Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

saol abencima.s.

bu erkekleri anlamak zor laf anlatmak bi okadardaha zor akrebim ..
aynen şekerimakannehir
ay ağzından bal damlıyor şekerim benimŞenizhihoyyyt

hadi bakalım inşallah şekerim..
yalnız sabahları iyi yiyoruz..yok öyle canım istemiyor felanlmaz: sonra da ööle acıkırsın iştecokacimcoook
en yakın zamanda 61 igörürsün inşallah tatlışımopuyorumnanaktan

:çok üzgünüm:
:çok üzgünüm:
maytap kıs senin dün dedigin kilon 57. 9 en son hamilelikten önce gördüm demiştin dimi.???
57. 9 altını ne zamandır görmüyorsun .?????
evlendim zaten hemen 4 ay sonra hamile kaldım bidahada 57.9un altını hiç görmedim hep 58e kadar inip tamamdır deyip oralarda takıldım diyet yapmaktan sıkıldım falan en son vivayla yarışta gördüm 10 nisan 2008 falandı sanırım memoya hamile olduğumu öğrendiğim günün sabahı
onun altını 11 senedir görmüyom valla tü banaalsanaalsanasmile

günaydın kızlar
aebencim yulafının markasını versene nerden alıyosun bende arada yiyim çeşit olsun
sabah tost yedim 2 dilim ekmekle peynir domates zeytin koydum çayla bide salatalık domates yedim
sonra kocam gidince hiç alışık olmamama rağmen vurdum kafayı yattım 10da açtım gözümü sabah kötümü oldu kahvaltıdan sonra yatmak

Son düzenleme:
gunaydın kızlar
dunden ıtıbaren tekrar dort elle sarıldım montıgnacıma
dun
sabah
0700 yarım salatalık- 2 dılım ekmek-3 zeytın az roka
ara ogun yapamadım esımle doktordaydık
oglen
1430yogurdun ıcıne 1 dılım ekmek dograyıp yedım
ara ogun yok

1900aksam fırında tavuk - yogurt -salata

2230yarım portakal yedım

maytabım desene sen 11 sene evvet 58 altını gördün ben 17 sene evvel bekarken 61 gördüm . bu hafta inşallah ikimizde kırarız bu 10 küsür senelik zincirleri....:Saruboceq::Saruboceq:

yulafımda pek sık yemesemde seviyorum ben tadını .. ETİ . LİLALİF yulafezmasi ..bu

kıslar size süpriz bakın 63 ben ....silicem kopyalamıyın olurmu*
kaç kilo fazlam var????

Son düzenleme:
dışarda olmana ragmen menün gayet güzel oluş ..olumunekankayizsmile

Vayyyy ablam sÜpersın bence kılo fazlan falan kalmamıŞ . TaŞ gıbım olMUŞSUN maŞallah .

Vayyyy ablam sÜpersİn bence kİlo fazlan falan kalmamıŞ . TaŞ gİbİm olMUŞSUN maŞallah .
varbi 5 kilom nazlım .....o gün liliş sultan bana artist dediya sırf onun için çektim bu pozu .sırnaşık şey yokda evde güneş gözlügü takmak adetim deyildir....:roflol:

dr alp mamak varya onun bir kurabiye tarifini buldum şimdi net'te gezerken
bunu yapıp yiyebilirmiyiz aeben abla içinde bize aykırı birşey yok ama yapmadan sana danışmak istedim.

Matsa kurabiyesi tarifi:

Çavdar yada tam buğday unu ile su karıştırılıp yoğrulacak.Merdane ile hamur inceltilip küçük kareler halinde kesilecek. Fırın tepsisini 1 çay kaşığı zeytinyağı ile yağlayın. Hamurları fırın tepsisine yerleştirip,150 derecede pişirin. Tüm bu işlemlerin süresi mayalanma olmaması için 18 dakikayı geçmemeli. ıstenirse hamurun yarısı ayrılarak içine kuru üzüm ve ceviz katılabilir. Aynı şekilde pişirilebilir.

varbi 5 kilom nazlım .....o gün liliş sultan bana artist dediya sırf onun için çektim bu pozu .sırnaşık şey yokda evde güneş gözlügü takmak adetim deyildir....:roflol:

liliş ablam gelmedi henüz . Ama süpersin ablam kim derki 3 tane çocuğun var . Azmine bir kez daha hayran oldum.

:sinifsinif: Ben gÖremedİm

Son düzenleme:
çiçekim bu sadece un ve su yani ekmek gibi . yapıpı kavaltıda yemendebi sakınca yok ama bi özeligide yokki zaten ekmek gibi.?
eger içine yumuyta ygurt vs katarım dersen işta o zaman yeme derim ....
ama ne olursa olsun ekmek sadece kavaltıda . bunu yapıp günün diger bölümünde zaten ekmek yemiş gibi olusunki biz bun olmaz diyoruz biliyorsun ....

aklıma iklim geldi o ilk başlarda ne kadar tambuğday unlu tarif var hepsini gtirmişti linke o nerde bi geldim dedi tekrar kayboldu ....alsanaalsanasmile

ha kıslar unutmadan
TK .
ÖZLEM .
İREM .
FEYONG.
CUECE.
GEÇEN HAFTA KİLO BİLDİRİMİNİZ YOK KISLAR HABER VEREYİN DEDİM GÖZÜMDEN KAÇTI İSE ÖZÜR .

vaşşş süpersin aebencim boy kaçtı senin 38 bedensin sanırsam buda uzun zamandır yaptığın platesin marifetlerisin kesinlikle 60ın üstünü göstermiyosun şekercim oğlan gelsin bende güneş gözlüklerimle bi resim patlatiim

evet biliyorum o zaman yapmanında bir manası yok zaten,sadece kahvaltılarda yenecekse ekmek yerim karnım doyar daha iyi kaydirigubbakcemile5 saol abla opuyorumnanaktan

uzun deyilim bacım 1.58 .im .
evet pilatesin marifeti .. kilom basklde çok gibi ama görünümde kalmadı gerçekten . bunu monti ve pilatese borçluyum yaglarım gidiyor kilo verincede ondan .:lepi:

çek bacım biliyorum sende süpersin .hihoyyyt güneş gözlükleri kaliş ablam içindi .:roflol:hemde kamufle amaçlı .sırnaşık şey
aeben abla ben göremedim resmini
çiçekcim bazi iş yerlerindeki pc den görünmüyor . profilimede koydum ordanda bakabilirsin .

Son düzenleme:
abencim harikasın canım ya ve 3 çocuğun olduğunu şimdi öğreniyorum takdireşayen valla
daha bi motive oldum seni görünce

Selam herkese.

Aeben abla ben her hafta tartılmıyrum ya o yüzden bildirmedim.
30 Nisan da tartılmam lazım ama sanırım tartılamayacağım. Çünkü evimde heryer heryerde tartım nerde hiççç bilmiyorum. Ancak p.tesi tartılıcam. Zaten şu an Monti yapmıyorum ama dikkat ediyorum yediklerime. Kendi evimde kalmıyorum annemdeyim. Anneme de onu yap bunu yap diyemiyorum.
Birde üstüne hastayım kendime özel bişiler de hazırlayamıyorum.
Anlayacağın bu hafta Montisiz ama dikkatle kilo almadan geçecek.
Haftaya Montiye devam.

tamam iremim sorun deyil işin bitince dönersin ...kaydirigubbakcemile5 kolay gelsin zordur ev tamiratı .delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…