Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

2 kutucuk dediysem karecik demek istemiştimŞeniz
kaydirigubbakcemile5
YAA GÜNAHIMI ALMAYIN BEN İKİ KARECİK YEDİM ÇEREZDE ÇOK AZ KABAKLA
VE DAKOTA ÇEKİRDEĞİ YER FISTIĞİ YA ONUN GÖSTERGESİ 22 YANILMIYOSA M
kıs öyle deseydinya kutu diyince 2 paket anladık ..sempatiksalakcinni çerazları abartmamak kaydıyla yiyebilirsin hondacım ..Şeniz

afiyet olsun hondacım süpersin .Şeniz olur canım yeee.cokacimcoook

afiyet olsun sultanım ye canım .cokacimcoook
selamlar :

sabah : 1 bardak süt - 2 dilim kepek ekmek, peynir,zeytin,domates
öğlen: omlet, ıspanak yemeği, yoğurt, domates
akşam : tavuk , salata.

yatmadan önce : 1 bardak süt

herkese iyigeceler..
afiyet olsun beyaz .....alkisalkisalkis

ama bi yerlerde 1 dl pastamı varne .:jeyyar:

beyazım bundan sonra senin menülerini daha dikkatlı takip edicem canım .sırf bebişin için madem bu menüyle 2. besleniyorsunuz ....:ecrin_bebek:

öncelikle 2. aşaman hayırlı olsun .. emzirdigin için daha koşlay kilo verebilirsin o yüzden fazla kasma kendini...cokacimcoook

menün çok güzel ama meyve yokkkkkk.. akşamki sütünden önce meyve ye ..yerimseniben
sabah kavaltından öncede . bu şeker dengen için gerekli.
hatta kavaltıdaki 2 dilimi 3 e çıkara bilirsin .yerimseniben

afiyet olsun gene harika bir menü olmuş .....alkisalkisalkis

hoş geldin renginim . evet halk ekmeginki güzel diyorlar ama heryerde yok malesef.....

tesekkür ederim renginarcım ama ben istnbulda oturmuyorum tatlım o yüzden halk ekmegin tam bugdayını alamam kızz bunu zor buldum zati normlade unonun tam bugdayını yiyordum bu deneme için oldu birazdasırnaşık şey

aeben bugün bişyi yanlıs yaptgımı farkettim hani ben havuclu yogurt yiyorum ya ben o havucu az seytinyagında kavuruyordum eee ozamn benm çig havucumun kan sekeri degeri artıyo dimi:1no2: yaaa off cokda severim öle yemeyi ama bugün otrdugumdna yrde aklıma geldi zati bu ara rüymda bile monti diyeti yaptgımı görüyorum noluyo bana acaba:bbo:

kavurmadan yaparsanda çok güzel oluyo sultancım. yoğurta sarımsak da dövünce daha da güzel oluyor. ben çiğden yiyorum. pişmişi şekeri arttırıyormuş.

sempatiksalakcinniakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

montici güzeller selam
kızlar 3 kilo vermişim...:lepi::lepi:
işten güçten menü tutmadım ama haftasonu bol spor yaptım bide acayip sebze yedim bu hafta ondan mı ki? montiye aykırı bişi yapmadım yapmam da zaten.aebenim son kilolar zor verilir bende tersi mi olacak ne?kafamçokkarıştı

Nevracım canım öncelikle tebrik ederim seni canı gönülden ..alkisalkisalkisŞeniz

takımada yazdım burayda yazayım sen bunu hak ettin canım hiç kaçamaksız nerdeyse 2 aydır monti yapıyorsun hemde ne yatılı misafir ne yılbaşı ne çalışma hayatı bu azmini engelemedi.
sana baktıkça kendimden utanıyorum valla ..bende bu 3 ay zarfında hiç kaçamak yapmadan devam etsetdim nerlerde olurdum .....

bu sana montinin bir armaganı ve aslında olması gerende buŞeniz bünyen adepte olduktan sonra artık tıkır tıkır gidiyor montide kilolar.. önemli olan rayına oturturmak....
sen benim yapamadıgımı yaptın banda örnek oldun arkadaşım ...:1hug:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

aebencim sağol canım.benim yaptığım zor bişi kabul ediyorum bende bazen şaşıyorum kendime nasıl yaptım diye ama oldu işte ina herhalde yaa..takımda dedim yine diyim kendine fazla yüklenme sen çocuk vs ile de uğraşıyosun bence senin grafik bunu göz önüne alınca süper ben herşeyi kendime göre programlayabildim o avantajım var tabi.. hem ne kaldı hedefe 2 kilo artık kaçarı yok illa verecen.hiç utanıyom deme valla kızarım lmaz:
sen yine hakettiğin yerde olacaksın ve bu çook yakın.haydi son kiloları beraberce atalım aebenim.ahhh bu ara sürekli internet girebilmek için neler vermezdim..olumunekankayizsmile
bu hafta sonu da spora kilitlenirim ben herhalde evde.. gaza geldim ya.sırnaşık şey

:gitme:nevram şu an varya eger o 3 kiloyu ben versen ançak bukadar mutlu olurdum ...Şeniz hafta sonu bekliyorum ne kadar spor yapsanda bi merhaba yaz...:1hug:
evet son kilolarımız verelim ve mezun olalımmmmmm ..:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

canım inan o sevinci yaşadığını biliyorum gerçekten temiz kalbin inan her yazdığına iyiniyetin her sözüne yansıyo Allah razı olsun ..evet abencim haftasonu girerim birara
hadi arkadaşım ya az kaldı mezuniyet kapıdan göründü mü ne? hihoyyythihoyyyt
valla heyecan yaptım.şimdi çıkmam lazım bana bu mola çook bile havalara dua ediyom..zemuszemus
kızlar hepinize sevgiler herkesi öptüm..olumunekankayizsmile

kavurmadan yaparsanda çok güzel oluyo sultancım. yoğurta sarımsak da dövünce daha da güzel oluyor. ben çiğden yiyorum. pişmişi şekeri arttırıyormuş.
alkisalkisalkis
el mahkum öle denicem beyazım sarmısak pek sevmesemdemirmirmirmir

sempatiksalakcinniakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

cnm aebenm montiye basladgımdan beri en fazla 3 kere yemişimdir hemde afiytlesırnaşık şey daha dikkatli olucam söz patron:jeyyar:

senin adına cok sevindim nevracım masaallah azminize haranım aebenle senin ama hemen meuzn olayım demeyin yaa biz ozman kime akıl danıscaz yoksa:teselli: vaal ben sizi gördükce bilmeyerek yaptıgım kacamaklar dsnda mıonti amcama ters bişy yememeye dikkt ediyorum

nevracim seni yürekten tebrik ederim canim,darisi basimiza ahhhhh insallah.....

gelelim bugünkü menüme
sabah
2 kuru kayisi
2 dilim ekmek,peynir,marmelat

öglen
tavuk,domates,yogurt

arada
3 kayisi,1 elma, az fistik

aksam
tavuk,mercimek kavurmasi,yogurtumuda marmelatli yedim tatli niyetine....bol bolda su ictim tuvalete gitmekten usandimkaydirigubbakcemile3

hemncik bugünkü menümü takdim edeyim
1 kivi

sabah

3.5 dilim kızarmıs köy ekmegi( ekmkler kücüktü bide anamın yaptgı ekmek anam pasta gibi olmus sankilülülülülülü)....2 ks lor...az biraz tere ve maydonoz... 1 küccük domates...3 ceviz.. 1 fincan bitki cayı

ögle

bir porsiyon nohutlu karnıbahar yemegi...1 kase yogurt...1 kase mercimek corbası...

ara 1 mandalina

aksam

yarm porsiyon patlıcan yemegi... 2 ks yogurt....salata(hepsini bitiremedim)
sanırsam arada bir meyve yerim

nevracım menün gayet güzel ama keske aksam tavukla mercimegi beraber tüketmseydin gecen gün bende öle bi hata yaptım aebnm olmazzzz dedi o daha iyi bilir ama onun yerien salata koysan süper bir menü olurmus:lepi:

kıss suyu bnde cok içiyorum dakka bası wc deyimkaydirigubbakcemile3

montici güzeller selam
kızlar 3 kilo vermişim...:lepi::lepi:

Nevracım tebrikler canım mezuniyete az kalmış...
BUgünkü menüm
SABAH yağsız tost+yeşillik+3 zeytin+mermelat
ÖĞLEN omlet+yoğurt+salata
AKŞAM 6 tane lahana doması(bulgurla yapıldı)+yoğurt
ARA meyve yerim artık.
45 dk yürüdüm.:dance:

Aeben sade nescafe yasak mı bize tatlım...:Şeniz

ablacım menün güzel ama bulgur dahi olsa glisemik indeksi yüksek o yüzden dengelemk için salata türü yeseydin yanında daha iyi olurdu sankimCADIARZU

kafeinsz olması lazımmıs sanırsam kahvede oda cok olmamak sartıylayerimseniben
aebenin misafileri olunca giremiyo sanırsam o gelince daha net ögreniriz:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…