Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ayy bu ne güzel haberrr. Hayırlı olsun canım hamilesin inşllh
Sagol kuzum insallah ya rabbim hiçbirimizin kucaklarını boş bırakmasın
Hayırlı olsun çift çizgi çıkmış erken gebelik testi mi bu normal kaset test mi kan verin hemen
erken gebelik testi canım bata 2 gün kala cıktı
yaaa maşallah hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerler kuzum gebelik inşallah ❤️Sağlıkla kavuşursun bebeğine bize de dua et inşallah
İnsallah canım benim en geç agustos ayında hepiniz kavusun insallah 3 ay mfk eş paketi kullandık son iki ay advictor ve athena ekledim

Sagol kuzum insallah ya rabbim hiçbirimizin kucaklarını boş bırakmasın

erken gebelik testi canım bata 2 gün kala cıktı

İnsallah canım benim en geç agustos ayında hepiniz kavusun insallah 3 ay mfk eş paketi kullandık son iki ay advictor ve athena ekledim
Canım içimden geçmiştinn hamilesndır diyee. Belirtilerini yaz hemendee kıyas yapalım 🤭 ben erken test alsam mı diye kararsızım

El problemli kişilerle pek karşılaşmadım burda seni görünce umut olduu bana. Bizim hem sperm sayısı az hem hız ve morfolojı bozuk. Ama iyileşme farkedıyorum inşllahh. Sizin sperm sayısı nasıldı
Kürlerle ocakta 209 milyonu buldu ama haretlilikte problem vardı o yüzden Mayıs'ta gebe kalmışım Haziran 3 ünde öğrendim

Merhaba ben 3 yıldır evliyim hiç hamileligim olmadı bı ay klomen kullandım yine olmadı mfk ne anlama geliyor bilmiyorum ama bizde eşimle bı haftadir bitkisel karışımlar kullanıyoruz ve gün aşırı ilişkiye girmeye calisiyrz umarım vesile olur nasip olur

Canım içimden geçmiştinn hamilesndır diyee. Belirtilerini yaz hemendee kıyas yapalım 🤭 ben erken test alsam mı diye kararsızım
Kuzucum öncelikle regl olcam diye 3 gündğr çantamda ped tasıyodum regl agrısı hep gelip gitti sonraki belirtim midem ekşiyodu normalde hep midem sorunluydu ama yormamıstım ona o yüzden böyle agzıma geliyodu yanma bide 5 gündür uyku aksam işten geliyorum koltuga sızıp kalıyorum eşim zor kaldırıyor dünde saglı sollu böyle pıt pıt kasıklarım attı sancı gibi

Kuzucum öncelikle regl olcam diye 3 gündğr çantamda ped tasıyodum regl agrısı hep gelip gitti sonraki belirtim midem ekşiyodu normalde hep midem sorunluydu ama yormamıstım ona o yüzden böyle agzıma geliyodu yanma bide 5 gündür uyku aksam işten geliyorum koltuga sızıp kalıyorum eşim zor kaldırıyor dünde saglı sollu böyle pıt pıt kasıklarım attı sancı gibi
Bu belirtilerin hiç biri bendee yokk 🙁 Rabbm kucagına almayı nasıp etsn sağlıkla canım

Bu belirtilerin hiç biri bendee yokk 🙁 Rabbm kucagına almayı nasıp etsn sağlıkla canım
Hiç belli olmaz kuzum sen yeterki umudunu kaybetme bazı kişilerde hiç bişe olmuyo bende hala regl agrısı var düşün cok sancılı olurdum cnku hala var yani

O kadar çokkk sevindim ki hayırlı uğurlu olsunnnnn😍😍😍 hemen tek tek hangisini nasıl kullandığını neler yaptığını yaz lütfen..
Kuzum 1. Ay eş paketi kullandık eşim ve ben olmadı 2. Ay eş paketi aldık advictor ekledim olmadı 3. Ay tekrar söyledik advictorum vardı ztn athena ekledim oldu 3-2-3-2 uyduk bide her aksam ilaçları bir kere yatmadan önce kullandık bide bol yeşillik tükettik canım

X