Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Amin narincim amin.
Ya bende en iyisi yarın başlıyım tekrar.
Kendimi suçlu hissediyorum.
Akşamları da artık varsa uygun bişiler yerim yoksa yapmaya çalışırım bişiler.

eğer 300 gr daha giderse bu hafta tam 1 ay oluyo başlayalı 5 kg vermiş olucam
artık bundan sonra yavaşlar sanırım kilo vermem keşke yavaşlamasa
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:saruboceq::saruboceq::saruboceq:

maytabım süper kilo vermişsin tebrik ederim seni canım darısı benim başıma artık .

Sanmam canım
Aynı düzende devam edersen kilo vermen devam edecektir merak etme. a.s

Amin narincim amin.
Ya bende en iyisi yarın başlıyım tekrar.
Kendimi suçlu hissediyorum.
Akşamları da artık varsa uygun bişiler yerim yoksa yapmaya çalışırım bişiler.

evde tadilat olduğu için ara vermiştin dimi canım sen,yemeklerden az az yesen,yada salata,ve proteinle desteklesen yemeklerini uymazmı gene montiye

1 ayda 5 kilo süpermiş valla,inş.bende senin gibi böyle çok güzel kilolar veririmde sizi geçerim zemuszemus

kizlar dondurma yapmayi basardim heralde su anda buzlukta bakalim nasil olucak
tarifi yazim de siz uygunmu degilmi soyleyin
150 gr. yagsiz yogurda 2 tatli kasigi kakao(sekersiz) ve tatlandirici(fruktoz)
bunlari karistirdim inanilmaz guzel bi krema oldu.dedigim gibi simdi buzlukta bi yarim saat bekletirim heralde ne diyosunuz olurmu?:icecream:

maytabım süper kilo vermişsin tebrik ederim seni canım darısı benim başıma artık .
evet nazcım gerçekten başka bi diyetle bu kadar veremezdim ve mutlaka araya çikolata tatlı bişey sokardım
darısı başına bikere yaptın neden bidaha olmasın isteme nişan döneminde 55e kadar inmiştin o zaman çok heveslenmiştim sana

Sanmam canım
Aynı düzende devam edersen kilo vermen devam edecektir merak etme. a.s

inşallah iremcim

Kızlar hepinizden Allah razı olsun saolun. Dünkü yediklerimi yazayım
08:00... 1 yeşl elma
09:30... 2 dl kz tm ekmk+domates+peynr+açık çay
13:30... 1 tabak zaytnyağlı yeşl mercimek+yoğurt
17:00... 1 yeşil elma
19:00... 1 tabak taze fasulye+yoğurt
22:30... 1 avuç kuruyemiş

anladığım kadarıyla öğle ve akşam yemeği arasında tek bir ara öğün yapıyorsunuz.nasıl dayanıyorsunuz ben 2 kere yaptıgım halde acayip acıkıyorum

canım öğlen ve akşam öğünlerine salata ekleyebilirsin:1hug:
anladığım kadarıyla öğle ve akşam yemeği arasında tek bir ara öğün yapıyorsunuz.nasıl dayanıyorsunuz ben 2 kere yaptıgım halde acayip acıkıyorum

narincim montinin kıyağıda o zaten başladığın zaman göreceksin acıkmıyosun çünkü öğünlerinde sınırlama yok doyana kadar yiyosun
eğer çok acıkırsan ara öğün yapabilirsin aeben gelince daha güzel anlatır
ama genelde ara öğün mecbur kalmadıkça yok

anladım canım hadi bakalım bugün ilk gün bakalım ne olacakboshayallersmile

walla hızınıza yetişmek mümkün değil kızlar.umarım kilolarda aynı hızla gider....
bi dışarı çıkıp geldim,sayfalar yağmur gibi akmış gitmiş...yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,hayırlısı olsun diyetinizin...kilolarınız nisan yağmurları gibi aksın inşallah arkadaşlar....yaza çıtır çıtır girin....seviyorum hepinizi valla.aebenim rastlaşamıyoruz aplam,özledim seni ...

çok acıkıyorsan sen yap canım,bazen bende az yediğimde yapıyorum ama en az araları 2-2.5 saat oluyor.

camlıca ne oldu senin bu dondurma güzel oldu mu tadı yedin mi :icecream: benimde canım çok dondurma istiyor ama yiyemiyorum yasak diye,dolapta duruyor öylece

Olmaz canım Monti olması için tam olarak uymak lazım.
Neyse yarın tekrar başlıyorum idare edicem artık bi şekilde.

sonucu bildir kuzum merak ettim.

Öğünlerine salatada ekle şekerim. Birde kuruyemiş fazla olmuş akşamda. Genelde meyve yemek lazım akşam öğününden sonra.

Zamanla bünyen alışacak canımcım. Bırak acıkmayı öğünlerinde bile yiyemeyeceksin.

Zililililili hoşgeldin şekerim. Minik oğlun nasıllar.

hakkaten ya ne kadar cok yazılmıs...bende herkesı tam tanımıyorum...

Tanışırız canikom dert etme. a.s.

dondurmaya simdi baktim daha iyi donmamis ama azicik aldim.bence gayet guzel.buzluga atmadan onca tadina baktim hani o marketlerde satilan cikolatali mouse lar var puding gibi ama 2,3 dk da hazirlaniyo
inanin o kadar guzeldi kisacasi oylecede yenir.iyice bi donsun haber vericem kizlar bu arada vede normal yogurt kalmadigi icin yagsiz yogurttan yaptim,normali olsa dahada guzel olabilirdi olumunekankayizsmile

hakkaten ya ne kadar cok yazılmıs...bende herkesı tam tanımıyorum...

bir kaç haftadır üst üste bir sürü arkadaş geldi bende onlardan biriyim canım,yeni katılımlar çok fazla burda,daha güzel motivasyon oluyoruz böylece,sende geçen hafta gelmiştin galiba a.s.

Olmaz canım Monti olması için tam olarak uymak lazım.
Neyse yarın tekrar başlıyorum idare edicem artık bi şekilde.

.

anladım canım hayırlısı olsun artık sen zaten tecrübelisin rahat atlatmışsındır bu dönemi

biz gidene kadar bildir canım mutlaka,akşama bende denemek istiyorum hemen :icecream:
irem&özge bu arada montiye uygunsuzluk yok değilmi camlıcanın yaptığı dondurmada kazara bozmuş olmayalım sakın diyeti :kedi:

ya evet dondurma yiycez diye yanlis biseyler yapmayalim,gerci ben baktim fruktoz u abartmadigimiz surece sorun yok,kakao zaten serbestti,yogurt desen zaten sorunsuz.ne bilim olur gibi geliyo bana. aeben abla bakalim nediycek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…