Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

güzel menü kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis

sabah ekmegini bazan 2 dl yapalım .yerimseniben öglen menüne salatada yakışırdı .

9.00
1 yumurta..1 kk penir...maydonoz..2 zeytin..yarım salatalık...bitki cayı..
12.30
balık..brokilo has..yarım kase yogurt..
18.30
ıspanak yemegi..yarım kase yogurt..
21.30
probiyotik yogurt..
Vay menüye bak .......olumunekankayizsmile
bu hafta 5li rakamları görmeye niyetlisin sultanım bakıyorumda .:jeyyar:
süper ötesi olmuş menün .

güzel menü kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis

sabah ekmegini bazan 2 dl yapalım .yerimseniben öglen menüne salatada yakışırdı .

tamam ablacığım 2 dilim yaparım ekmeğimi . unonun sofra ekmeği varya tam buğdayın dilimler çok küçük gözüküyor gözüme ama yarından itibaren 2 dilime düşürürüm ablacığım.

opuyorumnanaktan
yani, dogru söze ne denir ...buyrunnnnnnnnn
..sen bu kilonda 1 bisküiye kaçamak diyorsan vay bizim halimize ...:kedi:

tamam ablacığım 2 dilim yaparım ekmeğimi . unonun sofra ekmeği varya tam buğdayın dilimler çok küçük gözüküyor gözüme ama yarından itibaren 2 dilime düşürürüm ablacığım.
eger onlardan yiyorsan onun 3 dl ancak 2 dl. eder nazlım .. düşürme ekmegini o zaman .a.s. ben normal dl hesebindan sanmıştım .olumunekankayizsmile

eger onlardan yiyorsan onun 3 dl ancak 2 dl. eder nazlım .. düşürme ekmegini o zaman .a.s. ben normal dl hesebindan sanmıştım .olumunekankayizsmile

ben artık tambuğdayın kare ekmeklerinden bulamıyorum . bütün marketlerde sofra ekmeği var .

günaydınlar montinin güzel hanımlarıopuyorumnanaktan

ablacım bu haftayı kacamksz atlatmak niyetim o yüzden menülere daha bi özeniyorum yaa 5 li göremsemde artık 6 nın son haftasında olmak isityorum haftaya 5 li yakaldım mı degmeyin keyfimesositososito

merhabalar.. kızlar bana birisi Montignac Diyetini bu iyeti açıklayabilirmi ?? benimde vermem gereken çooook kilom var yardımcı olurmusunuz yütfennn: (
selam rahuna .. ilk sayfada gayet açık anlatılıyor vede daha 3.5 sayfa geridede anlattım canım ...inanın tekrar anlatmaya üşenmiyorum ama bi kaç sayfa okusanız. daha detaylı bilgi edinirsiniz ..:1hug:
bu beslenme GL endeks yani kan şekeri üzerine bi beslenme uzun soluklu ve sağlıklı ....... denemek isterseniz yardımcı oluruz .a.s.

alkisalkisalkisolumunekankayizsmile
sağol tatlım..
o zaman kahvaltı şart,
her öğünde süt ürünleri ve yeşillik olacak.
kepekli de olsa bisküvi yasak...
anlaştık:))kaydirigubbakcemile5
arkadaşlar güzel anlatmış ..zemuszemussende güzel anlamışsın iklim şimdi geldi uygulamaya .yerimseniben
iklimcim şöyle anlatayım .... bu taripler belki bi noktaya geldigimizde kavlatıda kaçamak adına 1.2 dl yiyebiliriz fakat ilk aşamada ne yazıkki.
bak tariflerdedeki yiyecekler yenebiliyor bu beslenmede fakat fark etti isen kavaltıda ekmekle (tam bğ. olsa bile yanında yumurta yemiyoruz ... vede kuruda olsa meyveleri ögünde yemiyoruz .ekmekle fazla yağlı yemiyoruz . fakat bu tariflerde hepsi harmanlanıyor ..:sm_confused:..
anlıyorum diyet işi seni sıkıyor . ama bu beslenmeyi diyet olrak düşünme tıpki ZİLİ gibi hayat tarzı. beslenme düzeni olarak düşün ve asla kendini aç bırakma .....opuyorumnanaktan

aa bu ara bugün özel bi hastanenn diyetisyeni böle kilo problemi olan hatunlar için salı ve persembe günleri ücretsiz yag analizlerni yapıyormsu sanırsam makst millt yag oranını görsünde diyetsyene baslsın diye olsa gereksırnaşık şey ögleden sonra annemle bnde gidicem merak ediyorum bakalım ne dicek hatun bana gerci eminim suanki kilomdan fazla cıkıcam kıyafetlerle tok karnına faln aam cok olsa 1 kilo etkiler sanırsam dimi-tatlicadiarzu-

aebenciğim ablacığım . ya benim bir sorunum var . ben yemeklerde yoğurt varsa salata yiyeyiyorum salata varsada yoğurt yiyemiyorum . bunları nasıl dengeleyebilirim .

SEN BU MENÜLERE DEVAM ET VEDE BıRAZ POPOCUGUNU KALDIR naniknanikBU HAFTA 5.Lı RAKAMDASIN .sositososito
HADı GÖREYıM SENı SULTANIM .opuyorumnanaktan

hemen hemen okadar etkiler canım . aslında bende çok istiyorum yağ oranımı ölçtürmeyi ...

sultanım karın tok ve elbiseli en az 2 kilo fark kıçıyor . baskülün normalsa dahda fazla .butür tartılarda öenmli olan yag oranın bidahaki gittigindede bakacagın şey de yağ oranı agırlık deyil ben çok tartılıyorum bu tür tanitalarda .
aebenciğim ablacığım . ya benim bir sorunum var . ben yemeklerde yoğurt varsa salata yiyeyiyorum salata varsada yoğurt yiyemiyorum . bunları nasıl dengeleyebilirim .
et yedigim ögünde salata . sebze yediginde yogurt ye nazlım . yogurdu ayran olarakda tüketebilirsin ,peynir olarakta illa her ögünde yogurt yemen gerekmez .a.s

SEN BU MENÜLERE DEVAM ET VEDE BİRAZ POPOCUGUNU KALDIR naniknanikBU HAFTA 5.Lİ RAKAMDASIN .sositososito
HADİ GÖREYİM SENİ SULTANIM .opuyorumnanaktan

evet ablam az popomu sıcak yerinden kaldrabilsem daha iyi olacakalsanaalsanasmile

hemen hemen okadar etkiler canım . aslında bende çok istiyorum yağ oranımı ölçtürmeyi ...

bende ne zamndr merak ediyordum nazım bu uygulamyı duyunca dedim bi gidem bakim ne dicek hatun bana

evet ablacım haklsın yag oranını baz almak lazım ama bi daha gidebilir miyim bilmiyom yani bu uygulamda makst insnlar daah sonra hastanenin diyetsyenine gelmelerini saglamak sanırım
hani bn gecen seen diyetsyene gttgimi sölemiştim ya ozamn en son 61.3 de kalmsı ve ozamnki yag oranımın oldugu kagır duruyo bende onla kıyas edicem artık.

Gunaydın bayanlar. zemuszemus

Menüler hakkında yorumlar yapılmış hepsine katılıyorum. Zaten yediğiniz fasulyeler etsiz, bezelyeler patates ve havuçsuzdur onu hiç söylemek gerekmez bile.

Akşam eve gittim kızlar. Ve annemi ANTİMONTi ilan ettim kötükedihüso
Menüyü sayayım size Ispanak (pirinç ve kıymalı) , biber dolma (malum zaten) ki kendilerini çok sever bi oturuşta bir tencere yerim , şehriyeyi çorba et suyuna yapılmış ohaoldumsmile
Baktım salata malzemesi yok dolapta mecbur çorba içtim bende.
Dolma yemedim ıspanak yemedim ve tebrik beklerim :dance:

Benim menüm şöyleydi dün yani.

Sabah
1 dilim buğday ekmek, yarım domates, 1 kk kaşar, 3 zeytin, 5-6 dal maydonoz

Öğlen
1 kepçe domates çorba, bol salata ve 1 yk taze fasulye yedim z.yağlı.

Ara
1 portakal

Akşam
1 tabak şehriyeli çorba et suyuna, 1 kase yoğurt

Ara
yarım portakal, yarım elma

genel anlamda pek monti günü olmamış ama zamanla alışacaksın iklimim bu daha ilk gün olur öyle .:1hug:

afiyet olsun nurom .
portakal suyunu yanlız içme içine ya greyfurd yada limon kat biraz . şeker oranı biraz yüksekte .buyrunnnnnnnnn
akşamaında baya doyurucu geçmiş çok açıkmışın galiba .kaydirigubbakcemile3eşin geç geldiginden bu geç saate kalıyorsun mecburen .:1ninca:
tabi ekmekler köftede iyi olmamış .
bezelyen umarım konserve deyildir .
yok güzelim neden bırakasın alışma dönemi gibi düşün eger menülerin belli ise daha önce yazabilirsin bizde yanlışlarınında uyarırız ...:1hug:

üzülme samanyolum bazan olur düzemsizlikler toparlarsın anlıyorum seni bazan benimde kopma noktalarım çok oldu .:teselli::teselli:..

sultan evdesin dimi cadı . nurom sende kalktıysan hadi pilatese . tv 8.e . 10. 30 da başlıyor artık pilates .kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…