Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Önceden çağırsaydın ya

O da çıkamamıştır

Neredesin sen?

Mikrooooo gitmeeee uyumaaaa

yok canım uyumadım henüz son dk larımı yaşıyorummm hilburun resimlerine baktımm önceden çağırmak hiç aklıma gelmedi neti gelmiş görünce şaşırdım ya :)))yarın baktırıcam bende bir temassızlık var ama .yarınnnda çokk sevinecez inş....

yalovadayımmm..deniz otobüsü ile ist.1.20 dak geldim ordan memorile 1,5 saatte varamadım yaaa yoruldun canım anlayacağın
yARIN DETAYLI GÖRÜŞÜRÜZ ÖPTÜM HERKESİ....

Buranın trafiği böyledir canım. Bir keresinde feribotla Bursa'dan buraya 1,5 saatte geldik. Yenikapı iskeleden eve (yarım saatlik yol) 3 saatte gelmiştik, sinir harbini tahmin edebilirsin
Hayırlı geceler.

Ya bu iğneler bir bana mı kilo aldırmıyor anlamıyorum he :)
Dur sen 3 canlısın ne kilolar gelecek ne Zayıflar daha çok kilo alıyor hamilelikte :)

bende bu tedaviye kadar almamıştım hiç bunda aldımm ne hikmetsee .3 canlı :)))annemde hep öyle diyo hayırlısı olsun tek olsun da sağlık olsun benim olsun inş..

bende bu tedaviye kadar almamıştım hiç bunda aldımm ne hikmetsee .3 canlı :)))annemde hep öyle diyo hayırlısı olsun tek olsun da sağlık olsun benim olsun inş..

Hakkında en hayırlısı neyse o olsun. Sağlıklı hayırlı evlat olsun da...

gündüz olmuyomuydu o

Gece gündüz ne farkeder
Ben uykuyu çok severim, eşim takılır arada uyku mu ben mi diye
Hamile halimi düşünemiyorum

biran önce başlarsın inş.. bu bereket sizin üzerinizede dağılırr beraberce uyuruzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…