Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrooo
şu ankara gürgan mıydı.ben de bir ara onu düşündüm de o yüzden sordum.ama burası içime yattı

sırf nur hanımı beklemek için mi eylülü bekleyeceksin..ben de mi öyle yapsammmm

bende nur hnımı çok istiyorum amma..ağustosta gelecekmiş benim temmuz ve ağustos aylarında olabilir yani 2 ay şansım var...ama ya ağustosta problem çıkarsa:26:
o yüzden temmuz bana daha yakın ama ozamanda nur hanım yok..

ben de mustafa beyi düşünüyorum o yüzden onunda çok methini duydum..

kesin belli değil tabi ama..

evet yoğun bakım ünitelerini devlet karşılıyor..ama özeldekileri değil sanırım.

ne yapalım kısmetimizde ne varsa..sonucu hayırlı olur hepimiz için inşallah

off öyle dediğime bakma mikrom yaa içim içimi yiyor ya ikiside alınırsa:26::26: kendime gelemem sanırım..
hani insanın hamile kalamasa da tüpleri olunca her ay bi umudu oluyo ya o küçük umutta ozaman gidecek:26:

ne bileyi hayırlısı ne ise o olsun mikrom:26:

heyecanla bekliyorum bu 1 ay geçmez..ben şafak sayayım en iiyisi gene

ALLAH bağışlasın inşallah,şimdi baktım resimlerine çoookkk tatlılar 41 kereMAŞALLAAAAHHH
ALLAH a emanet..

canım benim hiç canını sıkma böyle heray umudumuz var ama ne gelen var ne giden alınsın eğer sıkıntı çıkartıyosada biran önce meleklerine kavuş .belki tüplerin gidicek ama evlatların gelecek düşünsenee relaks ol.banada baştan demişlerdi bakalım gerekirse alırız diye bende çok eşim üzülmüştü hiç ben takmadım ne yalan söyliyimmm

Ne kullaniyosunnnn canım bahsedermisin bendede o sorun varda

canım benim Amh düşük onun için ilk önce 10 gun sogan kürü uyguladım sonrasında keçboynuzu pekmezi ile polen kullandım simdide keçi boynuzu pekmezi ve aslanpencesi cayı kullanıyorum canım daha ayrıntılı istersen mesaj atayım sana Allah yardımcımız olsun canım bu işler zor işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…