Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

athena günde 2 kullanıyorum canım
Başladığın zaman var mı sürekli mi kullanıyorsun canım yani mesela adet bitiminde mi falan mı bu durumlar fark ediyor mu belli bir dönem kullanıp bırakılıyor mu 20 gün kullan bırak falan yazanlar olmuştu sanki

Mesajını gördüm..istedim yazayım.Bende kullanıyorum..kürtaj yeni oldum..başladım kullanmaya günde 1 defa..hamile olursam günde 2 defa.Adetli ve ya adetsiz..sorun yok

Mesajını gördüm..istedim yazayım.Bende kullanıyorum..kürtaj yeni oldum..başladım kullanmaya günde 1 defa..hamile olursam günde 2 defa.Adetli ve ya adetsiz..sorun yok
Geçmiş olsun canım Rabbim en kısa zamanda gönlüne göre versin. Adendoyu mu athenayı mı günde 1 defa kullanıyorsun

Geçmiş olsun canım Rabbim en kısa zamanda gönlüne göre versin. Adendoyu mu athenayı mı günde 1 defa kullanıyorsun
Amin Allah sağol.Şimdi adendo kullanıyorum..çocuk yapmaya başlarken athenayada başlıcam..ama bence Athena günde 2 defa.Onu ilk defa kullanicam ve sorucam

Amin Allah sağol.Şimdi adendo kullanıyorum..çocuk yapmaya başlarken athenayada başlıcam..ama bence Athena günde 2 defa.Onu ilk defa kullanicam ve sorucam
Tamam canım çok sağ olasın inşallah hepimizin gönlüne göre versin Allah

İnşallah aşko ya şu adet bitsin kaldığımız yerden ekşınlara devam sen ne yaptın kaçıncı günlerdesin? Bak senden güzel haberler bekliyorum inşallah
Aşko 21. Gündeyim normalde adete 9 kaldı ama geç yumurtlama olduğu İçin gecikecek 9 aydır ikinci gez 21. Günde yumurtluyorum normalde adetlerim düzenlidir pcosta yok haberiniz olsun 21. Günü asla es geçmeyin
İnşallah hayırlısıyla olsun hepimiz sevinelim burda

Yumurtlama testi mi yaptın canım

Öncesinde şeffaf akıntı oldu mu canım yani iki kere mi yumurtlama oldu
İşte o kısım çok karışık 8 i yada 9 unda falan bir gün oldu o akıntı bir gün sürdü ikinci gün beyaz akıntı oldu hatta burda diğer topikte sordum arkadaşlara yumurtladın bence dediler o kadar kısa sürmezdi eminde olamadım işte o zaman yumurtladım mı kesin bilgim yok ama bu sefer kesin eminim yani tam yumurtlamamı yaşıyorum

Anladım aşko inşallah ikisi de tutar ikizlerin olur hahahahhahaj ya ben zaten es geçemiyorum mfk kullanmadan önce hep ben 18 20 21 hatta 23 te bile yumurtladığım oluyordu o yüzden yapıyorduk o zamanlar da. Mfk kullandığımdan beri çok şükür iki aydır 15-16 da yumurtlama görmeye başladım Hepimiz için en güzeli olsun aşko birbirimize güzel haberler verelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…