Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Arkadaşlar eşim Man paketi kullandı ben de sadece woman ballı karışımı kullandım ama gebelik olmadı . Amh değerimin 0.40 olduğunu öğrendim şimdi doktora yazdim eş paketi + Athena kullan dedi . Athena hakkında bilgisi olan var mı ?

Olur canım güzel besleniyorsun ztn vitaminlere de devam et fodega bırakma 3-2-3-2 de yapın olucak insallah
Canım bişey soracağım sen tecrübelisin bu konuda 3-2-3-2 planladık ilk gün 6 sında oldu sonra 9 unda olmalıydı ama misafir vardı olmadı bizde 10 una kaydırdık normalde kaydırmasaydık 3-2 ye göre 11 i değerlendirme olmalıydı ama 10 unda olduğu İçin 11 i değerlendirmelimiyim bu gece yoksa 12 Simi olsa arada kaldım

Yok canım bidaha üst üste yapmana gerek yok ztn sperm yasıyor içerde

Bu muhteşem çok sevindim sizin adınıza. Umut dolu bir haber.
Peki yumurta sayı ve sperm de sıkıntı varmıydı. Biraz bahseder misiniz

Yumurta rezerv ve kalitesi için.

Mfk takviyelerini kullanan canlar ovülasyon testiyle yola çıkmayın denedim ve gördüm doktor bi canlı yayınında da söylemişti yanlış çıkar diye cidden öyleymiş test ettim Yani geçen aydan kalan ovülasyon testlerim vardı bugün yumurtlama akıntım oldu test yaptım pik olmadı hatta aşırı silikti bilginize Yani yanılgıya düşmüş olmayın diye söylemek istedim

Ben de geçen ay ovülasyon testi kullandım bu ay kullanmadım inşaallah hamileyimdir

Daha yeni canım bu ay başladım adet bitimi elime ulaştı başladım bu ay olur mu bilmiyorum ama nasip tabi umutluyum sen ne zaman başladın neleri kullanıyorsun canım
Bir ay ballı karışım fodega kullandım iki buçuk aydır eş paketi kullanıyoruz bu ay eş paketine ferris ve advictor ekledim bata üç gün var bugün test yaptım çıkmadı athena sipariş vereceğim flora nasıl biliyor musun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…