Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

tmmm cnmmm
dün akşam tartıldımmmm 83,90 geldimmm..akannehir ..hedefimde ilk olarak 70 olmak...:eek:

Selammmmm
Aebencim güzel aplam önerilerin için sağol bugün bomba gibi başladım inşallah, bakalım bu sefer bomba gibi olucam allah izin verirse...

Selammmmm
Aebencim güzel aplam önerilerin için sağol bugün bomba gibi başladım inşallah, bakalım bu sefer bomba gibi olucam allah izin verirse...
:lepi: DAHA SIK YAZ CANIM BENİM ...SENİ GÖRMEK BANADA İYİ GELİYOR ..olumunekankayizsmile NEDE OLSA SENİNLE BİSMİLLAH DEMİŞTİK ...Şeniz

Kıslar şu an aktif olarak bu beslenmeyi uygulıyan ...
Ben
ref.
Sultan .
Nazlım (geri dönüyor yeni evli kuşum )
layt nurom .:)))
özlem (bu arada bu hafta kilo bildirmemissin )
irem özge.
Bebik..
Maytap.
Akrep.
ıcır ..
Neslihan ...

Suura mıda ekliycem ..(
.
şu an bunlar ilk sayfada .

.yeniler kilolarıyla ve başlama tarihleriyle not düşerlerse onlarıda eklerim ....
FEEYONG CANIM SENıN BAŞLANGIÇ VE HAFTALIK LıSTEN VARSA EKLEYEYıM CANIM ....

ZıLıM SES VER NASILSIN ?

Son düzenleme:
feeyong hoşgeldin kaydirigubbakcemile5

neslihan bende pkos hastasıyım hemde uzun senelerdir kafamçokkarıştı ama bu diyetin işe yarayacağını biliyorum sende kaçamaksız olarak uygulamaya çalış yerimseniben İnşallah şifa buluruz:Saruboceq:

bu günün menüsü belli oldu yazayım :)
kahvaltı 2 dilim kızarmış köy ekmeği (fırında işim olduğu zaman daha önce alıp derin dondurucuya attığım köy ekmeklerini tepsiye dizip fırına attım 1 tepsi kızarmış ekmeğim oldu, bir itiraf köy ekmeğinin tadını pek sevmiyordum ama kızarmışı çok daha güzel hemde gl si daha düşük), peynir kekik ve terehihoyyyt
öğle sadece mercimek çorba ve acı biber turşusufisfisfis
akşam bir yemeğe katılmam gerek ve aklımdan tas kebabı ayran ve salata geçiyor diğerlerini yemem yada arkadaşlara veririm:dance:

neslihan bende pkos hastasıyım hemde uzun senelerdir kafamçokkarıştı ama bu diyetin işe yarayacağını biliyorum sende kaçamaksız olarak uygulamaya çalış yerimseniben İnşallah şifa buluruz:Saruboceq:

bu günün menüsü belli oldu yazayım :)
kahvaltı 2 dilim kızarmış köy ekmeği (fırında işim olduğu zaman daha önce alıp derin dondurucuya attığım köy ekmeklerini tepsiye dizip fırına attım 1 tepsi kızarmış ekmeğim oldu, bir itiraf köy ekmeğinin tadını pek sevmiyordum ama kızarmışı çok daha güzel hemde gl si daha düşük), peynir kekik ve terehihoyyyt
öğle sadece mercimek çorba ve acı biber turşusufisfisfis
akşam bir yemeğe katılmam gerek ve aklımdan tas kebabı ayran ve salata geçiyor diğerlerini yemem yada arkadaşlara veririm:dance:
afiyet olsun ögleye yogurdun yokmuydu özlem ?
akşam içinde afiyet olsun kebabın içindekilere dikkat emi..olumunekankayizsmile

ekmek konusu bimin köy ekmeginden aldım evet tam buğday yazıyor ama içinde bayada kepek var bu artı tabi . ama tek begenmedigim tadı pek hoşuma gitmedi aynı fiyete burda bir fırın yapıyor ordan almaya çalışıyorum sert bir ekmek ... daha olmadı halk ekmeginkini alıyorum oda leziz ..

oh nihayet yazabiliyorum,bir açtım laptop'ı.....öyle kalakaldı...işe güçe verdim kendimi gece yatmadan önce(buraya yazıp çıktıktan sonra) halı silip perde yıkadım 12 gibi falandı sanırım.guclubacismile
sabahta mutfağa girdim (dolaplarını sildim,beyaz eşyaları sildim) valla ancak oturdum.tabii aralarda çocuğuma bakarak...az sonrada arkadaş gelecekmiş salata poğaça ve keşkül yaptım bu aralarda ayrıca.
topiğimizede bahar geldi valla,cıvıl cıvıl olduk..kalabalıklaşıyoruz,buda motivasyon açısından işinizi kolaylaştırıyor arkadaşlar..aebenim özlemiştim seni hafta sonu pek giremediniz ben yine hep buradaydım...topiğin daimi bekçisi:)) fırsat bulursam girerim yine kıslar ,öptüm hepinizi....opuyorumnanaktan

:

bendee üstelik adetlerimde çok düzensizzz:KK43:(( glukofenle 40-45 günde bir anca adet oluyorummm:KK43:(((

inşş...vericezzz bende inanıyorummm:))):lepi:

bu arada hiç sevmesemde öğlenki menümde yoğurdumuda yedimmm....

aebenciğimm yoğurt lıght olmasına gerek yok diyor öyle mi?
birde salata yapınca yağ ekliyor musunuz?

oh nihayet yazabiliyorum,bir açtım laptop'ı.....öyle kalakaldı...işe güçe verdim kendimi gece yatmadan önce(buraya yazıp çıktıktan sonra) halı silip perde yıkadım 12 gibi falandı sanırım.guclubacismile
sabahta mutfağa girdim (dolaplarını sildim,beyaz eşyaları sildim) valla ancak oturdum.tabii aralarda çocuğuma bakarak...az sonrada arkadaş gelecekmiş salata poğaça ve keşkül yaptım bu aralarda ayrıca.
topiğimizede bahar geldi valla,cıvıl cıvıl olduk..kalabalıklaşıyoruz,buda motivasyon açısından işinizi kolaylaştırıyor arkadaşlar..aebenim özlemiştim seni hafta sonu pek giremediniz ben yine hep buradaydım...topiğin daimi bekçisi:)) fırsat bulursam girerim yine kıslar ,öptüm hepinizi....opuyorumnanaktan
NAZAR DEGEÇEK DUR BONCUK TAKAYIM ...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar:MAŞALLAH SANA .... BACIM DOPİNG NEYİNMİ ALIYORSUN .sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3
KOLAY GELSİN ...Şeniz.

afiyet olsun ögleye yogurdun yokmuydu özlem ?
akşam içinde afiyet olsun kebabın içindekilere dikkat emi..olumunekankayizsmile

ekmek konusu bimin köy ekmeginden aldım evet tam buğday yazıyor ama içinde bayada kepek var bu artı tabi . ama tek begenmedigim tadı pek hoşuma gitmedi aynı fiyete burda bir fırın yapıyor ordan almaya çalışıyorum sert bir ekmek ... daha olmadı halk ekmeginkini alıyorum oda leziz ..

yoktu canım hiç sorma konserve bezelye, pirinç pilavı tahin helvası ve çorbaydı yemek, yine en uygunu çorbaydı:sm_confused:
ekmek konusunda evet bende bim den alıyorum ve tadı pek hoşuma gitmiyor bir kaç hafta sonra aile ziyaretine gitmeyi planlıyorum orda carfur dan ekmek alırım diye düşünüyorum sanırım ziliydi çok övmüştü tadınıkaydirigubbakcemile5

bendee üstelik adetlerimde çok düzensizzz:KK43:(( glukofenle 40-45 günde bir anca adet oluyorummm:KK43:(((

inşş...vericezzz bende inanıyorummm:))):lepi:

bu arada hiç sevmesemde öğlenki menümde yoğurdumuda yedimmm....

aebenciğimm yoğurt lıght olmasına gerek yok diyor öyle mi?
birde salata yapınca yağ ekliyor musunuz?
ıYı OLMUŞ YOGURT GÖRMEDıMDE ONDAN SORDUM .....
canım ben ygourdumu kendim mayalamaya çalışıyorm kaymagını alıyorum normal yogurt yiyorum ama sütdede peynride çok dikkat ediyorum onların tamamen yağsızını bulmaya çalışıyorum ....amcamda öyle diyoe zaten .
salatama z.yag koyuyorum ben abartmadan limon da katarım .normal tuzda asla yağsız limonsuz tatsız tuzsuz salata yemedim yemende kolay kolay ....
zaten yağ olmassa salatada yağda eriyen vitaminler nasıl emilecek ...a.s
abartmadan koyun tuznuzu yağnınızı limonu hatta sirkeyi.

İYİ OLMUŞ YOGURT GÖRMEDİMDE ONDAN SORDUM .....
canım ben ygourdumu kendim mayalamaya çalışıyorm kaymagını alıyorum normal yogurt yiyorum ama sütdede peynride çok dikkat ediyorum onların tamamen yağsızını bulmaya çalışıyorum ....amcamda öyle diyoe zaten .
salatama z.yag koyuyorum ben abartmadan limon da katarım .normal tuzda asla yağsız limonsuz tatsız tuzsuz salata yemedim yemende kolay kolay ....
zaten yağ olmassa salatada yağda eriyen vitaminler nasıl emilecek ...a.s
abartmadan koyun tuznuzu yağnınızı limonu hatta sirkeyi.

hmmm anladımmm....zaten salataya çok yağlı sevmem tuzuda yok gibiydi...ya ben limon hiçç yememmm:KK43:(( tek eksiğim bu olucakkk...alışmadım limon kültürünee alışamıyorumdaa...sadece limon yiyormuşum gibi ekşitiyorum bütün yüzümüü...:)))

ayy ben feci şiştimmm....böyle olursa süper olucakkk...ama saat 16.00 gibi kesin acıkırımmm ara yapmak zorundayım sanırım.. elma aldım birtane yanıma onu yemeyi düşünüyorum birde bişi sorucam ben meyva yiynce miğdemm dahad kazınıyor bastırsın diye grissini yiyordum önceden 1 sene önce..şimdi neyapsamki beyaz leblebi atsammı ağzıma 5-6 tane...olar mı??akannehir

Bu listede alkollü içeceklerden hangileri serbest acaba yani gi düşük olanlar hangileri?

hmmm anladımmm....zaten salataya çok yağlı sevmem tuzuda yok gibiydi...ya ben limon hiçç yememmm:KK43:(( tek eksiğim bu olucakkk...alışmadım limon kültürünee alışamıyorumdaa...sadece limon yiyormuşum gibi ekşitiyorum bütün yüzümüü...:)))

ayy ben feci şiştimmm....böyle olursa süper olucakkk...ama saat 16.00 gibi kesin acıkırımmm ara yapmak zorundayım sanırım.. elma aldım birtane yanıma onu yemeyi düşünüyorum birde bişi sorucam ben meyva yiynce miğdemm dahad kazınıyor bastırsın diye grissini yiyordum önceden 1 sene önce..şimdi neyapsamki beyaz leblebi atsammı ağzıma 5-6 tane...olar mı??akannehir
meyveyi yedikten 15 dk sonra olur canım ...
ayrıca öyla seviyorsan limon yiyeceksin diye bişiyok herkesin damak zevki farklı canım katabilirsiniz dedim okadar katmassanıda sorun yok tamamen size kalmış .....cokacimcoook

Selam kızlar.

Ancak fırsat bulup gelebildim.
Süper bir haftasonu geçirdim. Sıfır kaçamak sıfır hata :lepi:
İşallah sonuçlarını alacağım Nisan 30'da hihoyyyt

Bu listede alkollü içeceklerden hangileri serbest acaba yani gi düşük olanlar hangileri?
yani alkol kulanmayan biri olarak bişi diyemiycem ama amcam fransız oldugundan şaraba baya düşkünmüş ... arada bir yemek ardına izin veriyordu sanırım kitapta ..
ama dedigim gibi bir tecrüben yok .kafamçokkarıştı

Selam kızlar.

Ancak fırsat bulup gelebildim.
Süper bir haftasonu geçirdim. Sıfır kaçamak sıfır hata :lepi:
ışallah sonuçlarını alacağım Nisan 30'da hihoyyyt
hihoyyythadi bakalım irem..... iple çekiyoruz bizde, seninle 30 nisanı ..delikafadulden
yarışmanın sonu ne olursa olsun unutma kazanan sen olacaksın onlardan az yada çok fark etmez sen zayıflayacaksın asıl ödülde bu bence...:lepi::hooray:alkisalkisalkis

Abla işallah. Onlar bozdu hem bir akşam birlikte çıktılar tüm arkadaşlar baya bi yemişler. alkisalkisalkis

tmmm aebencimmm çok sağolll.....
burayı şans eseri buldummm...ve bulduğumada çok mutluyummm....bu sefer olucakk başaracağımmm....zemuszemus.

Abla işallah. Onlar bozdu hem bir akşam birlikte çıktılar tüm arkadaşlar baya bi yemişler. alkisalkisalkis
AFıYET OLSUN YARASIN .ZAfer senindir yeterki bırakma ...:hooray::hooray:
tmmm aebencimmm çok sağolll.....
burayı şans eseri buldummm...ve bulduğumada çok mutluyummm....bu sefer olucakk başaracağımmm....zemuszemus.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis 1HAFTAYI ATLATIN GERıSı GELıR KISLAR ...a.s
SENı ZAYIFLATIP 8. TAKIMA GÖNDERECEGıM .sırnaşık şey

X