Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ya resim resim diyo millet ben niye görmedim bunları diyorummm kuzularrrrr çok tatlı çıkmışlarrr rabbim nazarlardan korusunn inş..daha yeni gördümm((

ben yapıkredidi de çalışıyorum biliyorsunuz..yapıkredi sigorta sağlıkta çok iyiydir.fiyatları bilmiyorum ama en az 1 yıl önce yr.apılması gerekiyor.alah korusun eğer bebek genetik ya da herhangi bi hastalıkla doğarsa yapıkredi bebeği olduğu için bilmem kaç yaşına kadar bütün tedavilerini karşılıyor iiyce araştırın derim ben..

bu arada memorial tüpü orda yaptıranlara doğumda belli bi oranda indirim yapıyor.sgk ya 9500 tl doğum fiyatı sanırım tüp yaptıranlara 7500 galiba emin değilim...ama bu kadar para vermeye değmez bence...çok pahalı açıkçası...bebeklerimin 7 günlük küvez bedeli 26000 tl tuttu...dahada ne kadar yatacakları belli değil..işimden nefret ediyordum ama bu tedaviyi %100 ödedikleri için onlara çok borçluyum artık...izin dönüşü öküz gibi çalışıcam...

ikisi de alınırsa da üzülme niye diyecen çünkü zaten tüplerden gelen sıvılar embriyonun rahimde tutunmasına engel oluyormuşşş..tabiki ALLAH bilir de OL derse herne sorun olursa olsun OLUR... da ...ona bakarsan bu bana yapacakları hist. de rahime zarar veriyormuşş..

Evt bunu bende duymuştum malesef canım bu isler zor Allah yardımcımız olsun herkeste onlarca yumurta oluyo kalanı donduruyo bizde bı tane zor oluyo offffffff

içime yattı ne demek yaaa...içime sindi yaniii aklıma yattı
türkçeyi katlettim valla

türkceden bahs etmişken bir şey sorayım. Sizde (türkcede) y ve ğ harfi her ikisi de duruma göre ye gibi kulanılıyor. Bunların yerini nasıl belirliyorsunuz? Ben hala çözemedim de

Doğru diyorsun Aysunayy. Size bir şey diyimmi, ben bir belgesele baktım, kadın üçüzlere hamile kalmış, ikisi rahim içerisinde (kızlar), oğlan tüpün içerisinde gelişmiş. doktorlar alalım demiş, anne yanaşmamış. (Dünyada böyle vaka 300 tane olmuş amma hepsi de bebeyin, bazan de annenin ölümüyle sonuçlanmış). Amma o belgeseldeki bebek amelyatla alındı ve yaşadı. 5 yaşı olduğunu da çekmişlerdi. aklıma geldi. Paylaşmak istedim. Rabbim yaşatmak istedikden sonra her şey bahane.

ne diyebilrimki size....bebeklerim nasıl mucizemse...sizlerle karşılaşmamda hayatımın bi mucizesi...allah hepinizin gönlüne göre versin...

offffffffffff nekadar tutmus yaaa senin sigorta cok iyiymiş ah ah bilseydim boyle vakaların basıma gelebilecegini onceden yaptırmaya calısırdım
Allah yardımcımız olsun bizimde imtihanımız bu heralde bebek yapmak icin servet oduyoruz dogum icin bir servet Allah baska dert keder vermesin de maddiyat bir şekilde care bulunur

doğru diyosun canım çok teşekkür ederim..
herşeye alıştık bu fikre de alışırız napalım:26:yeterki gelsinler..

Evt bunu bende duymuştum malesef canım bu isler zor Allah yardımcımız olsun herkeste onlarca yumurta oluyo kalanı donduruyo bizde bı tane zor oluyo offffffff

canım sen daha once tup denedin mi kac yumurtan oldu benim rezerv problemim var ama tup denemesinde 12 yumurtam toplandı 10 dollendi 9 u 5.gune gitmişti benim baska bir nedenden dolayı tutmamıstı

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

oldu benim net kafayı yiyooo

ne diyebilrimki size....bebeklerim nasıl mucizemse...sizlerle karşılaşmamda hayatımın bi mucizesi...allah hepinizin gönlüne göre versin...

aminnn kuzummm inş...mucizelerin çokkk tatlıııı

doğru diyosun canım çok teşekkür ederim..
herşeye alıştık bu fikre de alışırız napalım:26:yeterki gelsinler..

evet canım yeterki sağlıkla onlar gelsinnnn

biliyormusunuz ben de bankada çalışıyordum da evlendiktinden 2 sene sonra istifa ettim bilsem başıma bunlar gelecek etmezdim vallaa
ama kendi işimizi yapıyoruz kafamız rahat..banka çok zorrrr
hil bur işin zor ama iş işte napacaksın kolay bişey yokk

haklısın canım alışıcaz dedim ya bu yolda nelere dayanmadık ki..yeter ki gelsin meleğimiz :26:

haklısın sümeyye yeter ki Rabbim ol desin:26:
dediğim gibi alışıcaz .
her şeye razı hale geldim vallahi..
bebeğimiz sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…