmazemuszemus

merhaba kızlar bende basladım bugun işten yenı geldım anca yazıyorum lıstemı sıze olmus ya da olmamıs deyın yanlıs varsa soyleyın kı montım bosa gıtmesın zemuszemus

kalkınca 1 mandalına ardından callanetıcs

11.00 kahvaltı: 3 dılım tam bugday ekmegı lıght peynır maydonoz

14.00 ogle: bı tabak yesıl mercımek yogurt

18.00 aksam : spagettı gobek salata yarım havuc az yogurt

saat 22.30 gıbı de yarım elma yedım sositososito

Selam canım menünü naçizhane değerlendireyim :)

callanetıcs bunun ne olduğunu bilmiyorum :)
Bence menün çok güzel ve montiye uygun olmuş canım tebrik ederim :))

selam montinin güzle hatunları ref napıypn kıss asgılarda sen montide bnden tecrübelisin didemss arkdsın menüsü degerlendrmek sana düsüyor kaydirigubbakcemile5

aebenm memlekete gidecekti sanırsam yok ortalarda:1ninca:

Selam canım :) aşağılarda geziyordum ama sayfayı göremiyordum şimdilerde düzeldi naçizane yorumladım bakalım :)))) senin nasıl gidiyor bakalım benim bu aralar iştahım tavan yapmış durumda boshayallersmile

Selam canım :) aşağılarda geziyordum ama sayfayı göremiyordum şimdilerde düzeldi naçizane yorumladım bakalım :)))) senin nasıl gidiyor bakalım benim bu aralar iştahım tavan yapmış durumda boshayallersmile

hadi ya yien mi sorun var refim neden acabaCADIARZU aman cnm bnm iyi cok sükür bu ara bide üsenmeyip spor yapsam tam olacak ammasempatiksalakcinni

sende dikkt et bu kadar emek harcadın hem kardesinin dügünü yok muydu senin hemncik kaptıyosun iştahını monti amcamla yola devm ediyrsun kaydirigubbakcemile5

seninde menülerini bekliyruz biran önceopuyorumnanaktan

X