Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

hafta sonları bi çagumuzun düzeni bozuluyor bende bunlardan biriyim malesef hafta içi kadar düzenli yapamıyorum beslenmemi....

iremcim kimse duymasın kıs kaşar cıs helede ekmekle . bol doymuş yağ var kendilerinde .:1ninca:taze penirin bile laytının en yağsızını arıyoruz ..a.s

çalışıyorsun galiba . köfte yiyoruz fakat içinde ekmek varsa ıhıh .:kedi:yanında bol salatayla .

aeben ana kaşar cısmıydı. ıyice unutmuşum ben bu diyeti. Kitabı bi okumam lazım yine.
Evet canım çalışıyorum. ıki çeşit peynir var kahvaltıda kaşar ve beyaz peynir. O zmn mecbur beyaz peynir yicem ama o da azıcık yağlı değil. Çok yağlıda değil ama.

Köfte yemedim dediğin gibi ekmek olayı aklıma geldi. Nasıl yapıldığını bilmiyorum büyük ihtimal galeta unu falan var içinde.

1 kepçe domates çorba, bol salata ve 1 yk taze fasulye yedim z.yağlı.

Az sonra da 1 portakal yicem 2 saat geçsin diye bekliyorum

benim bu günki menümde bu şekercikler.
sabah
omlet,domates,salatalık,maydonoz,çay,peynir
öğlen
buharda pişmiş karnıbahar (yoğurtlu)
akşam
köfte,salata,ayran (erken yemek zorunda olduğum için öğleni az tuttum,saat 6-7 arası sporum var çünki)

arada bir avuç yaban mersini ve yarım avuç beyaz leblebi,1 kupa yeşil çay

afiyet olsun irem evet canım kitabı yeniden okusan iyi olacak ....kaydirigubbakcemile5
bu arada domates çorbası hazırmıydı .:kedi:
keşke 1ym kş. fasulye yiyene kadar 1 yemek tabagı yese idin salatayla .....çorbanın içinde un var büyük ihtimal .
yogurdun yokmuydu yanında (biliyorum fazla oldum kaçayım sen beni dövmeden ...sempatiksalakcinni)
:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:
yahu sen bize inadınamı bu kadar sıkı yapıyorsun menülerini.lülülülülülü:1hug::1hug:alkisalkisalkis

Canımcım aşkolsun her zaman yorumlarını bekliyorum. kaydirigubbakcemile5
Yoğurt vardı ama canım istemedi niyeyse. Çorba evet hazırdı galiba. Yani hiç yapma gibi değildi. bilmiyorumkismile
Ay kitabı okuyana kadar bıraksam mı napsam. :bbo:
Kendimi kötü hissettim şimdi yahu. :çok üzgünüm:

aebencim akşama köfte yapıcam.. gelelim ana sorumuza :) ekmeksiz nasıl yapıcam köfteyi? tam buğday ekmeğimi koyayım içine?

bu arada 1 saat önce bezelye yedim miğdem cayır cayır yanıyooo... ilaçlardanmıdır acaba yoksam?? niye anlamadım ? 1 sürahi suyu bitirdim miğdemde yangın vaaaarr..

Merhabalar ben de bir türlü toparlayamadım,dün oğlumu yaşgünüydü,pastasından yedim.Çok üzgünüm çoookBugün de dışardaydım,kahvaltı yaptım öğlen yemeğim kaçtı,ikindiyi meyve ve çayla geçiştirdim.Akşamda haşlanmış tavuk+salata ve yoğurt yicem..İnşaallah dengelemişimdir...bilmiyorumkismile

menülerimi okuyana yanlış örnek olmasın diye kaldırıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar,
bugün itibariyle başlıyorum..
şuan elimde tam ekmek yok. o yüzden sabah kahvaltısında ekmek yemeyi düşünmüyorum. güne 6 kuru kayısı ve koca bir bardak ılık suyla başladım..

hadi bakalım iklimcim hayırlı olsun:hulya:

valla ben henüz öcü gibi bakamıyorum sultancım missss gibi kokuyo diğer ekmekler sırnaşık şey

sıcak ekmek banda miss gibi kokuyo ama nurom kuruduktan sonrası fos ama tam bugday öle mi kıss bak cnm cektisempatiksalakcinni

sagol ablacım.yok zaten mecbur kalmasam içmezdim sütüde ama işte baktım ögle saatim yaklstı karnımda haiften kazınıyo mecburen gecstrdim yani:ecrin_bebek:

yok ablam ya dısrda görsen bu kız ne iradeli derler dersanede arkdsım 1 tanecikten bişy olmaz diye verdigi bisküviyi bile geri cevitiyorum ama gel bide evde gör beni dayanamıyorum ozamnlülülülülülü

cnm şimdi söle bi durum var evet tam buday ekmegin olmadıgı için yumurta yemişşin kahvltında ama neden sadece yumurta yedin ki yanında azyaglı beyaz peynir yeşiilk zeytin falnda yesen daha iyi olurdu ve unutma montide kahvltı kesnlikle ögünler arsında 1. sırada önemli bizim içinolumunekankayizsmile

diger bi noktada ögle yemegi için nohut güzel bir tercih fakat yanında mutlaka glisemik indeksini dengelicek bir yeliilk yada salata yemelydin ve süt grubunuda unutmaylım her ögünde süt gruplarından peynir ayran yogurt yada sütten birini mutlaka tüktmemiz lazımgamyoncuiremsu

haliyle sadece nohut yemegi yiyince sanırsam acıkmsıınsı ki ikindi spagetti yemişşn buda bir ara ögün için fazla ki onunda yanında mutlaka salata türü yemen gerekiyo ki glisemik indeksini düsüresin ki spagetti yemek ne kadr serbet olsada aynı ekmek gibi dsnmelisin.
gelelim kepekli bisküviye ayy ne cok yazdım kızma bana ama malesef oda yasak amcamda tırtıklamsan iyi ederisnlaelaelaelaelae

sağol tatlım..
o zaman kahvaltı şart,
her öğünde süt ürünleri ve yeşillik olacak.
kepekli de olsa bisküvi yasak...
anlaştık:))kaydirigubbakcemile5

selam kızlar bugünkü menüm;
kahvaltı(08:00)
şekersiz çay,1 dilim tam buğday ekmeği,peynir,1 zeytin,maydonoz

öğle(14:30)
1 tabak bezelye yemeği,1 kase yoğurt,maydonoz

ara(17:30)
1 elma

akşam(20:00)
8 adet köfte,2 bardak ayran,domates soğan maydonoz ve kıvırcık karışık.

şimdi çay içicem

saat 23 civarı 1 bardak portakal suyu içmeyi düşünüyorum

iklimcim uyarmı uymazmı bilmem ama keki görünce ağzımın suyu aktı kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…