Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Haklısın canım ama benimki biraz hızlı alınan kilolar hamilelikten yani ama yavaş yada hızlı gidicek çaresi yok yerimseniben

merhaba kızlar
hafta sonunu kacamaksız gecırenlerdenım ama su ıcemıyorum bu aralar canım pek ıstemıyor
pazar gunu
1yumurta kızarmıs bır dılım ekmek tere roka maydonoz
ara
bır elma yesıl cay
ogle
bol yesıllık pırasa havucsuz ve prıncsız 1-2 kasık yogurt
aksam
ogleden kalan pırasa ve yogurt salataa
3 saat sonra 1 adet portakal

bugun
domates salatalık 1kk peynır yagsız 1 dılım kızarmıs ekmek (evden ıse getırdım)
ara ogun
1 elma 1 koca kupa yesıl cay
ogle yemegı
1 kase corba salata ıspanak yemegı

kızlar ne zaman tartılıcaz her hafta mı tartılıcaz

ne güzel haftasonunu herkes kazasız atlatmış . ....alkisalkisalkis

bende hem gün'ümü hemde hafta sonunu güzel geçirdim.. her açıdan bu gün çok mutluyum ya nedendir bilmem içimde kaynayan bir volkan var sanki.....:sm_cool:

menülerimiz yazıcamda fırsat nasıl bulucam onu düşünüyorum ....-tatlicadiarzu-
beni biraz affedin ... gelirim sonra ..laelaelaelaelae

Son düzenleme:
kıslar birde geçen sayfalarda yazmıştım ama bildiren olmamış ..
bu beslenmeye ne zaman kaç kiloyla başladınız ve geçen cuma kaç kiloydunuz not düşerseniz ilk sayfaya ekliycem sizleride ....mucuks ...

cumaları tartılıp yazıyoruz canım . haftada 1..
ıcır canım valla dilimde tüz bitti sakal oldu canım ekmekle yumurta yemiyoruz diye ..kaydirigubbakcemile3Şenizyumurtada doymuş yağ var...

bu günkü menünü açrmışın ne çorbası ?
birde hep sebze agırlıklı beslenmişiz nerde protein .?
ve mümkünse saatlerinide eklermişin önemlide .:1hug:

hipoglisemi henginizdiniz senmi? yoksa bebkim senmi?:kedi: mazur görün aklımdatutamıyorum .

Hayatım ben cuma günü tartıldığımda 64,20 dü eklersin tatlım

bebik85. ........
başlangıç ...... 22 .3 2010

ilk hafta ........ 66.200 gr.
1. hafta ......... 65.100 gr.
2.hafta .......... 64 200 gr.

şimdide çizelgene bakılırsa 63 kilolardasın canım bebikim kıs dövücem şimdi seni daha ne kilo verecen . maşallahın var ayol :dilcikar:naniknanik:1hug:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Ay ne bilim şekerim daha çok vermem gerekiyo gibime geldi
Bide tatlım sana sormam gereken bişi var haftaya düğünümüz var ve ben kına ve düğünde sabahtan akşama kadar kuaförde olucam sabah kahvaltımı ewde yaparım ama kuaförde de onlar ekmek arası falan yerler atıştırmalık ben ne yiyebilirim sabahtan beri düşünüyorum sen bi öneri ver bana canm yanımda ne götürüp yiyebilirim bi sandviçmi yapsam tam ekmeğimle öğlen ekmek yersem sabah ne yicemeyvahedigeldismile

hafta sonları için ettiğim cazgırlıklar işe yaramış mı dersin aebenim kaydirigubbakcemile3 inşallah hep böyle olur tüm haftasonlarınız arkadaşlar...bende hafta sonumu booool salatalı olarak geçirdim...nerdeyse üç öğüne salata yiyerek besleneceğim sempatiksalakcinni hiç bıkmam walla altı öğün olsa genen yerim gık demeden...
bebik dışardan köfte ekmek,döner yada ekmek arası tavuk döner ve ayran alırsın ekmek kısımlarını yemsssin montiye ihanet etmemiş olursun cnm..çantanada nolur nolmaz diye kuru meyve yada taze meyve alırsın bir kaç badem leblebi falan olabilir.bende yolculukta falan dışardan döner alırım yanınada ayran içini yerim yeşillikleriyle ekmeğini bırakırım..ayranı da içersin oohh mis gibi doyurursun karnını cnm..bir yere gidip yemek yiyecekseniz de daha kolay o zamanda porsiyon olarak köfte alırsın salata ayran yine doyarsın yani..hiç dert etme dışarıda alternatif daha çok..

BEBİKİM 2 ŞEÇENEK SANA ...
1. sabah yumurtalı peynirli domates vs.(ekmeksiz )kavaltını yaparsın .
öglende dedigin gibi yedigin ekmeginden sandöviç yaparsın 8yağsız peynir yeşilik dom vs koyarsın içine . ayranla birlikte afiyetle yersin .

2. şeçenekte .... onlar ekmek arası yerken .sende o ekmegin içini yersin .kaydirigubbakcemile3 yani et türü ise ekmeksiz sende etini salatasını yersin ayranla ......

şimdi aklıma geldi şöylede olabilir.sabah güzelce yumurtanı yersin hatta iki tane bile ye tok tutar uzun bi süre seni..yanınada bol domatesli yeşillikle peynirli bir sandviç yap iki tanede salatalık at bi poşete onları yersin..o telaşede acıkmassın bile ama akşam içinde yiyebiliyorsan yemeği ye ama imkansızsada meyve kuruyemişle geçir,akşam saatlerinde pek ayran içme derim gaz yapar elbisenden göbişin çıkar:))

selam zilim özlemişim zisi yahu ....
daha eski mesajlara bakamadım ....

çok yanlızım'a cevap yazacaktım ......

:roflol::roflol::roflol:biz ikizmiyiz zilim ......yoksa aynı kişimiyiz ....:roflol::roflol::roflol:

akrebim vaktin oldugunda menülerini ver canım ....a.skolay gele ....

fıstık kızınada geçmiş olsun ne çok hastalanıyor senin yavru ya ..fisfisfis
ah canım az kalmış RABBIM sağlıkla kucagına versin ....11 kilo almışın ve 1 aydan fazla vaktın var galiba .... bence sen 2. aşamada devam etmeliydin..... bizi sürekli takip ettigini bilmiyordum ..:1hug:

adı monti olabilir ama şimdiye kadar yaptıgım duydugum en sağlıklı beslenme yada diyet adı ne olursa olsun ..

bu beslenme her zaman uygulana bilir hatta tüm hayat boyunca ister hamile olsun ister emzirme dönemi olsun ister şeker.. tansiyon vs hastalıklar olsun ...bence idaal bir beslenme .kaydirigubbakcemile5

sen hep yaz güzelim ...
. bu konuda zilim de sana belki benden çok yardımci olur nede olsa ben doguralı bi 10 sene oldu o zaman nerde bu bilinçlı beslenme bende .....:umursamaz:şimdiki aklım olsaydı .

ay unutmadan sorayım .ogluşa kız kardeşmi geliyor oglanmı ?:ecrin_bebek:

dün televizyonda ender saraç konuşuyordu konu GI diyeti ama ne yazıkki geç açmışım sonlarını yakaladım anca. Aklımda kalan yiyeceklerin üstüne sıkılan limonun Glisemik endeksi düşürdüğü, sıcak ekmeğin soğuk ekmeğe (bayat) oranla daha yüksek Glisemik endekse sahip olduğu, tarçının çok faydalı olduğu ve endeks değerini düşürdüğü...

SUURAM sonunda sende montici oldun ha .:lepi:
çok sevindim . eşinin adınada ...:jeyyar:
kıs diyetisyenle papaz olma . o kl hesabı yapar .. benim diyetisyen gibi ; ona inanıyorsan onu yap deyip tafra yapmasın sonra ...:roflol:

sorularına gelelim senin kitap eski basım suuram ...ben hiç dondurma görmedim benim kitapda varsada furuktozlu dondurma .... sende bulabilyorsan laytını o şekilde ye haftada 2kere ama miktarını abartma ....a.s

bitterin degeride düşük yanlız vurgulanmış 2. aşamda DİYE .yerimseniben AMA BEN SANA HAFTADA 1 ... 2 PARÇA İZİN VERİYORUM .....a.s( BENDE YİYORUM ARADA SEYREK AMA..

REFİMDE SIK SIK YERDİ KULAKLARI ÇINLASIN UNUTTU BİZİ SINAVI NASIL GEÇTİ ACEBA GEÇEN HAFTAYDI SANIRIM ...bilmiyorumkismile...

FISTIGA GELİNDE ZİLİM DUYMASINDAkaydirigubbakcemile3 BENDE HERGÜN YİYORUM ÇEREZ .. ORANLARI ÇOK DÜŞÜK GERÇEKTEN YİYEBİLİRSİN. AMA ABARTMA BAK BİZ SAYIYLA YİYYORUZ HI .buyrunnnnnnnnn SEÇ BİRİNİ YA LEBLEBİ BAZNDA FISTIK NİYEN 2 SİNİDE BİRDEN YİYEN SENİ UYANIK SENİ BOL BOL GÖTÜREYİM DİYORSUN DİMİ...kaydirigubbakcemile3.

mayaya gelince evet ilk başlarda bi kaç kez içmiştim suyla ,keşke devam edenbilsemdim .. bu tamamen benim es geçmem .....
biliyormusunuz şimdilerde okadar çok takviye vitamin mineral alıyor insanlar.. ama kuru mayada ve buğday filizi bu kunuda okadar zenginki tahmin bile edemessiniz hemde dogal .....

zilim sen hala kitabı almadın dimi ?lmaz:ne kadar çok ek bilgiyi kaçırıyorsun .

burdayıma.s. aslında hep gelip göz atıyorum bilmiyorumkismile yarın başlıyorum canım montiye kesin olarakyerimseniben
olumunekankayizsmile
özlemcim artık diyetisyenlerde doğru yolu buluyor ...:lepi:

limon degeri 20 canım o yüzden tabi düşük degerli hamgi yiyecek olrsa olsun diger yiyecekleri dengeler...

ekmeklerinizi hep diyorum kızartın diye neden ?. mesela tam buğday 45 degerinde kızarımca 40 olabiliyor ....sengözlerimebaksanab

tarçının kan şekrini dengeleyici özeligi vardır ondan sürekli sütle öneriyoruz .a.s

sizlere yaptıgım her tavsiye boşuna deyil inanın ..:1hug:.. o yüzden diyorum hocanın yaptıgını deyil dedigini tutun diye .....:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…