Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ablacım menün güzel ama bulgur dahi olsa glisemik indeksi yüksek o yüzden dengelemk için salata türü yeseydin yanında daha iyi olurdu sankimCADIARZU

kafeinsz olması lazımmıs sanırsam kahvede oda cok olmamak sartıylayerimseniben
aebenin misafileri olunca giremiyo sanırsam o gelince daha net ögreniriz:lepi:

Sağol canım sadece 1 yaprak yeşillik yedim,lahana sebze diye düşünmüştüm...bilmiyorumkismile.Bakalım yarın kilo vercek miyiz....Şeniz

selamlar

sabah : 1 bardak süt, peynir, zeytin, 2 dilim ekmek

öğlen : 1 adet kabaktan kabak yemeği, 2 rende havuç, azıcık roka, 1 bardak süt

akşam : bulgurdan biber dolması 2 adet, yoğurt, havuç, roka, taze soğan

gece : elma portakal kivi

herkeslere iyigeceler

kıslar vakit oldugunca mesajlarınıza yazıcam ama ben kengoyu merak ediyorum kaç gündür yok ortalarda....
refim fazla girmiyor biliyorum durumunu ama kengo bişi yazmışmıydı ben kaçırdımmı .?

sonff1.jpg

günaydın kızlar hayırlı cumalar

kıslar vakit oldugunca mesajlarınıza yazıcam ama ben kengoyu merak ediyorum kaç gündür yok ortalarda....
refim fazla girmiyor biliyorum durumunu ama kengo bişi yazmışmıydı ben kaçırdımmı .?

yok ablacım ben uzun zamndr görmüyorum girdigni yada menüsünü yazdgını belki pcde sorun vardrı o yüzden giremiyodurCADIARZU

bu arada ablacım 6. takımda belirttim kilomu ama bu sabah itibaryle ibre 65 in altını gösterdi sanırsam 64.5 falan olmusum coks evincliiym ya hiç bu kadar koly diyet yapmamstım destegin için cok tsk ederim aben:lepi::lepi:

günaydın melegim .......

ben bu hafta sabitim 62.9 dün daha eksiktim ama düzensiz ve aç kalmam yaramıyor bana ...sempatiksalakcinni
artık bu hafta sizin verdiklerinizle sevinecegimmm ..:lepi::lepi:eek:lumunekankayizsmile

Günaydı arkadaşlar,MELEĞİMBütün kalbimle amiiin diyorum canım çok güzel bir dua,,,opuyorumnanaktan

KİLOM 64 :teytey:İnanamıyorum ya ilk kez bu kadar rahat kilo veriyorum,umarım geri gelmezler....:1no2:

ne yazıkki kilom aynı 56 reğlim yaklaşıyo ondan olabilirmi öf ya yoksa yaptığım kaçamaklardan mıdır acababilmiyorumkismile

dünkü menem

1 elma

2dilim ekmek 2çatal yumurta peynir marmelat maydanoz

öğlen 1tabak tavuklu mantarlı sote havuç salatası kara lahana salatası

akşam 4kaşık aşure biraz yer fistığı 3tane kaysı

yatmadan 1bardak kakoyla sütlü bi içecek hazırladım 1 karecik piterle içtim sempatiksalakcinni

Günaydı arkadaşlar,MELEĞİMBütün kalbimle amiiin diyorum canım çok güzel bir dua,,,opuyorumnanaktan

KİLOM 64 :teytey:İnanamıyorum ya ilk kez bu kadar rahat kilo veriyorum,umarım geri gelmezler....:1no2:

tebrikler canım geri gelmez inşallaholumunekankayizsmile

Selam kızlarrrrrrrrrrr benim durum kötü malesef 70.800 gramım :KK43: geri alıyorum işte... Kilo veren arkadaşları tebrik ederim...

Aebencim sen benim 1 kilo almama ne diyorsun çok hızlı ve az yiyerek verdiğim içindir dimi :KK43:

Aebencim sen benim 1 kilo almama ne diyorsun çok hızlı ve az yiyerek verdiğim içindir dimi :KK43:
refim şu an tam evden çıkıyordum bebeler kapatırken bi bakayım dedim sırf senin için yazıyorum canım biliyorumki destege ihtiyacın var ....yerimseniben sakın dalgalanmalara bak zafer bizimdir ...:lepi: ya olacak ya olacak ..alkisalkisalkis
az yemek banada yaramıyor dünden belli ...aç gezdim bende kilo aldım ya deyilse bu hafta benimde vardı verdigim kilo .....

ama sadece buna baglama vardır bi sebebi sen önüne bak ve sonuca .. 3 ayda kiloyun % 10 nu verdin daha ne olsun ... bi hafta takılır bi hafta tıkırdar .. hiççç sorun yapma kendine sadece yoluna devam etttt....olumunekankayizsmile:lepi::lepi:

kilo veren fıstıklarımıda tebrik ediyorum ....kaydirigubbakcemile5Şeniz

refim şu an tam evden çıkıyordum bebeler kapatırken bi bakayım dedim sırf senin için yazıyorum canım biliyorumki destege ihtiyacın var ....yerimseniben sakın dalgalanmalara bak zafer bizimdir ...:lepi: ya olacak ya olacak ..alkisalkisalkis
az yemek banada yaramıyor dünden belli ...aç gezdim bende kilo aldım ya deyilse bu hafta benimde vardı verdigim kilo .....

ama sadece buna baglama vardır bi sebebi sen önüne bak ve sonuca .. 3 ayda kiloyun % 10 nu verdin daha ne olsun ... bi hafta takılır bi hafta tıkırdar .. hiççç sorun yapma kendine sadece yoluna devam etttt....olumunekankayizsmile:lepi::lepi:

kilo veren fıstıklarımıda tebrik ediyorum ....kaydirigubbakcemile5Şeniz

Benim güzel Elvan aplammmmmmmmm :) güzel annee :)) sen olmasan biz ne yaparız her zaman yanımızda ol........zemuszemus

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza katılmak istiyorum. Tiroit bezi sorunlarım var: ameliyat oldum ve haşimato tiroidim var. Ameliyattan sonra ömür boyu hormon ilacı kullanmam lazım. Bunu dışında bir de insulin direnci buldular yakında.Onunla ilgili de ilaç kullanıyorum.Yani tablo vahim.Bütün bunları atlatmaya çalışırken yaklaşık 20kg aldım. 33yaşındayım ve bebek için çalışmalarına başladık.Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyordum sadece, bir türlü yazmaya cesaret edemedim. Boyum 1,72 şu anki kilom 93. Hayatımda hiç 93kg olmadım.Yapı olarak hiçbir zaman zayıf değildim ama böyle şişko da değildim. Evde koşu bandım var, her sabah 1 saat yürüyüş yapıp peşinden de 50dk Nivea sd olan aerobik yapmayı düşünüyorum. Hafta sonu gerekli alışverişimi yapıp pazartesi aranızdayım. Kitabı almadım ama yazdıklarınızı takip ettiğim için sizin menüleri örnek almayı düşünüyorum.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz. Hepinize iyi hafta sonları diliyorum kızlar a.s.a.s. Pazartesi görüşmek üzere !!!

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza katılmak istiyorum. Tiroit bezi sorunlarım var: ameliyat oldum ve haşimato tiroidim var. Ameliyattan sonra ömür boyu hormon ilacı kullanmam lazım. Bunu dışında bir de insulin direnci buldular yakında.Onunla ilgili de ilaç kullanıyorum.Yani tablo vahim.Bütün bunları atlatmaya çalışırken yaklaşık 20kg aldım. 33yaşındayım ve bebek için çalışmalarına başladık.Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyordum sadece, bir türlü yazmaya cesaret edemedim. Boyum 1,72 şu anki kilom 93. Hayatımda hiç 93kg olmadım.Yapı olarak hiçbir zaman zayıf değildim ama böyle şişko da değildim. Evde koşu bandım var, her sabah 1 saat yürüyüş yapıp peşinden de 50dk Nivea sd olan aerobik yapmayı düşünüyorum. Hafta sonu gerekli alışverişimi yapıp pazartesi aranızdayım. Kitabı almadım ama yazdıklarınızı takip ettiğim için sizin menüleri örnek almayı düşünüyorum.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz. Hepinize iyi hafta sonları diliyorum kızlar a.s.a.s. Pazartesi görüşmek üzere !!!

öncelikle geçmiş olsun canım vede hoşgeldinbuyrunnnnnnnnnvereliniortak

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza katılmak istiyorum. Tiroit bezi sorunlarım var: ameliyat oldum ve haşimato tiroidim var. Ameliyattan sonra ömür boyu hormon ilacı kullanmam lazım. Bunu dışında bir de insulin direnci buldular yakında.Onunla ilgili de ilaç kullanıyorum.Yani tablo vahim.. Kitabı almadım ama yazdıklarınızı takip ettiğim için sizin menüleri örnek almayı düşünüyorum.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz. Hepinize iyi hafta sonları diliyorum kızlar a.s.a.s. Pazartesi görüşmek üzere !!!

Arkadaşım ne demek hoşgeldin.Çok geçmiş olsun,dilerim en kısa zamanda hem sağlığına hemde bebişine kavuşursun..Kitap çoğumuzda yok zaten,Aeben arkadaşımız sağolsun yardımcı oluyor....opuyorumnanaktan

Bu günkü menüm
SABAH yağsız tost+yeşillik+ zeytin
ÖĞLEN leblebi+ ayran (dışarıdaydım)
ARA hurma+çay
AKŞAM sebze çorbası+yoğurt yicem
ARA 1 meyve+kefir
45 dk yürüdüm yine....:1hug:

senin adına cok sevindim nevracım masaallah azminize haranım aebenle senin ama hemen meuzn olayım demeyin yaa biz ozman kime akıl danıscaz yoksa:teselli: vaal ben sizi gördükce bilmeyerek yaptıgım kacamaklar dsnda mıonti amcama ters bişy yememeye dikkt ediyorum:nazar: [/QUOTE]
sağol canım inşallah sen de yaklaşacaksın oturacak beslenme düzenin...yılmadan devam et.yok merak etme mezun olsak da burda oluruz biz.ben işe girdim ondan yazamıyom yoksa buranın gediklilerindendim..

nevracim seni yürekten tebrik ederim canim,darisi basimiza ahhhhh insallah.....

gelelim bugünkü menüme
sabah
2 kuru kayisi
2 dilim ekmek,peynir,marmelat

öglen
tavuk,domates,yogurt

arada
3 kayisi,1 elma, az fistik

aksam
tavuk,mercimek kavurmasi,yogurtumuda marmelatli yedim tatli niyetine....bol bolda su ictim tuvalete gitmekten usandimkaydirigubbakcemile3
canım sağol sende başaracaksın ..

Nevracım tebrikler canım mezuniyete az kalmış...:nazar:
BUgünkü menüm
SABAH yağsız tost+yeşillik+3 zeytin+mermelat
ÖĞLEN omlet+yoğurt+salata
AKŞAM 6 tane lahana doması(bulgurla yapıldı)+yoğurt
ARA meyve yerim artık.
45 dk yürüdüm.:dance:

Aeben sade nescafe yasak mı bize tatlım...:Şeniz
sağol canım ...inşallah sende başaracaksın devam...
canım ben kahve yasak diye biliyorum ama aebenim en doğrusunu bilir.yazdı ve kaçırdıysam da benim kusuruma bakmayın hızlı hızlı yazıyorum..
yok ablacım ben uzun zamndr görmüyorum girdigni yada menüsünü yazdgını belki pcde sorun vardrı o yüzden giremiyodurCADIARZU

bu arada ablacım 6. takımda belirttim kilomu ama bu sabah itibaryle ibre 65 in altını gösterdi sanırsam 64.5 falan olmusum coks evincliiym ya hiç bu kadar koly diyet yapmamstım destegin için cok tsk ederim aben:lepi::lepi:
afferin sana ne güzel ya..inşallah tıkır tıkır devam edecek...

günaydın melegim .......

ben bu hafta sabitim 62.9 dün daha eksiktim ama düzensiz ve aç kalmam yaramıyor bana ...sempatiksalakcinni
artık bu hafta sizin verdiklerinizle sevinecegimmm ..:lepi::lepi:eek:lumunekankayizsmile
aebenim sen hiç moral bozma canım.seninkiler biraz inat ediyo ama gidecekler arkadaşım...hedefe ne kaldı ki haftaya beraberce seviniriz inşallah..olumunekankayizsmile

X