Merhabalar kızlar. Erkek arkadaşımla ilgili ileriye dönük düşünüyoruz ama aklıma takılan şeyler var lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

Kendi calisip kazaniyorsa isterse 17 bin verir 1 senelik sevgiliye mi kaldi hesabini sormak. Konu sahibi acilara yuruyor korkmuyorsun habern olsun. Akilli ol bu adamdan kurtul. Bekar olmak bir omur boyle biriyle olmaktan cok daha iyi.
Teşekkür ederim haklısın ne diyimki bakalım kararımı vereceğim askerde olmasa ayrılırdım zaten

Yarısına kadar okudum da cepte moda geçirmiş seni rol yapmaktan çıkmış. Adam böyle bir adam askerlikle ilgisi yok. Cimri, baskıcı, senin fikirlerini önemsemeyen biri. Ben kendine yazık etme ayrıl diyorum.

tüm hayatın pismanliklarla geçecek. iç mimarsin buna mi kaldın. seviyorsan unutursun da. ömrünü heba etme. değmez bir ömüre bu adam. kalkmış bir tarafı orda. üstlerinden gördüğü azarı heo senden çıkaracak. zeka seviyen yerinde diye düşünüyorum. umarım kendini bu ateşe atmazsın.

Verdiğiniz para bana göre de çok biraz kaziklanmişsiniz,ama bu erkeğin sizi böyle kısıtlaması için bir neden değil....Adam parayı bulunca aslına dönmüş,şu an kendisini tam erkek ve güçlü hissediyor artık onun için yoğrulması,şekil verilmesi gereken bir objesiniz duygularınız ve düşünceleriniz önemsiz siz onu ihya edecek,para kazanacak eline sayacak evde hizmetçi,çocuk doğuran,ana babasına sessiz gelin ,çevre için iyi bir vitrinsiniz,şimdiden sizi avucuna alacak ki ilerde kaçamayacak,bu cenderede yuvarlanacaksınız.Anneniz hayatta hiç tecrübe kazanmamış galiba!!!!!bir erkek kadının parasına karışıyor,evlilik ile ilgili konularda söz hakkı vermiyorsa o adamın her yeri altın olsa çekilmez....

Benim fikrim karar verdiyseniz hemen ayrılın, idare etmek maço tavırlarını çekip üzülmek için hayat çok kısa siz susup ilidkiyi yuruttukçe kendini daha güçlü hissedecek egosusu daha fazla okşanacak ve sizi kolay kolay bırakmayacak çünkü siz olumsuz tarafını besleyen yakıt gibisiniz yavaş yavaş hatta kötü bir lafını bahane edip kavga çıkarıp uzaklaşın

Teşekkür ederim yorumlarınız için buraya yazmak bana gerçekten iyi geldi doğru diyosunuz çekilecek bir yanı yok ayrılığa doğru sürükleniyoruz

Annemi bu konulardaki tavırlarını ben de tasvip etmiyorum. Onun tek tecrübesi babam. Dünyada babam gibi bir örneğe rastlamak çok zor. Annem en kötüsüne rast geldiği için herkes ona iyi geliyor.. yorumlarınız için çok teşekkür ederim benim böyle şeyleri danışabileceğim çok kimse yoktu buraya yazmak bana çok iyi geldi. Kendimi güçlü hissettim. Dediğiniz gibi o adamın her yeri altın olsa çekilmez..

Haklısınız zaten askerliği bitene kadar devam edersem bunlara boyun eğmek durumunda kalıp, bu huylarına alışmaktan korkuyorum. Yarın bi yüz yüze konuşup düşüncelerimi ve muhtemel yaşayacağımız sonu anlatacağım.

Yüz yüze görüşebiliyorsan ayrıl gitsin acıma sakın. Askerlik ortam vs değil adamın karakteri bu

Ayril ya bu adam askerde degismis olabilir ama bu eski haline dönecegi anlamina gelmez sanirim suan okuyorsun mezun olduktan sonra hemen rvlenme. Ayrilabiliyorsan ayril böyle gecmez yani.

Yüz yüze görüşebiliyorsan ayrıl gitsin acıma sakın. Askerlik ortam vs değil adamın karakteri bu
Çarşı izni olduğunda günü birlik gidip görebiliyorum hızlı trenle günü birlik. Daha ilk gidişim olacak. Evet annemde karakterinin bu olduğunu söyledi ben zaten ayrılmayı düşünüyorum beni bu konuşmalarıyla çok üzdü.

7000 tl cidden verdin mi saç boyasına…
Bak tatlı genç kız, bir ablan olarak söyliyeyim maddi olarak eşim asla kısıtlamaz. Ama 7000 tl kuaföre versem evde boşanma aşamasına geliriz.
Kahverengi saç boyanacak diye bu para verilir mi?
İyimisiniz???

Buraya konu açsaydın sana zibilyon tane üye boya numaraları, marka kaçla kaçı karıştırıcaksın yazardı.
Fena değil über kazıklanmışsın…

Diğer konularda haklısın. İşine gelmiyor, kabul etmiyor, bu kaba davranışları kabul etmiyor isen buluşmaya gitmeyip ayrılacaksın.

Annende tam madalyalık anne.

Kahveye boyamadım karar değiştirdim açık bi renge boyattım. Açma, boyama, cila ve kesim işlemleri oldu paket attılar saçıma. Bu civardaki kuaförler hep bu fiyata o yüzden kazıklandığımı hiç düşünmedim 4 binede var ama güzel yapmıyorlar. Biraz lüks bi yere gittiğimdendir belki bilemiyorum

Son düzenleme:
Sana fikrini sormaması problem açıkçası. Bunu ısrarla tekrar ediyor olması ilerde de edecegini gösteriyor. Yaşınız henüz genç - acele etmeyin. Öncelikle güzel bir iş bulun kendinizi geliştirin bağımsız bir birey olmaya öncelik verin.

Zeynepçim açıkçası evet belki saç boyama parası biraz fazla olabilir ama sonuçta kendi cebinden veriyorsun, ki bu seni mutlu edecek bir şeyse neden olmasın.Sevgilinde bana çok yakın arkadaşımın sevgilisini anımsattı o da başta böyle değer veren insan rollenmeleri yapardi ama sonrasinda arkadaşıma hiç sormadan 6 aylık askere gitti sonra da dünyanın en cimri insani oldu dolmuşa bindiklerinde sırf onun errrkkkekklik egosu tatmin olsun ama kendi cebinden de bir sey çıkmasın diye durağa 2 metre yürüme mesafesinde arkadaşımdan para alır dolmustada millete sanki kendi cebinden veriyormuş gibi şov yapardı.
Demem o ki evet belki annen biraz daha hızlı bir yoldan direkt seni evlendirmek istemiş olabilir ama bence zaten yaşın daha evlenmek için erken bana göre bu genç yaşında yanlış kararlar verip hayatını heba etmeni istemem,önünde yaşanacak çok yıllar var illaki sana göre olan sana değer veren seni senden çok seven birini bulacaksın. kalbinden öpüyorummm

Ne güzel yazmışsın teşekkür ederim karşıma kötü kişiler çıktığından dolayı şu anki sevgilime şükretmiştim şimdi o da bozuldu. Bu tarz tecrübelerimden kaynaklı yeni kişilere karşı umudum kalmadı. Bir de ben sevgilimin yanında olduğum gibi olamadım kimseye onunla çok rahattım. Arkadaşınızın olayıda çok kötüymüş ayrıldılar mı ? Sonrasında nasıl oldu hayatı ? Benimde hayatımı heba etmek gibi bi isteğim yok kafam rahat olsun mutlu olayımda gerekiyorsa kimseyle olmayayım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…