Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlarr bende de net yoktu 2 gündürrr transfer yapılan bi arkadaş vardı hatta nur hanımla kulaklarını çınlattık dedi adı alminamıydı hatırlayan varmıı incimmmmm ahhh nerelerdesinn senden kaçmazdıı

TE=Juliaa;28924829]Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii
çöokk memnun kaldım yaaaa...ben o kadar prof. o kadar çok doktora gittim ben böyle tatmin olmamıştım...ilk adetimde yani bu ay sonu yaptıracam inşallah..aynı opudaki nakozla uyutup
yapıyorlarr..ama. 4.950 tl cik istediler ..verecez mecburr[/QUOTE]

Sezyal canim senin lap icin mi o kadar istediler....

merhaba canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik canım hamile olmak nasıl bir duygu biraz anlatır mısın?

mehaba canım çok güzel mükemmel bişey sanki yarımmıştımda tamamlanmış gibi hissidyorum kendimi.ama korkular içindeyim atamıyorum bunu 4.gebeliğim kalp atışını duyamamıştım diğerlerinde şimdi bi terslik olmasın diye dualar okuyorumm rabbim inş. bu sefer bizi birbirimize bağışlarr.kimseye aratmasın rabbimm.sizede nasip etsin inş..sen nekadarlık evlisin canım kaçıncı tüpünnn

canım senin bu 8. denemendi ya 2 tanesi donmuşlarlaydı bu denemelerin hepsi memorial de mi oldu kac yılda bu demeler gerceklesti yani tum evliligin suresıne mi yayıldı yoksa 1-2 yıldır mı yaptın birde hep nur hanımla mı yaptın senin yumurta rezerv vs sorun var mıydı

Sezyal canim senin lap icin mi o kadar istediler....[/QUOTE]
hem lap.hem hist.için 2 si için o kadar para

arkadaslar laporoskopi ve histereskopi ne oluyor nicin yapılıyor farkı ne

canım sana yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla his.ışıklı bir kamerayla rahim içine girilip detaylı bakılması.lapors.yapışıklık ,tüplerde tıkanıklık vs bunların açılması tüplerin alınması yani ameliyat işte bi nevi.baksana memorıalin sayfasına var orda.

saolun canlarr rabbim sizlerede nasip etsin tez zamanda.ben mustafa beyim methini çok duydum nur hanım olmadığında kendim onu istiyodum ikizlerimizin(hilburun) bir kaç arkadaşın daha doktoru burdaaa
o zaman bizde nur hanı yoksa mustafa bey le devam ederiz..nur hanıma muayene olmadan önce sizlerin bu hayranlığını anlayamamıştım açıkcası ama bugün sizlere çooookkk hak verdim

canım ben evleneli 4 yıl doldu 5. yıla girdik ben bir asılama yaptırdım gectigimiz eyluldede 1 tup yaptırdım benim rezerv problemi var ben ilk onceleri kadın doguma vs gidip takip yumurta takipi seklinde deniyorduk heray yumurta buyur ve catlardı ama birturlu nasip olmadı sonra asılama sonrada tup denedik gene olmadı inş yaza kadar kendiliginden olur olmazsada haziranda tüp deneyecegim ozaman olur inş Rabbim kimseyi evlat hasretiyle imtihan etmesin

Her kese başarılar diliyorum. İnternet sorunu yaşadığım için pek fazla giremiyorum, yazılanların hepsini okuyamayınca da içime sinmiyor.

Son düzenleme:

evliliğimin ilk senesinde tüp yaptırdım canım ben sorun belliydi.eşimin spermleri hiç yok denecek kadar azdı olanlarda morfoloji ve hareket bakımından kötüydü.bu denemeler 10 sene içinde gerçekleşti.ilk 2sini anadolu sağlık merkezinde yaptırdım.bir kimyasal oldu.sonra memorıale geçtim.2 taze 1 donmuş yaptım burda hiç gebelik olmadı.doktoruma olan güvenim sarsılmıştı.donmuşlarım vardı onları aldım taşıdım asm,ye onlar tuttu.2 aylık düşük oldu.araştıyodum yine ankarada bir doktor duydum ona gittim ve o bende kan pıhtılaşması var dedi yine bir tüp denedik ama ordaki embryolarımız çok sağlıksız oldu tuttu fakat 1,5 aylık düştü.bu tedaviden önce de nur hanımla baya uzun bi görüşmem oldu soru yağmuruna tuttum kadını resmen allah ondan razı olsun yumurta rezervimde sorunum yok canım.allahıma şükür inş.. daim olur

mikro canım Rabbim yardımcın olsun inş keseyi gorup kalp atıslarını duyarsın 9 ay sonrada kucagına alırsın inş canım dualarımız seninle inş hersey yolunda

arkadaslar laporoskopi ve histereskopi ne oluyor nicin yapılıyor farkı ne

Laproskopi karın boşluğuna göbekten açılmış küçük deliklerden girilip kamerayla yumurtalıklara, tüplere ve s. bakılması (gerekirse amelyatta yapılıyor), histereskopi ise karbondioksit qazıyla şişirilip, vajinadan rahim içerisine girilip kamerayla rahim duvarlarına, içerisine ve s. bakılmasıdır (gerekirse amelyatta yapılıyor). Her ikisi de anesteziyle yapılıyor. Laproskopide bir iki dikiş atılıyor, histereskopide böyle bir şey yok.

Umarım doğru anlata bilmişimdir.

canım bu tedavinde olsun bebekler varsın tüplerin alınsınnn inş.. kavuşursunn bebelerineee

canımm çok teşekkür ediyorum mikrom bebeğim gelsin yeter ki tüpleri falan çıkardım gözden :)
biraz üzülürüm geçer..zaten doğal yoldan olmuyo dursalar ne olacak ki..

canım kalp atışlarını duyacaksın inşallah bu kez.çok az kaldı

TE=Juliaa;28924829]Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii
çöokk memnun kaldım yaaaa...ben o kadar prof. o kadar çok doktora gittim ben böyle tatmin olmamıştım...ilk adetimde yani bu ay sonu yaptıracam inşallah..aynı opudaki nakozla uyutup
yapıyorlarr..ama. 4.950 tl cik istediler ..verecez mecburr[/QUOTE]

Sezyal canim senin lap icin mi o kadar istediler....
hem lap.hem hist.için 2 si için o kadar para[/QUOTE]

Peki sadece lap icin ne kadar istediler bilgin var mi?

inş. kendiliğinde olurda canım bu yollara tekrar başvurmazsın meryem suresini oku bol bol dua et rabbim boş çevirmesin inş..

mikro canım Rabbim yardımcın olsun inş keseyi gorup kalp atıslarını duyarsın 9 ay sonrada kucagına alırsın inş canım dualarımız seninle inş hersey yolunda

allah razı olsun canımm inş....

doğru canım biraz üzülür insan ama dediğin gibi geçer inş..duyarız teyzeleri dualrınızı eksik etmeyinn
bu topik herdaim şubat bereketi yaşasın inş.....

Her kese başarılar diliyorum. İnternet sorunu yaşadığım için pek fazla giremiyorum, yazılanların hepsini okuyamayınca da içime sinmiyor.

nedir bu herkes net sorunu yaşıyor yaa

ben pek te doğru anlatamamışım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…