Merhabalar kızlar. Erkek arkadaşımla ilgili ileriye dönük düşünüyoruz ama aklıma takılan şeyler var lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

Evett ayrıldılar çok şükür gerçekten böyle insanlar için bize bir kere verilmiş hayatı mahvetmemize hiç gerek yok emin ol.Ki sen kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadinsin umarım Allah biz kadınların karşısına güzel insanlar çıkarır.Ve unutma sen kimsenin egosunu tatmin etmek için bu dünyaya gonderilmedin.

Sizi manipüle edecek hazır olun yanından ayrıldığınızda dayak yemişe donebilirsiniz.Cagdas,açık görüşlü insanlarla medenice konuşup ayrılırsınız ( bazen o bile zor)Bu adamla konuşmak yerine yavaş yavaş dikine gide gide kavga edip ayrılmak en iyisi,zaten askerde daha çabuk unutur birini bulur.....Eğer konuşmak isterseniz olacaklar:
Önce durumundan,ezildiginden,psikolojik olarak sıkıntıda olduğundan kendini duzelteceginden,sonra sizin zor hayat bilmeyip , nankör olduğunuzdan, yarı yolda bıraktığınızdan,bu zorluğu ikiniz için çektiğinden,onun gibisini bulamayacağinizdan,aile ilişkilerinizi biliyorsa baban gibi birini hakettiginden bahsedecek az olan güveninizi yerle bir edecek ve siz bir şans daha verip çıkışı kaçırıp bu adamla yolunuza devam edeceksiniz bu böyle sürecek ve siz kendinizi bu adamla evli bulacaksınız......

Saç boyası paranı o mu ödüyor da böyle dan dun konuşuyor? Daha cebinden para çıkmadan başlamış . Ne demek düğünü ben yapıyorum, sen karışamazsın? Ne demek ailem senin düşüncelerimi umursamaz, aileme güveniyorum onlar yapmaz? Bunlar adamın zihniyetini, evlendiğinde sana vereceği değeri zaten gösteriyor. Askere gitti değişti, dönünce düzelir diye düşünme. Sana ne demiş? “ e olmaz deseydim, kavga mı etseydik”. Kendini buraya kadar gizlemiş. Evlendikten sonra görseydin, bu adama ne oldu diyecektin.
Şimdi gerçek karakterini görüyorsun. Böyle bir insanla mutlu olabilir misin? Cevap hayır ise, onu aklamaya çalışma. Görünen köy kılavuz istemez çünkü.

Haklısınız.. banada manipüle eder gibi geliyor.

Uzun süredir bu kadar irite olduğum bir erkek olmamıştı. Sen bu adama 2 gömlek fazlasın. Anneni de dinleme, onun hayat görüşü de çok kısıtlı belli ki yaşadıkları sonrası çok mantıklı fikirler veremiyor, sen de her detayı doğru anlatamıyor olabilirsin.

Şunun şurasında birkac sene sonra mezun olup çok başka ortamlara girip, kaliteli insanlarla tanisacaksin. O zaman yanında hiçbir şey olamamiş ve senin üstünde baskı kurdugunda mutlu olduğunu söyleyen bu adam olduğu için çok utanacak ve pişman olacaksın. Ne ortamına sokabilirsin ne onun ortamından memnun olursun. Bu çocuk karaktersiz, çok düşük profil, bunu gör ve ayrıl. Askerliğin bitmesini falan bekleme yani adam aciz mi neyi bekliyorsun? Aciz adam senin gibi birinin üstünde baski kurmak beni mutlu ediyor, aradığımda açacaksın falan demez zaten koy kapıya görsün nasıl oluyormuş.

Yorumun için teşekkürler ben de o dediğine çok takıldım. Onuda yeni söyledi zaten. Olmaz deseydimde kavga mı etseydik zamanı gelince kabul edicektin zaten dedi. Berbat bi durum ya

Ayrılabiliyorsanız hemen ayrılın.
Çok seviyorum diyorsanız da, bu yaşadıklarınızı göz ardı etmeden zamana yayın ve takip edin öyle ayrılın, sonuçta ayrılın
Şaka bir yana biraz zaman verin ikinize ama yaşadıklarınızı es geçmeyin, bugünler yarının habercisi.

Haklısın benide çok etkiledi 1 aydır modum yerlerde. Gerçi kendisine kalsa her şeyde haklı. Bu yazdıklarımı güzellikle ona söyledim e ne var bunda diyor . her şeyi kabul ettirmeye çalışıyor. Psikolojimi çok etkiledi. Buradaki yorumları gerçekten çok sevdim iyi ki sizlere danışmışım

Saç boyama olarak ancak eş ise, hesap sorar gibi değil, mantıklı bulamadıysa bunu konuşabilir. Kendi paramı kazansamda kesemiz ortak olduğu için fuzuli bulabilir ama şu şekilde, siyahtan, kahverengiye dönmek için 7000 evet çok fazla. Tamam yine açıyorlar falan ama, siyahtan sarıya dönmek çok daha riskli ve saçım yanmadan komple değiştireyim, sonrası dip boya ile idare eder denebilir.

Eşimde bunu fuzuli bulabilirdi. Eşim benden çok kazanmasına rağmen düz, polo yaka bir t-shirt e gereksiz pahalı bir rakam ödemişti ve ben de mesela değmez bu paraya demiştim ama usulünce hesap sorarak değil ki cidden düz mavi bir t-shirt yani.

Bunun harici sevgili, nişanlı ne karışır? Keseniz bir değil sonuçta. Benim param, senin paranla olmaz.

Bana kalsa %98 askerler bekar kalsın. Hepsi aynı gibiler, istisnası elbet var ama uniforma, silah, gözlük, kar maskesi, vb. Şeyleri kuşanınca kendilerini çok seksi, aranan erkek sanıyorlar. Maaşlarda yüksek olunca havalarından geçilmez.

Eşlerine para hesabı yapan, aldatan kitle 1. Asker, 2. Polistir. İstisnalar ise çok az. Sizi ortada bırakması bile ihtimal dahilinde. O kadar emek veren, ücra yerlerde sürünen, tek başına çocuk bakan eşlerine kazık atan, sizi daha kolay harcar.

Özellikle ilginiz için ekstra teşekkür ederim askerde birini nasıl bulacak ki daha zor değil mi

Doğru diyorsunuz tabi tecrübelisinizde. Ben asker ve polislerin böyle olduğunu duymamıştım. erkek arkadaşım zorunlu askerliğini yapıyor ama 6 ay yerine 1 senelik yapıyor bu mesleğe devam edeceği belli değil. tabi bu onun davranış ve huylarını değiştirmez. Ben de şok oldum böyle biei olduğunu bilmiyordum

Aileside kendiside öyle biri değil ama bilemem tabiki sana bunu düşündüren ne oldu merak ettim
Canım ailesi öyle değil falan diyosun da nerden biliyorsun kimse anlatıldığı gibi kendini gösterdiği gibi değildir kimseyi içine girmeden bilemezsin ayrıca daha ortada birşey yok bu kadar para peşine düşen insan evlenince seni öyle kuaförlere gönderipte saç boyattırmaz minimum şartlarda hayatı yaşatır daha geçenlerde burda bi konu açıldı memur bir hnaım eşi yüzbaşı kadının tüm maaşına el koyup kalan harcamalrına karışıyor ve kavga çıkınca tüm mala eve vs çöküp evden göndermeye çalışıyor.
Milleti altınlarla vs mal sahibi yapmaya gerek yok bu aralar bu erkekler moda oldu finansör bulup evlenmeye çıkıyor millet mal mülk sahibi olmak için.
Ayrıca doğum günü için çeyrek alayım evleninceye kadar tut yükselsin demiş ne kadar çirkin hadi koluna çeyrekli bileklik yapsa neyse.
Ayrılsan geri isteyecek çeyreği de boşa yatırım yapmak istemiyor.
kendi cebinden çıkmayan kuaför parasını bu kadar sorun etmesinin tek sebebi evleninceye kadar para biriktirmeni evlendikten sonra o paralarla yatırım yapmak istediği için daha ananın evindeyken parana bu kadar karışan evlenince nelewr yapar var sen düşün.

Özellikle ilginiz için ekstra teşekkür ederim askerde birini nasıl bulacak ki daha zor değil mi
Hiç zor değil,çok kolay bulur hatta ona üzülen arkadaşları aracı olur.Aslansın,kaplansin daha iyilerine layıksın hatta vefasız çocuğu askerde bırakmış diye bir süre dedikodunuz döner, mağdur edebiyatı yani ,ona acıyan yarasına merhem olmak isteyen aklı kıt bir kız illa bulunur .......

tabiki bilemem evet bildiğim anladığım kadarıyla şiddet yok diye düşündüm. Bir de başta doğum günüm için çeyrekten bileklik yapalım dedi ve konu zincire geldi zincirini gerçek almayacakmış bana öyle dedi. Dediğiniz gibi ben ileriye dönük umudumu kaybettim zaten

Pardonda millet ne derse desin kime be. Onlar mı yaşayacak hayatınızı. Askerde insanlar değişir ama astsubay olan biri öyle sıkı askerlik gibi yaşamıyor hayatını diye biliyorum( eşim yapmıştı memur gibiydik gayet rahattım diye anlatır hep). Bence kendisi biraz para kazanınca herşeyi ben bilirim havasına girmiş. Evlilikle ilgili düşünceleri aşırı bencil. Hiç siz yoksunuz bu böyle devam ederse şimdiden yol verin boşuna oyalanmayın. Merak etmeyin o bu özgüven ve size olan davranışlarıyla ayrıldınız diye çok da üzülmez. Bence zaten bi ayrılık konuşması yapın ki sizi bi kaybetme korkusu yaşasın. Sizi cepte olarak gördüğü için rahatça konuşuyor.

ayyy daha ev geçindirmiyor bişey yapmıyor bu kadar küçük hesaplar yapan insanla ömür mü geçer şimdi neyse evlenince x3

Bebeğim kadına şiddet olsa sen nerden bileceksin elalemin evinin içinde olan biteni diyelim ki yok kadına şiddet olmaması senin hayatını karartrmayacakları anlamına gelmez psikoljik şiddet diye bişey var iyiler sakinler sessizler deme boşuna benim kv yi de herkes öyle bilir dışardan sessiz saf durur sen bide bana sor içini.
Ayrıca çocuğun da daha şimdiden ben aileme güveniyorum beni dolduramazsın vs konuşmaları evlensen nasıl aileci olacak kim bilir şimdiden belli yani senin onu doldruma ihtimalini bile düşünüyor yol ver gitsin dışarda ne kibar beyedfendiii insanlar var 23 yaş çok erken

İyi biri falan değil bu eli açık da değil. Daha iyisini bulamam diye biriyle evlenilmez. Askerde eline üç kuruş para geçince şımarmış.
e aramızda kavga mı çıksın mecbur tamam dedim zaten mecbur kabul ediceksin düğünü erkek tarafı yapar o ne şekilde yaparsa ayak uydurucaksın
Kafa bu şekil, ailesi bu şekildir sen onların da farkında değilsin.
Hadi sen toysun bilemiyorsun annene ne demeli bile bile ateşe tepelemeye çalışmasınlar seni.

Haklısınız.. banada manipüle eder gibi geliyor.
Çok değişik nüanslar var cümlelerinde irite edici dikkat etmen lazım. Sen de huylanmışsın. Seni satın almıyor sen de eşya değilsin düğün benimkilerin istediği gibi olacak nedir? Düğün sen ve onun düğünü, o taraf mutlu sen mutsuz olacaksa ne diye düğün yapılıyor baştan yanlış bir düşünce en basit örneği bu. Seni tamamen kafesleyene kadar itiraz edeceğin her şeyde demek ki yalan söylemiş Seni ikna etmiş.

Evet ya sanki erkek yok piyasada, zibillen adam var. Annesi evde kalmış muamelesi yapıyor 23 yaşında okuyan kıza çok ilginç

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…