Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Saglıkla gelsin canım benim insallah darısı benim basıma olur bende suan yanımda ped tasıyorum geliyo gidiyor agrı son 3 gün kaldı bata mfk ürünlerinden de cok kullandım 3 aydır ilaçları kullandım bu ay işaretledim ilişki günlerini onlara uydum ayrıyetten jel kullandım spermleri daha hızlı gönderen jel herşeyi yaptım gerisi allah a kaldı artık 1.5 yıldır uğraşıyorum yoruldum sebebsiz infertilite eşimde ve bende problem yok
Merhaba, O jelin ismi nedirr

Saglıkla gelsin canım benim insallah darısı benim basıma olur bende suan yanımda ped tasıyorum geliyo gidiyor agrı son 3 gün kaldı bata mfk ürünlerinden de cok kullandım 3 aydır ilaçları kullandım bu ay işaretledim ilişki günlerini onlara uydum ayrıyetten jel kullandım spermleri daha hızlı gönderen jel herşeyi yaptım gerisi allah a kaldı artık 1.5 yıldır uğraşıyorum yoruldum sebebsiz infertilite eşimde ve bende problem yok
Ben bu ay senden çok umutluyum canım ama nasıp tabii. Sebepsiz dıyorsunn artık işe yaramışlardır diye düşündüm

Ben ilk ay geç oldum kızlar ama çok stres ve heyecan yaptım o ay. Ondan gecikti sanırım. Sizinde oyle olablır mı. Geçtgmz ay hiçç o heyecan yoktu oyuzdn vaktınde oldum. Buay olursam yine vaktinde olurum sanırım. Oldumu acaba hamile miyim diye baya meraklıyım yaa
Testtttt yappp😍😍

Insallh güzel haberleri alirsin cnm. Benm de regl sancilarim vardi yanimda ped taşıyordum oldum olacam diye. Gecikmelerim her ay oldugu icin cok onemsemedim yine stresten geciktim dedim. 8 gün geciktim sadece 8. gün bas dönmesi yaşadım bayılacak gibi oldum. Baska belirtim olmadi
Bat 26 temmuz ama olmadım sancı gelip gidiyor test yaptım evde negatif aşırı stres yaptım ilaçlar mı geciktirdi bilmiyorum 8 Temmuz dan beri kullanmaya başladım tutmuştur inşallah Rabbim senin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese nasip olsun bu güzel duygu çokça amin

Merhaba bende bu ay mfk ürünleri denedim kullandım son adet tarihim 28 hazıran ve gebelik belirtisi cok yaşadım kendimi inandırdım hamileyim diye işte pcos var bende bgn 28 Temmuz kan verdim negatif çıktı şok oldum inanamıyorum yaa bende sayfaya sordum dediler adetten 10 gün geçsin tekrar kan verin diye bilmıyorm yükselme pozitif dönme ihtimalı olabilir mi

Benim gebelik Kaybım var önceki gebeliğimi de 24 gün gecikme sonrası idrarda öğrenmiştim bşr Umut Bekleyecem Allah hepimize nasip etsin sağlıkla ve bgb kan verdim pişman oldum moralim altüst oldu nedense mfk ürünleri kullandım diye kendimi gebelik olacak diye hazırladım

Merhaba bende bu ay mfk ürünleri denedim kullandım son adet tarihim 28 hazıran ve gebelik belirtisi cok yaşadım kendimi inandırdım hamileyim diye işte pcos var bende bgn 28 Temmuz kan verdim negatif çıktı şok oldum inanamıyorum yaa bende sayfaya sordum dediler adetten 10 gün geçsin tekrar kan verin diye bilmıyorm yükselme pozitif dönme ihtimalı olabilir mi
Sonuç kaç çıktı

Pcoslarda döllnme 21. Gün oluyor demişti doktor. Oyuzdn sizin daha erken çıkmamış olablır. Nasıl emin oldunuz hamilelkten belirtiler mi oldu

Benim gebelik Kaybım var önceki gebeliğimi de 24 gün gecikme sonrası idrarda öğrenmiştim bşr Umut Bekleyecem Allah hepimize nasip etsin sağlıkla ve bgb kan verdim pişman oldum moralim altüst oldu nedense mfk ürünleri kullandım diye kendimi gebelik olacak diye hazırladım
Bu ay olmamışta olablr elbette ama pcoslarsa özllkle adeti 10 günnyada bır hafta geçsin dıyor doktor bey

Pcoslarda döllnme 21. Gün oluyor demişti doktor. Oyuzdn sizin daha erken çıkmamış olablır. Nasıl emin oldunuz hamilelkten belirtiler mi oldu
Yani inanın psikolojik mi bilmıyorm sol kasıkta sürekli kramp ve koku hassasiyeti ve koku dan tiksindim burun tıkanık sürekli baş agrısı fln önceki gebelikte de öyle olduğu için ondan şüphelendim

Bu ay olmamışta olablr elbette ama pcoslarsa özllkle adeti 10 günnyada bır hafta geçsin dıyor doktor bey
Evet sordum 10 gün sonra bşr daha kan ver etken verdin dediler yaaaa bilmıyorm yaaaa inşallah hayırlısı ile olur nasipse hepimize sağlıkla nasip olur Ma kan sonucu öğrendiğimden beri yıkıldım nedense cok güvenmiştim mfk ya bilmıyorm hayırlısı şimdide adet gibi sancım var artık bilmıyorm Allah kaldı daha kan görmedim

X