Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

abencim harikasın canım ya ve 3 çocuğun olduğunu şimdi öğreniyorum takdireşayen valla
daha bi motive oldum seni görünce
evet canım 15 yaşında kızım var benden uzun ...sempatiksalakcinni 11 ve 10 yaşlarındada veledlerim var 35 yalşındayım ... erken evlenmenin mahsülleri bunlar.:roflol:

ablacım sen nerene kilo veriyorsun süper çıkmışsın ve senin 3 tanede çocuğun var öyle mi inanki gözlerime inanamadım,tek kelimeyle süpersin valla azmin ve hırsından dolayıda tebrik ediyorum.bildiğimiz genç kız gibisin maşallah

ay yok şimartmayım şimdi evde ne kadar tatlı var yerim valla .:roflol:
yok yok sınıra gelmişim boşlarmıyım hiç.:lepi:
selam kızlarrrrrrrrrrrr günaydınlarrrrrrrrrrrrrrr
günaydın refim .nasılsın .Şeniz.
resim koymuştum sildim ..ama profilimde var bakmak istersen .

Tabii okudum ama resim yoktu üzülmüştüm hemen bakarım ablacımmmmm

benden bu günlük bu kadar zilim erken gelmiş raslaşamadım .... çıkmam lazım şimdi ...
sonra gelirim hayırlı haftalar.......
meytap bu hafta ikimizdende ilk bekliyorum ha ona göre.

ay yok şimartmayım şimdi evde ne kadar tatlı var yerim valla .:roflol:
yok yok sınıra gelmişim boşlarmıyım hiç.:lepi:

.
şımar şımar sana diycek birşey yok artık,ama sakın tatlıları yeme zemuszemus

Ay söylemezsem çatlarım :) bu sabah 68.770 düm :)))

tebrik ederim.kaydirigubbakcemile2

aaaaaa çok şaşırdım iyice incelmişsin kızzzzzzzzz Aebebncim inan çok güzel ve tam formundasın helede 3 çocuk hrhalde bilmeyen inanmaz supersin bencede o 5 kiloya artık gerek yok ama tabiki sen öyle rahat edeceksen başka... :)) maşallahhhhhhhhhhh

Ay söylemezsem çatlarım :) bu sabah 68.770 düm :)))
:lepi::sm_cool: ay söyle niye söylemiyorsun .....hihoyyytoy ben maytapla ikimize derken sen devirdin yılanmış kiloları .:teytey:Şenizişte sabır ve bozmadan devam mutlaka mükafatı geliyor ....:hooray:

aebencıme katılıyorum referansım dıkkat edılırse gercekten ıyı kılo verılıyor gecen hafta ben kacamak yaptım reglıden dolayı cok pışmanım bu hafta tekrar dıkkatlı bı sekılde devam edıyorum mayısta 60ı gorucem ınsalah belkı ellılı rakamları bıle gorebılırım halen sporada baslamadım

herkese merhaba bende aranıza katılmak istiyorum.ben 86 kilodan 76 hatta 75 düştüm ama artık inat etti gitmiyor.sizinle birlikte kalan kilolarımıda vermek istiyorum beni aranıza alırsanız çok mutlu olurum

Ay oğluş izin vermedi hepinize tek tek cvp yazamadım ama çok teşekkürederim morel oldunuz canlarım :) Bu arada cumaya kısmetse 67 demek isterim size :))) hem ben varya bennnnnnnn Maytabıda Aebeni de geçerim :)) yetişemezsiniz ikinizide geçerim ve bende sizin kilolara inerim dermişim ama zor :) en son 4 yıl önce 67 idim yıllardır da hep aynı sayılırım tabi diyetlerle yani e son lisede tam 10 yıl önce 62-64 arasıydım :) inşallah olrum burdada şimdi kendime güvenim geldi biraz bu arada bende proteini arttırdım Aebenim senin gibi yani :)) izinideyimmmmmmmmmopuyorumnanaktan

herkeze meraba kizlarrrrrr
300 gr. daha gitti su 60"i bende bi gorebilsem hihoyyyt
bugunki menumu yazayim hemencecik
6:30 sirkeli su
6:45 2 dilim tam bugday ekmekle hazirladigim tost,1 domates,2 zeytin,capuccino
simdi bi yesil cay icicem
13:00 menemen ,ayran
ara yesil cay ve cilek
aksam kuru fasulye,ayran,salata

herkese merhaba bende aranıza katılmak istiyorum.ben 86 kilodan 76 hatta 75 düştüm ama artık inat etti gitmiyor.sizinle birlikte kalan kilolarımıda vermek istiyorum beni aranıza alırsanız çok mutlu olurum

Hoşgeldin canım gel aramıza çok seviniriz inşallah istediğin kiloya en kısa zamanda gelirsin ki bu monti ile mümkün yeterki iste ve sabırlı ol verdiğin kilolar içinde ayrıca tebrik ederim....

Ben biraz spor yapayım deneyeyim en azından görüşürüz kızlarrrrrrr

Hoşgeldin canım gel aramıza çok seviniriz inşallah istediğin kiloya en kısa zamanda gelirsin ki bu monti ile mümkün yeterki iste ve sabırlı ol verdiğin kilolar içinde ayrıca tebrik ederim....

çok teşekkür ederim.inşallah montiyi ögrenebilirim sayenizde

tebrikler refimm ne güzell bir haber buuu
aebencimm hadi hadi yetişelim şu gacıya monti topiği rekora koşuyorr:lepi:delikafadulden
evet valla ecep bu güne kadar toplam kaç kilo verdik ???:uhm:
narinim hoş geldin canım bak burdaki arkadaşların çoguda çalışıyor ina zorluk çekmessin ..olumunekankayizsmile
bak bak gizli yariş hı .sırnaşık şey ay refim varya seni böyle görmek nasıl sevindirdi bacım beni.. nede olsa bu yola senle çıktık .Şenizarada töksesekte hep inandık .:1rolleyes:

evet kıslar proteni artırın ..yerimseniben.. suyuda bol için kilosu duranlar için birebir çözüm .. cadı sultan nerde ondada yazdım ama bu günlerde yogun . umarım hafta sonun kaçamagından sonra toparlamıştır .....olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…