Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Amin canım hepimiz sevinelim hayırlısıyla aynen bende mfk kullanmadan önce bir kere 21 de yumurtladığımı görüp şok olmuştum sonra mfkdan da duyunca çok doğru diyor dedim her zaman olmuyor normalde düzenliydi adetlerim bakalım

Adamın sistem gerçekten çalışıyor çok umutluyum ben ya uzun sürmeyecek bence çok yakında mutlu olacağız

Aranıza yeni katıldım. 4 aydır mfk ürünlerini kullanıyoruz.normal yolla çocuk sahibğ olamazsınız dendi ameliyat ve tüp bebek denenebilir dedi doktorlar.ben de daha önceden takipteydim kötü haberi öğrenince hocanın ürünlerinden sipariş ettik.bu süreç çok yıpratıcı.eşimde azosprem mevcut spermiyogram 0 çıktı.ilk kes bu ay tuhaf belirtiler yaşadım.çocuk sahibi olamayacagımızı düşündüğüm için belirtilerin psikolojik oldugunu da sanmıyorum bat 21 eylül.kasık batmaları asırı halsizlik ve uyku durumu aşırı alınganlık.çamaşırımda idrar yapmışım gibi bi ıslaklık oldu.brni şüpheye düşüren ikinci şey ise son adetimin normalden az ve kısa sürmesi mevsime bağlamışttım ama adetten 3 5 gün sonra bu saydıgım belirtiler olunca tuhaf bişekildr kendimi hamile hissettim.hiç ihtimal vermezken ve düşünmezken de bunları yaşayınca afalladım. Benim adet dönemimde bile agrım sızım olmaz kasık agrısı ve batması acaba hamilemiyim hissine itti beni.saçma sapan koca karı testleri mi dersiniz erken gebelik testleri hepsini yaptım üstelik adet gecikmesi yaşamadan testlerin negatif çıkacagını bildiğim halde.bu forumda da çamaşır suyu testi karbonat testi falan gördğm hepsini yaptım.belirtiler de iki üç gün önc geçti.bata 4 gün kaldı normalde göğüslerimin şişmesi lazım şişmedi sadece uçları ve yanları acıyor.umut olmamakla birlikte inşallah hamişimdir.eğer hamiş kalırsam mfk gebesi olacağım allahın izniyle.sizde bu saydıgım belirtilerden herhangi biri oldu mu.

İnş şifa olur hepimize canım athena adendo minera kendim için eşim için azosperm sipariş verdim bizim üç ay eş paketimiz bitti bunları ekstra aldım
Biz de 3aydır man paketi kullanıyoruz bitti iki hafta önce.intgrmdan sordum 3 aydan sonra 1 ay ara verin dedi sonra tekrar başlayacağız.size de ara verin dendi mi

İnsaAllah hayırlısıyla olur bende koku vardı bir de ateş basması vardı ben erken ogrendim başka bir şey yoktu gebelik testleri negatif mi çıktı

Ikisi arasındaki farki bilmiyorm. Önceden telegramlari vardi. Soru sordugun zamn cvp veriyorlardi. Ne almami önerirsiniz diye sorduğumda size dediğim eş paketini önermişti. Bende direk o paketi aldim
Sizin sorun neydi tam olarak canım

İnsaAllah hayırlısıyla olur bende koku vardı bir de ateş basması vardı ben erken ogrendim başka bir şey yoktu gebelik testleri negatif mi çıktı
Evet testler negatif çıktı ama bata epey vardı. son adetim normalinden az ve kısa sürmüştü birkaç gün sonra belirtiler başlayınca acaba yerleşme kanaması mıydı diye test yaptım negatif çıktı.21inde olmazsam birkaç gün sonra tekrarlarım testi.rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin.

Amin inşallah

Bugün 10. Günümde akıntım var Mfk ya göre yarın ilişki olacak

Bugün 10. Günümde akıntım var Mfk ya göre yarın ilişki olacak
Tamam güzel zaten akıntı yumurtlama dönemine girdiğini belirtiyor bunun yumurta büyümesi var yeterli boyuta gelmesi var çatlama günü var çatladıktan 24 saat sonrası var yani tahminen 3-4 günü buluyor

Kızlar benım gibi ılk defa kullanıp batına az kalan varmı
İns bu Ay hanıleyizdir 3 2 3 2 sonuncu bu cumartesiydi yapmadık valla bugun yaparız
Durumlar ne sizde belirti olarak adet ağrıları gelşyo gidiyo

Bugün bunu ikinci kez gördüm. Umut vermek istemem ama ilk gebeliğimde tek belirtim iç çamaşırımın sırılsıklam çiş yapmış gibi olması idi. Bir gece uykumdan uyandım altıma yaptım sandım ıslaktı iç çamaşırım. Birkaç defa daha oldu adet olup sanmış koşmuştum tuvalete. Su gibi akıntıydı. Sonra hamile olduğumu öğrenmiştim. İnşallah sizin de bebiştendir

İnşallah.ben gebelik beklemiyordum doktorlar imkansız dedi.bitkisel tedaviye başladık ancak operasyonsuz olmaz dendi tesa gerekiyormuş.tuhaf belirtiler yasayınca şüphelendim aslında hiç gebelik fikri yoktu aklımda imkansız dendiği için.inşallah gebeliktir batı bekliyorum bakalım bekleyip göreceğim

Kızlar benım gibi ılk defa kullanıp batına az kalan varmı
İns bu Ay hanıleyizdir 3 2 3 2 sonuncu bu cumartesiydi yapmadık valla bugun yaparız
Durumlar ne sizde belirti olarak adet ağrıları gelşyo gidiyo
Benim de batım 21 eylül.biz de üç aydır kullanıyoruz hatta tuhaf belirtiler de yaşadım. Bakalım inşallah bebiştendir.benim göğüslerim şişerdi normalde ve çok agrırdı bu ay ilk kez şişlik yok sadece uçları sızlıyor.inşallah hamileyizdir

Bat ne zaman? İnşallah gönlüne göre olur. Valla ıslaklık durumu olursa ben de artık ondan anlarım çünkü ilk gebeliğimde tek belirtim oydu

Bat ne zaman? İnşallah gönlüne göre olur. Valla ıslaklık durumu olursa ben de artık ondan anlarım çünkü ilk gebeliğimde tek belirtim oydu
Bat 21 eylül.belki de erken yumurtlama oldu.adetten 5 gün sonra olur mu onu da bilmiyorum gerçi.inşallah hepimizin gönlüne göre olur.kimyasal gebelik falan da olabiliyormuş.batı birgün geçsin erken gebelik testi yapacağım regl olmazsam.kimyasal gebelik bile olsa mehmet fatih hocaya çok dua ederim.çünkü doktorlar tesa olmadan imkansız dedi.kimyasal gebelik de sperm çıkışı oldugunu gösteriyor çünkü.şuan kasık ağrılarım geçti göğüs uçlarım sızlıyor fena halde hatta inanılmaz sıcak ateş basmış gibiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…