Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

bunuda ilk defa duydum aspirini yani inşAllah hayirlisi ile gelir cok bekletmeden. bende suan hasta olacakmisim gibi hissediyorum ıslaklik var ama gelen yok merak icerisindeyim.
İn şa Allah canım.Yok ya ben diyorum ya testi öylesine yapmıştım..adet belirtileri vardır bende..dur bekleyek

bunuda ilk defa duydum aspirini yani inşAllah hayirlisi ile gelir cok bekletmeden. bende suan hasta olacakmisim gibi hissediyorum ıslaklik var ama gelen yok merak icerisindeyim.

Niqu kızlar aspirinin kan sulandırma özelliği olduğu İçin yumurtalıklarda kan akışının doğru biçimde olmasına fayda sağlıyor ama mfk adendo kullanıyorsanız aspirini içmeyin çünkü adendo bebeğin tutunması İçin ve ondada kan sulandırıcı özelliği de var

eger hamile isem benimde ilk isim su adendodan almak olacak hatta esim simdi hemen siparis ver dedide hep bekleme taraftariyim 3 yil oldu çünkü alismisim olmamasina sanirim olmaz diye dusunuyorum hala

Aynen kan sulandırıcı olarak dedi bana doktorum.Adendo hiç bir zaman kullanmadım..ama yeni sipariş etdim..tutunması için sipariş etdim.Valla bilmedim..adendoyu gün aşırı belki kullanırım

eger hamile isem benimde ilk isim su adendodan almak olacak hatta esim simdi hemen siparis ver dedide hep bekleme taraftariyim 3 yil oldu çünkü alismisim olmamasina sanirim olmaz diye dusunuyorum hala

Aşko niyetinde varsa hemen al hamile kalmadanda kullanılıyor, gebelerede ilk üç ay öneriyor her iki ihtimalde de kullanabileceksin Yani o yüzden alırsan bişey kaybetmiş olmazsın

suan yapmak istemiyorum canim cok fazla degil 1 gun gecti zaten ve surekli idrara çıkıyorum bekleyemiyorum belki 5 saat bekleyebilsem yapsammi diye dusunurdumde suan pek oyle düşüncem yok

Ozaman bekle bakalım yada bugün test al yarın sabah yaparsın

Aşko niyetinde varsa hemen al hamile kalmadanda kullanılıyor, gebelerede ilk üç ay öneriyor her iki ihtimalde de kullanabileceksin Yani o yüzden alırsan bişey kaybetmiş olmazsın
oyle mi yapayim dersin alayim o zaman zaten oglumunda simla surubu bitti onunla birlikte siparisi vereyim

Insallh güzel haberleri alırsınız cnm bende mfk ile hamile kaldim. Eş paketi almistim. 3 senedir istiyordum. 2 asilama yaptirdim negatif sonuc aldim. Şükür kullandığım ilk ay hamile kaldim. Darisi sizlere insallh
Bende gördüm ama pek bilgim yok bu mfk hakkında siz başarılı olmuşsunuz yazmak istedim biraz anlatırmısınz nasıl bişey

oyle mi yapayim dersin alayim o zaman zaten oglumunda simla surubu bitti onunla birlikte siparisi vereyim

Aynen canım öyle yap bence güzel özelliklere sahip ben kullanıyorum ve cidden kan sulandırıcı özelliğinide gördüm mutfakta yanlışlıkla parmağımı çok küçük kesmiştim küçücük olmasına rağmen bayağı kan aktı normalde benden hastanede kan alırken bile yavaş yavaş gelir kan farkettim yani bunu

3. Aydayız biz de canım. Bir sonraki reglşmde bitmiş olacak işte 3. Paket de.

İnşallah bir an önce hamilelik haberi alırsın canım
Canım mfk erken yapmayın testleri dıyodu zaten 3 ay sonra fayde edeicegini söyluyo hep. Sizin daha 2 ay olmuş

Canım mfk erken yapmayın testleri dıyodu zaten 3 ay sonra fayde edeicegini söyluyo hep. Sizin daha 2 ay olmuş
olabilir kuzum hala ümidim var mfk dan zaten. Biz tamamen keyfi ve meraktan yaptırdık açıkçası. Umarım 3 ay bitiminde hamile haberimle burada olurum

Güzel haberle gel inşallah. Günün geçmiş normal kaset testte ve gün içindeki idrarla da çıkar bence varsa. Bir an önce yap da bize de haber versene heyecanlandım şimdi :)

Güzel haberle gel inşallah. Günün geçmiş normal kaset testte ve gün içindeki idrarla da çıkar bence varsa. Bir an önce yap da bize de haber versene heyecanlandım şimdi :)
bende heyecanliyim canım yapar yapmaz haber vericem buraya

olabilir kuzum hala ümidim var mfk dan zaten. Biz tamamen keyfi ve meraktan yaptırdık açıkçası. Umarım 3 ay bitiminde hamile haberimle burada olurum
Canım bizim 4. Ay bitiyo hala yaptırmaya cesartm yok erkekler bide stres yapıyolar bu durumu. Oda etken.mfk ya msj attım geçen regl oldugumda. 3 ay takviye 3 ayda bekleme suresi dedi. Peki özel olcak ama menide katılaşma farkediyomusun yoksa su gibi mi.

su gibi değil canım. Beyazsımsı renkli ve koyu kıvamlı

İnşallah en kısa sürede güzel haberi alırız

Amin canım umarım hamilesindir hangi vitaminleri ne kadar kullandın

4.ayda Mfk kullandın mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…