Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Peki bir soru daha kahverengi şeker ile yapılan şeylerdemi yasak.

Bu yalvarışlarımı hoş görün regl atlatma çabalarındayım.:kedi:

yaban mersini ile ilgili yazılanlara yorum yapmayı unutmuşum,az evvel oğlumu doyururken aklıma geldi akşama kadar unuturum diye girip yazayım dedim kaydirigubbakcemile3 bende çok severek yiyiyorum,oldukçada faydalı bir meyve.özellikle kan şekerini dengeleme hususunda....lakin geçen gün trt idi sanırım izledim.bir uzman anlatıyordu.hatta burada hemen paylaşacaktım ama unuttum.bizim yediklerimiz sanırım hakiki yaban mersini değil arkadaşlar.önceki sayfalarda bir arkadaşımızda yazmış başka bir meyvenin kurusunu kakalıyorlar galiba bize.tv'de gösterilen yaban mersinleri mosmordu,siyaha yakındı renkleri.hatta piyasada satılan yaban mersini taklidi yiyeceklerin şeker sepilerek kurutulmuş kızılcıktı galiba yada başka bir yaban meyvesi adını tam hatırlayamıyorum şu anda.umarım öyle değildir.çünki babama o kadar çok yedirdikki şekeri düşsün diye zavallım kaş yapalım derken göz çıkartacakmışız az daha eğer aldıklarımız çakma yaban mersiniyse...
banada yerken renkleri çok albenili gelmişti,şeker gibi kıpkızıl çünki rengi.doğal olarak kurutulmuş meyvelerin renkleri pek çekici olmuyor çünki.mesela kayısı..gün kurusunun rengi kapkara,diğer sanayi usulü kurutulmuş kükürtlü kayısınınki bal rengi...yaban mersinindede doğal olarak kurusa böyel canlı renkli olmaz gibi bir his var içimde ama inşallah öyle değildir.aldığımız yere özellikle sordum çok büyük bir kuruyemişçi zaten ama elbetteki doğal diyecekti ve öylede dedi.fakat aklımı kurcalmıyor değil....doğrusunu sorup öğreneceğimiz bir yerde yok,inşallak kandırılmıyoruzdur....

tk kahverengi şeker konusu uzunca bir süre araştırmıştım,diyet yaptığım zamanlarda...kutusunda besin değerleri tablosunu incelediğimde aralarında yok denecek kadar az kalori değeri vardı.nerdeyse hiç bir fark yok yani..bildiğimiz küp şekere eş denebilecek kadar yüksek kalorili.eğer şekersiz duramıyorum dersen tatlandırı kullan derim ben cnm...

Yok yok o zaman kalsın sağol cevabın için 3 gün dayanayım bütün herşeyi mahfetmeyim.

Tekrar merhabalar, opuyorumnanaktan
Benim başlangıç kilom: 81
1. hafta: 79.2
2. hafta: 79.2
3. hafta: 79.0

Bugünkü menümü yazayım:

1 tabak çilek, 1 kivi
Kahvaltı:
1 dilim uno tam buğday sofra ekmek, z. ezmesi, domates, salatalık
Öğle:
1 çupra, salata, 1 kaşık z.yağlı ıspanak, 7 fındık
Akşam:
Yoğurtlu ıspanak, salata

ınşallah hep beraber güzeeeelllce yapacağız bu montiyi kaydirigubbakcemile2

Peki bir soru daha kahverengi şeker ile yapılan şeylerdemi yasak.

Bu yalvarışlarımı hoş görün regl atlatma çabalarındayım.:kedi:
TK CIM TABİ SORABİLİRSİN İNAN GOCUNMUYORUZ YAZARKEN ..
şekerin rengi ne olursa olsun şeker şekerdir..
a.s
tek göz yumabilecegimiz ama oda 1. aşamda abartmamak kaydıyle furuktoz (yani meyve şekeri....
tatlı için kuru meveri deneye bilirsin canım tatlı ihtiyacını onlarda karşiliyor .... şekersiz meyve marmelatlarıda akmakla gayet güzel oluyor hemde çok tatılar normal reçel gibi.cokacimcoook
ço nadir bitterde de (%70kakao )yiyebilirsin yemek ardına ama nadir .a.s

1 dönüm bahçe alıp herşeyi kendim yetiştirmek istiyorum ...:Saruboceq:

hem menüne hem kilona ....alkisalkisalkis

feeyong başlama tarihin nedir güzelim .

Son düzenleme:
EDDORAS ablam neden yazmıyorsun sesin hiç çıkmıyor ..::))))

AEBEN ABLA benim kilo başlangıcımı ilk sayfaya şu şekilde yazabilir misin.
başlangıç tarihi 05.04.2010
başlangıç kilo 77.8
30 Nisan Kilo ????????

hem menüne hem kilona ....alkisalkisalkis

feeyong başlama tarihin nedir güzelim .

1. GÜN: 26 Mart Cuma 81
2. GÜN: 27 Mart Cumartesi 80.5
3. GÜN: 28 Mart Pazar 80.1
4. GÜN: 29 Mart Pazartesi 79.7
5. GÜN: 30 Mart Salı 79.2
6. GÜN: 31 Mart Çarş 79.4
7. GÜN: 1 Nisan Perş 79.2
8. GÜN: 2 Nisan Cuma 79.5

Gerisini yazmamışım canım. Yani başlangıç 26 Mart.hihoyyyt hihoyyyt
Hadi hayırlısı...bayanssulusmile

tamam feeyong bide kızayım sana :mymeka:demek bu zamandan beri yapıyordun bizide takip ediyordun ama yazmadın ha .:dilcikar::dilcikar:kaydirigubbakcemile3:1hug:

AFİYET OLSUN YARASIN .ZAfer senindir yeterki bırakma ...:hooray::hooray:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis 1HAFTAYI ATLATIN GERİSİ GELİR KISLAR ...a.s
SENİ ZAYIFLATIP 8. TAKIMA GÖNDERECEGİM .sırnaşık şey

:lepi: kesinlikleeee......

gün gün mü tutuyorsunnn:???? Tebrik ederim bir haftada iyi vermişsinnn....

Yavvv bu şekilde beslenipte vermeyen olar mı acaba??

AEBEN ABLA benim kilo başlangıcımı ilk sayfaya şu şekilde yazabilir misin.
başlangıç tarihi 05.04.2010
başlangıç kilo 77.8
30 Nisan Kilo ????????
tabi irem sen nasıl istersen canım ..:1hug:

degştirdim canım soru işaretinin yanıdada .72 yazsak ... süper olur .::))))))

Son düzenleme:
:lepi: kesinlikleeee......

gün gün mü tutuyorsunnn:???? Tebrik ederim bir haftada iyi vermişsinnn....

Yavvv bu şekilde beslenipte vermeyen olar mı acaba??
bana sorsanız geçen sene hangi gün ne yemişşim kaç kilosun hemen döküman çıkartıtım ...sırnaşık şey

evet canım bu güne kadar tün bu beslenmeyi hemde harfi harfine uyan fakat kilo veremeyen 1 kişi oldu BÖCÜGÜM ..(AŞKÇİÇEGİ.) 2.3 KERE DENEDİ SOn YAPTIGINDADA GAYET GÜZEL YAPTI HATTA DELİ GİBİDE SPOR YAPIYORDU HERGÜN . FAKAT VEREMEDİ...:çok üzgünüm:
dr gidecekti son yazıştıgımda şimdi nasıldır bilmiyorum .. çok üzüldüm onunla bende yaptıgı bir hatada yoktu ama bünyesi vermiyordu ..:sm_confused: baya araştırdık bazı testlerde yaptırdı önerilerim sonucu fakat bişi bulamadık .:çok üzgünüm:

feyong. başlama tarihine göre .

martın 26 sı .. 81.000
nisanın 2 si 79.200
nisanın 9 da. 79.000 gelmişin .

bu hafta henüz bell deyil ...

yaa ben acaip açlık krizlerine giriyorum...nasıl önleyebilirim..
sanırım hafta sonu yediğim cıssların etkisi..
canım acaip çukulatalı şeyler istiyor istedikçe su içiyorum
aebenim 3. haftada olurmu böyle şeyler ki..
ne güzel gidiyodum yaa

bilmiyorumkismile

akrebim bak hafta sonu benimle aynısın ..fakat ben bugün hemen toparladım şu anda canım tatlı çekmiyor hatta iştahim bile gitti diyebilirim .:1rolleyes:.
3. hafta diyorsun ama daha öncede kazaların oldu tam olarak 3. hafta olmadı ....
yanlız bu bişi degiştirmez tabi olablir regl dönemi bunu aşırı dercede etkilyor beni öyle sizleri bilmiyorum ..düzgünde beslensem bu dönemde aşırı iştah ve tatlı istegi oluyor . 1 kere hata yapman devamını getirmeni gerektirmez hep diyorumya U dönüşü diye ...olumunekankayizsmile bak sabahki yogunlugum vs kalmadı inanın abartmıyorum bende bu etkisi çok büyük bu beslenmenin ..a.s..

şu an iştemisin bilmiyorum ama ben bu sabah şunu yaptım .ben hemen şişen biriyim kilo olmasada hemen fırlar agırlıgım ...
lahanam vardı içine limon maydonoz vede (kırk kilit otum .(sürekli kulanmayın bu otu )vardı onlardan kaynatıp içtim (bunlar fazla suyu atar vucudan )..deneye bilirsinniz .a.s. sürekli yapmam ben böyle şeyler ama böyle durumlarda telafi için iyi geliyor .

Son düzenleme:
bilmiyorumkismile
neslihamcım bu senin moralini bazmasın bu beslenmeyi şimdiye kadar en az 50 kişi denedi ve sadece böcügümde böyle oldu . :çok üzgünüm: onun için yazdım ben açık sözlü biriyimdir herşeyim sakılsız gizlisiz o yüzden yazdım ...

böcügün kilosu gr oynamıyordu .haftalarca .metobolizmayla ilgili bir sorun vardı ama çözemedik ..
cumaya bak sen kilona eminim farklı olacak .a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…