Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlarr bilgisi olan yazabilir mii acil. Ovulasyon testi poztf oldugunda gebelk öğrenenler var ben yaptım bugun 5 dk dan snra belkide 10. Dkda poztf çıktı. Başta negatftı. Tek çzgi olunca dedm negtf bırktm gittim snra geldm tkrr bakym dedm pozitif. Kardşmn eşi hep böyle öğrendi hamile oldugunu. Hamile değilken hep negtf çkıyodu adet günümde demişti. Bilgisi olanvar mıı

Kasık ağrın ve akıntın yumurtlama belirtinse yumurtlamış oluyorsun canım testlere çok itibar etmeyelim ben de yaptım ama çok da koyu çıkmadı ama bariz kasık ağrısı ve yumurtlama akıntım vardı dün çokça. Ben de değerlendirdim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻
Canım akıntı olduktan kaç gün sonra yumurtlama çatlama oluyor kasık ağrısı yumurtlamayı mı çatlamayı mı gösteriyor akıntım üç gün sürdü bu ay

Kızlarr bilgisi olan yazabilir mii acil. Ovulasyon testi poztf oldugunda gebelk öğrenenler var ben yaptım bugun 5 dk dan snra belkide 10. Dkda poztf çıktı. Başta negatftı. Tek çzgi olunca dedm negtf bırktm gittim snra geldm tkrr bakym dedm pozitif. Kardşmn eşi hep böyle öğrendi hamile oldugunu. Hamile değilken hep negtf çkıyodu adet günümde demişti. Bilgisi olanvar mıı
Adete yakın ve adet günlerinde pozitif çıkan var evet gebelik testi alıp yapsan iyi olur☺️

Merhaba hangi mfk ürünlerini kullandınız? Ben de başlamak istiyorum ama hangilerini alcam bilemedim. Pcos var her ay yumurtlama olmuyor. Klomen kullanıyorum. Eşimde kruger sayısı düşük ama diğer sonuçları iyi ben de sürekli rahim ağzı yarası oluyor

Merhaba hangi mfk ürünlerini kullandınız? Ben de başlamak istiyorum ama hangilerini alcam bilemedim. Pcos var her ay yumurtlama olmuyor. Klomen kullanıyorum. Eşimde kruger sayısı düşük ama diğer sonuçları iyi ben de sürekli rahim ağzı yarası oluyor
Biz bildigimz kadarıyla yzarız canm sana ama doktora sorman daha iyi olur. Kendi instgram sayfasndan cevp verıyor kendi. Mfkstore sayfasındanda asistanlar cevap verıyor neye başlaman gerektıgıne. Eş paketi tüm herkeze öneriliyo gebe kalmak isteyen. Pcoslular artı olarak advıctor mutlaka. Eger kıloluysan adalis ve zayıflama öneriyo. Rezervi arttrmak içinde athena.Eşinn sorununu anlamadım. Dediğim gibi doktor ayrntlı cevp verir.

Canım doktorun sayfasına yazarsan bu şekilde o önermesi gerekeni söyler daha iyi olur senin için. Ben eş paketi artı advictor adendo, eşim için azoperm kullandık adet oldum doktora yazdım tekrar sipariş vercem eklememi önerdiğiniz var mı diye cevap verdi ona göre sipariş verdim eş paketin içeriğine başka takviyeler de eklemiş diğer ek olarak aldıklarımıda paketin içine dahil etmiş artı olarak adendo aldım

Canım doktorun sayfasına yazarsan bu şekilde o önermesi gerekeni söyler daha iyi olur senin için. Ben eş paketi artı advictor adendo, eşim için azoperm kullandık adet oldum doktora yazdım tekrar sipariş vercem eklememi önerdiğiniz var mı diye cevap verdi ona göre sipariş verdim eş paketin içeriğine başka takviyeler de eklemiş diğer ek olarak aldıklarımıda paketin içine dahil etmiş artı olarak adendo aldım
Adendoyu doktor mu önerdi canım

Mfk ile hamile kalıp kalmadığınızı ve hangi ürünleri ne kadar süre kullandığınızı paylaşır mısınız istatistik tutalım konuya yazanları ekledim
@Derenplt
@knes
@Sefes01 hamile
Hiresa Hiresa
@sultansultan90 hamile
@Niqu
@Coksukur_
@HafizHafsa
Melkee Melkee
@Binevs94
@Melekonline
@bannu
@Gulpembe07
@Hayatlarrr
_Umutlu_Pozitif_ _Umutlu_Pozitif_
Beni de ekleyin lütfen eşim azosperm mfk takviyelerini aldık 20 gün kadar oldu kullanıyor.ben muayne oldum bi problem çıkmamıştı sonradan stresten prolaktin çok az yüksek çıkmıştı tekrar tahlil verdim düşmüştü doktor ilaç flan vermemişti,yine de fodega advictor ve minera kullanıyorum.azosperm i öğreneli 2 ay oldu 2 yıldır bebek düşünüyoruz 3 yıllık evliyiz

Kızlar athena geldi şimdi yarın Adet bitiyor naısl kullanıcam es paketi de gelmıs onlar evde yardımcı olur musunuz bilgisi planlar 😍

Canım akıntı olduktan kaç gün sonra yumurtlama çatlama oluyor kasık ağrısı yumurtlamayı mı çatlamayı mı gösteriyor akıntım üç gün sürdü bu ay
Akıntı yumurtlamanın yakın olduğunu gösteriyor bir iki gün içinde yumurtanın salınacağını gösteriyor canım akıntı bitip beyaz renge döndüğünde çatladığını anlıyorsun. İlk gebeliğimde her şeyi her ay tecrübe ede ede öğrenmiş oldum vallahi artık kendi vücudumu tanıyorum. Bu ay mesela 12. Gün kasık ağrım çok oldu 13 ve 14. Günlerde akıntım oldu muhtemelen 28 günde adet olmuş olacağım ilk kez erken yumurtluyorum hep 20 li günleri görüyordum mfk takviyeleri sayesinde olduğunu düşünüyorum elimizden geldiğince değerlendirmeye çalıştık hayırlısı olsun inşallah. Bugün 16. Gün yine de işi şansa bırakmayıp gün aşırı devam etmeye çalışıyoruz. Bu ay gebelik olmazsa bile bir şeyler yoluna girmeye başladı hissediyorum

Kızlar athena geldi şimdi yarın Adet bitiyor naısl kullanıcam es paketi de gelmıs onlar evde yardımcı olur musunuz bilgisi planlar 😍
Canım athena ben günde 2 adet kullanıyorum. Doktor sayfasında şöyle söylemişti: 60 adet varsa kutuda günde 2, 30 adet varsa günde 1 kullanacaksınız diye.

Dediğim gibi ben günde 2 adet aldım. Yumurta çatlayınca bıraktım. 4-5 gün ara verip yeniden başlayacağım.

Ay athena buram buram soğan kokuyor :KK70::KK70: çok gülüyorum kutuyu her açıp içtiğim zaman. Bir de geğirme falan olursa içtikten sonra mideden soğan kokusu geliyor :KK45:

Bu arada benim 2. ayım bitmek üzere mfk ürünlerinde. bat 14 eylül gözüküyor. Umarım 3. ye başlamadan hamile haberi alırım:dua:

X