Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

4.ayda Mfk kullandın mı canım
Eş paketi kullanmıyo eşim 3 ayı doldurduktan sonra. Hala devam ettikleri sigara içtiği için antox kullanıyo. Athena, valsed, minera, azoperme hala devam. Birde flora kullanıyo. Minera ve florayı 3. Ye aldıgım eş paketinde kullanmaya başladı. 3 ayı dolmadıgı için devam ediyo. Birde arada manplustan alıyo bır tatlı kaşığı düzenli değil. Benim 2 ay olmuştu buay 3. Aya girdim manplus kullanıyorum yanında fodega, advıctor, athena, adendoyada 2 gün oldu başlayalı

Eş paketi kullanmıyo eşim 3 ayı doldurduktan sonra. Hala devam ettikleri sigara içtiği için antox kullanıyo. Athena, valsed, minera, azoperme hala devam. Birde flora kullanıyo. Minera ve florayı 3. Ye aldıgım eş paketinde kullanmaya başladı. 3 ayı dolmadıgı için devam ediyo. Birde arada manplustan alıyo bır tatlı kaşığı düzenli değil. Benim 2 ay olmuştu buay 3. Aya girdim manplus kullanıyorum yanında fodega, advıctor, athena, adendoyada 2 gün oldu başlayalı
4. Ay deyince takviye aldın sandım. Üç ay kullandım beklemedeyim adendoyla athena alacağım başka bir şey daha almam gerekir mi

Amin canım umarım hamilesindir hangi vitaminleri ne kadar kullandın
İnşAllah canim sanki göğüs agrim biraz azaldi gibi bakalım test aldim yarin yapacagim haberdar ederim. Biz man women plus kullandik birde ek olarak minera kullandim ben bakalim fayda edecekmi 2 ay hic gecikme felan yaşamadım zaten hep duzenliydi 28 gun dedimmi oluyordum bu ay boyle bir gecikme yasadim hala gelen yok ama dedigim gibi göğüs agrim azaldi gibi

4. Ay deyince takviye aldın sandım. Üç ay kullandım beklemedeyim adendoyla athena alacağım başka bir şey daha almam gerekir mi
Doktor başka takviyeye gerek yok diyor canım 3 aydan sonra. Ben yinede destek olsun diye eşime devm ettırıyorum bazılarına çnku çok sistresli bi çalışma hayatı var, gece geç uyuyor sigara içiyor. Zaten olmazsa bunlar yüzünden olmıycak diyorum baya üzülüyorum. Ümitsizliğe kapılıyorum bazen. Baznde yok olcak diyorum. Allah bilir. Sende eşinde veya kendinde kullanman gerektgnı düşünürsen kullan bnce. Advıctor 3 ay kullanlıyo ama ben sürem dolunca bırakıcam. Adendoyu sordum aslında düşüklerin yoksa kullanmana gerek yok dedi ama burda baya kişi kullanıyo. Ben hamile kalırsam kullanrm diye almıştım. 2 gndür içeyim dedim ama benim kanım zaten çok sulu. Çok kanama yaşarım en ufak şeyde. Oyuzdn bıraz tedirgin oldum kullanmak konusunda

Mfk 5 ilişkisi dın bitti arkadaslar doktora sordum athenaya devam edicekniyimmdiye 1 aylık pakete devam dedi sizler ne durumdasınız takviyelere de devam 3 2 3 2 ye de devam 😍

Benim eşim bana kızgın ve kırgın olduğu için bir aydır ilişkiye girmiyor şuan adetim ve çocuk da istemediğini söyledi bir sürü ilaç boşa gitti akışına bırakacağını söylemişti önce canım çok sıkkın hiçbir şekilde ikna olmuyur

Benim eşim bana kızgın ve kırgın olduğu için bir aydır ilişkiye girmiyor şuan adetim ve çocuk da istemediğini söyledi bir sürü ilaç boşa gitti akışına bırakacağını söylemişti önce canım çok sıkkın hiçbir şekilde ikna olmuyur
😕 boşver canım o zamn ilaçları kullansa en azndan sende kullansan sonra barıştıgnz zaman ilişki olursa hamile kalırsın inşllah. Büyük bir problem olmuş galiba

Doktor başka takviyeye gerek yok diyor canım 3 aydan sonra. Ben yinede destek olsun diye eşime devm ettırıyorum bazılarına çnku çok sistresli bi çalışma hayatı var, gece geç uyuyor sigara içiyor. Zaten olmazsa bunlar yüzünden olmıycak diyorum baya üzülüyorum. Ümitsizliğe kapılıyorum bazen. Baznde yok olcak diyorum. Allah bilir. Sende eşinde veya kendinde kullanman gerektgnı düşünürsen kullan bnce. Advıctor 3 ay kullanlıyo ama ben sürem dolunca bırakıcam. Adendoyu sordum aslında düşüklerin yoksa kullanmana gerek yok dedi ama burda baya kişi kullanıyo. Ben hamile kalırsam kullanrm diye almıştım. 2 gndür içeyim dedim ama benim kanım zaten çok sulu. Çok kanama yaşarım en ufak şeyde. Oyuzdn bıraz tedirgin oldum kullanmak konusunda
Advictor niçin kullanılıyor ben de aldım amh düşük olduğu için athena bir ay kullandım

Canım boş ver erkekler kadınlar kadar çocuk konusunda istekli olmayabiliyor Allah kısmet ederse olur bugün bir yerde okudum sağlık çalışanı yazmış tüp bebek için tedavi gören kadında yumurta toplamada kocası sperm vermeyeceğini söylemiş doktor da yumurtaları dondurmuş neler var inş aranızdaki sorun çözülür kaç ay kullandınız

Total hareketlilik
%39-41 aralığında bizim de. İleri tam hızlı %7 yavaş ileri hızlı %35.
Söyledğin tedavileri hiç duymadım ama faydası olmuş size çok sevindim. Biz biraz ara vereceğiz denemelerimize. Olursa olur olmazsa takmayacapım artık. Nasip
İleri tam hızlı çok az,labaratuvara göre en az %30-32 olması lazım.Yalnış hatırlamıyorsam,eşimin kardeşinde %22 olduğu zaman eşi hamile kalmışdı.En az o kadar olması lazım en azından.Siz sülük tedavisine başlayın bir engel yoksa.İkiniz də 1 defa hacamat olunun,şimdi sonbahar geliyor,hem hacamat hem de hamile kalmak için iyi dönem.Şimdi oluruna bırakmayın bence.Tedavinizi olun,ama kafanızı dağıtacak şeyler yapın,çıkın gezin eğlenin,hamilelik fikrini düşünmemeye çalışın.Kafadan atmak mümkün değil amma düşünmeyi azalta biliriz.

İleri tam hızlı çok az,labaratuvara göre en az %30-32 olması lazım.Yalnış hatırlamıyorsam,eşimin kardeşinde %22 olduğu zaman eşi hamile kalmışdı.En az o kadar olması lazım en azından.Siz sülük tedavisine başlayın bir engel yoksa.İkiniz də 1 defa hacamat olunun,şimdi sonbahar geliyor,hem hacamat hem de hamile kalmak için iyi dönem.Şimdi oluruna bırakmayın bence.Tedavinizi olun,ama kafanızı dağıtacak şeyler yapın,çıkın gezin eğlenin,hamilelik fikrini düşünmemeye çalışın.Kafadan atmak mümkün değil amma düşünmeyi azalta biliriz.
Canım kesinlikle hayatımı yaşayıp kafama takmama kararı aldım epey takıyordum. Birkaç gündür de stresi bıraktım. Ama senin dediğin %32 ileri tam hoz+ileri yavaş hız olarak biliyorum ben. Yani yernde hareketli hariç toplam. 7 kesinlikle ax zaten tek istediğim artması. Tam hız ne kadar yüksekse şans o kadar yüksek çünkü. Ama sadece ileri tam hoz %32 değil diye biliyorum emin gibiyim Öyle olsa birçok insan hamile kalamazdı 🥲

Advıctor pkos olanlara veriyor doktor. Ben pcos değilim ama yumurtam fazla oluyo dedşm doktora oda sende kullan advıctor yazmştı
Amh düşük doktora yazdım asistanı cevap yazmış olabilir advictor dedi iki kutu aldım sonra gerek yok dedi ben de siz dediniz aldım dedim o halde kullan dedi

X