Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ben geldim ama bir 10 sayfa beni bekliyor :KK1:

hoşgeldinnnnn kuzummm yarın yok olcaksın zaten en azından bugünü değeelendirelimmm:KK1::KK1:

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

tembel olurmu canım onlar çok hamarat oldukları için biran önce geldilerrr inş.. oda olacak az sabır kuyruğuna geldiniz eve gidince hiçbiryere çıkamıycaksınız bi müddet bunu düşünn:))

sırf nur hanımı beklemek için mi eylülü bekleyeceksin..ben de mi öyle yapsammmm

bende bilemiyorumki eylüle kadarda baya bi var, martin sonuna dogru görüsmeye gidecegim nur ve semra hanima eger derseler bekleyin eylüle kadar ozman beklerim ama yok baska bi doktor tavsiye ederse nur hanim artik onunla devam ederim hayirlisi insallah

bende bilemiyorumki eylüle kadarda baya bi var, martin sonuna dogru görüsmeye gidecegim nur ve semra hanima eger derseler bekleyin eylüle kadar ozman beklerim ama yok baska bi doktor tavsiye ederse nur hanim artik onunla devam ederim hayirlisi insallah

canım bir kaç aynur hanım hakkında iyi şeyler duymadım aklında bulunsunnn

başka bi sorunun çıkmazsa onlar sana bekle diyeceğini zannetmem,diğer bir doktorla başlatırlar bence

Ay çatladım :KK52:

canım poliçede yazıyor yıllık 6000 tl mişşş :)) benim koca bu rakamdan dolayı vazgeçti sanırım :KK1:

Eşime gösterdim akşam, doğumla ilgili hiç bir şeyi karşılamıyor deyince vazgeçti :KK1:

gördüm kuzum maşlah onlara. Benim kuzum 25 haftalık doğdu dayanamadı biraz daha durabilseydi keşke. Allah onlara ömür versin...
hep dua ediyorum Allah yardımcıları olsun...:KK16:

Canım benim Allah 2 yavruna sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşaallah :KK16:

İns.canim evet canim tuketiyorum bal pekmez yumurta sut daha neler annem cook iyi bakiyo saolsun

Ah anneler ah...

ya inci bu baya pahalı oluyorya en az 1 yıl hamile kalmayacaksın ayda 500 liradan yılda 6000 ödüyeceksin sonraki hamile kalman lazım hemen ki dogumda sigortan olsun oda 6000 lira yani en erken 12000 lira bir dogum vs masrafları icin zaten ben memorialda dogum yapsam ne kadar tutarki bana cok pahalı geldi bu iş hil_bur un sigortası olmasa acaba kac lira odeyecekti 12000 lirayı geciyorsa yaptırmak lazım gibi geldi amannnnnnnnnnn ne zor işler bunlar

Sorma sorma :KK14: Evet Memorial'da doğum yapsan kontrollerle birlikte 12'yi bulmaz :KK1:

canım ben inceledim biraz ama cok anlamadım mesela dogum 4000 lira diyor tum yıl boyunca ama zaten dogum ve muayene test bu parayı gecmez mi anlamadım ben biri bana cıklayabilir mi

Canım bu doğum teminatı 4 bin lira diyorsa mesela onun için hamilelik boyunca yaptırdığın tahliller de giriyor. Atıyorum kontrollerde vs. 2 bin harcadın doğumda sadece kalan 2 bini karşılıyor sigorta.

merhabalar,geçmişi okuyamadım da neyse sonra bakarım ya da inci bana özet geçer..beni unutmadınız di mi..
bugün şimdi geldim muyeneden eve gelirgelmez size yazıyorum..nur hnım gerçekten size hak verdim süper süper süpermiş valla...
Önce nur hanım muayene etti eski film lere ve yapılanlara baktı sonra Semra hanımı çağırdı ve o da muayene etti..HİST.VE LAPARASKOPİ kararı aldılar..
zaten hist. bana şattı nur hanım dedi ki madem narkoz alacak tüplere de bakalım dedi..sağ tüpüm de genişleme var gibi dedi..
benden böyle sizde ne haber
happyy sonuç olumlu mu

Hadi hakkında hayırlısı olsun inş.

süper olur valla.. denturcum bi gün belirle başlayalım dağıtalım kişilere herkes ne kadar okumak isterse..en son bitmei gereken günü de belirleyelim yapalımm canım

Dağıtmaya başladık canım :KK31:

merhaba YASİN ve MERYEM SURESİNE bana da 20-20- yazarmısın unutmaaaa
aa inci bugün muayene oldum yaaa,ücret almadılar

Ön görüşmede no money :KK1:

aynen bende yetisemicek gibiyim Eylüle kadarda baya var

Nur Hanım ağustosta dönecek canım.

kızlarr bende de net yoktu 2 gündürrr transfer yapılan bi arkadaş vardı hatta nur hanımla kulaklarını çınlattık dedi adı alminamıydı hatırlayan varmıı incimmmmm ahhh nerelerdesinn senden kaçmazdıı

Evet almina :KK1:

Her kese başarılar diliyorum. İnternet sorunu yaşadığım için pek fazla giremiyorum, yazılanların hepsini okuyamayınca da içime sinmiyor.

Canım ben sana bir özet geçerim geldiğinde :KK1:

ne diyebilrimki size....bebeklerim nasıl mucizemse...sizlerle karşılaşmamda hayatımın bi mucizesi...allah hepinizin gönlüne göre versin...

Seni ve miniklerini çok seviyoruz :KK16:

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

Ve aleyküm selam :KK16: Bizim için öp onları annesi :KK16:
Az daha sabır canım :KK31:

Hiç yeri değil biliyorum amma , merak ettim. Sorucak başka tanıdığım yok

Canım qingdao açıklamış :)

incimmmm çık geçmişten ama uykummm geliyooo:KK43:( sabahtan beri paso uyuyorummm

Uykucuuu dur uyumaaa :KK1:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan: 250

Meryem Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan:220

25 nisan perşembe gününe kadar

bugün çok ilerlemiş zaten sayfalarr nerde kaldın çevirin mi vardı yineeee

Alışkın değilim anacım bu kadar sayfa birikmesine :KK1: Geçmişe dalanları daha iyi anladım şimdi :KK1:
Çeviri değil de fotokopiden worde yazı aktarıyorum canım. Bugün fazla yapamadım. Yemekten sonra eşimle temizlik yaptık, senin mesajını görünce fırsat bu fırsat hem az dinleneyim hem sizinle konuşayım dedim :KK16:

X