Merhabalar kızlar. Erkek arkadaşımla ilgili ileriye dönük düşünüyoruz ama aklıma takılan şeyler var lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

Emin ol seni totomdaki donda lastik diye sallarım.
Standartlarımı yazacak kadar çiğ bir kadın değilim.

Fakat sen “nişantaşında bir kuaföre” gittim diyecek kadar varotiksin.
Bi aferin yazayım da savur kız saçlarını sefalı sefalı…

Asgari ücretin 17 bin tl olduğu bir ülkede 7 bin tl kuaföre veriliyor ve bunu eleştirmeyen herkes de az biraz ucundan akıl ararım.

Asgari ücretin neredeyse yarısını kuaföre vermeyi doğal karşılıyor.

Ayrıca ister parayı sen ver isterse koca versin isterse sevgili versin ister anası babası versin , burada para nereden geliyor yargısı dağıtılmıyor…

Yorumunu eşime okudum rek versin dedi. İstedigin yere ver ben senin paranı harcama şekline yorum yazmadım.

TEKRAR EDİYORUM SEVGİLİSİ KUAFÖR KONUSUNDA HAKLI DİĞER KONULARDA HAKSIZ.

Hadi dip koyan geldiyse koş kuaföre…

Kuaför fiyatı konusunda katılıyorum bence de gereksiz. Ben vermem. Ama o fiyat evde eşinizle problem olacaksa da maddi olarak pek de bahsettiginiz durumda değilsiniz demektir. Dışarıdan da gayet belli oluyor o yazdığınız yorumda.

Çok teşekkür ederim

Valla kerkenez yemin etmeyi sevmem…
Gayet konforum yerinde.

Ben o parayı verirsem eşimde istedigi lafı söylesin yeridir. Hiç de neden söyleniyorsun demem.
En nihayetinde ikimizde iktisat görmüş ekonomi bilen insanlarız.

Yemin ederim yazık.

Ben o paraya gider kendime yada çocuklarıma kıyafet evimin eksiği neyse onu alırım.

Gerçekten ama ya
Bende o parayı asla vermem bakın veremem değil vermem aynı sizin gibi düşünüyorum günah ya evime çocuklarıma bir şey alırım nedir 7 bin saç icin şok oldum
Bu arada bende her ay saç boyuyorum sarışın bir bayanım tesettürlü değilim bazen 3 haftada çıkıyor diplerim satın alıp evde boyarım şok oldum senede neredeyse 90 bin kârdayim yani öyle mi

Şimdiden böyle işe evlenince daha kötü olur. Zaman kaybetmeden uzaklaşın bence.

çocuğum yok
kimseye hesap vercek bir durumum da yok

mümkün değil vermem

bir de benim saçlar belimde + en koyu ton siyah, benden rahat bi' 15 bin alırlar herhalde bu durumda?
alnıma silah dayaması lazım kuaförün.... ki gelirim asgari ücretten kat kat fazla, sorun o değil. 40 yaşındayım ben ömrümde toplamda 7 bin vermemişimdir kuaföre....(

kız da babam cimridir diyip 7 bin kuaföre veriyor o da ayrı ilginç, ben okulu baba parasıyla okumadım, hep kendi paramla okudum ama düşünüyorum, cimri babadan kuaföre için 7 bin alabilmek?

yani benim anladıım şu bu kızın ailede maddi durumu iyi. maddi olarak gördüğü, yaşadığı şeyler başka.sevgilisi ise d.gününde çeyrek kafası. bu kızla sevgili hayatta uzlamaşamazlar....

ha bunlar ayrı konu, ilgili adam üniformayı giyince g.tü kalkan klasik bir astsubay profili, kızın da yaşı çok genç neyse ki erken uyanmış.

Ne olur ayrıldın diye suçlu ol. çünkü olur da evlenirsen mutsuz olacaksın bariz belli yani..Ve 23 yaşındasın mesleğini eline al ayakların üzerinde dur..Nasipse düzgün bir insan ile evlenir mutlu olursun..Hayata aynı yerden bakmadiginiz çok belli.Ve kendince onu savunan bahaneleri şimdiden bulup devam edersen gelecekte pişmanlıkların daha büyük olur..

Dozundaysa ve ihmalkâr değilse her şey yolundaysa çevrendeki herkes gibi her şey yolunda olmalı o zaman dert yok. Saçına düğününe hayatına istediği muameleyi yapma hakkına sahip demek ki.

Ben de saçları sarı yaptım hemde instagramdan iki sayfa takip ederek yaptım. Açıcı da kullanmadım. Biri şey yazmış evde açılmıyor bal gibi de açıyoruz.
Sarı (iki rengi karıştırıyoruz) rengi küllü alınca mecbur onunla karıştırdım beğenmedim kahveye döndüm.
Otursun biraz tekrar açıcam.

Asgari ücret 17 bin tl, emekli 12,500 tl ile geçinmek için çırpınır.

Bunlarda 7 bin tl veririz sana ne oluyor, senin durumun iyi değil diye bana yazıp dururlar.
Evet akşamları gece klüplerinin önünde midye satıyorum.
Midyeci
O parayı ben vermem, eşimde verdirmez çok da iyi yapar.

O kadar çok aynı cumleleri tekrar tekrar yazmissin ki beynim bulandi. Ne paragraf ne satirbasi.. aynı kelimeler .. kafan gerçekten karışmış.

Söz meclisten disari dereyi gecene kadar ayıya dayı diyen tipler varya bu öyle bence. Aileside öyle büyük ihtimalle. Hiç birseye mecbur değilsin cnm , elde edince kıymet verme gereği duymayan bi hanzo sevgilin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…