Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ben geldim ama bir 10 sayfa beni bekliyor

hoşgeldinnnnn kuzummm yarın yok olcaksın zaten en azından bugünü değeelendirelimmm

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

tembel olurmu canım onlar çok hamarat oldukları için biran önce geldilerrr inş.. oda olacak az sabır kuyruğuna geldiniz eve gidince hiçbiryere çıkamıycaksınız bi müddet bunu düşünn:))

sırf nur hanımı beklemek için mi eylülü bekleyeceksin..ben de mi öyle yapsammmm

bende bilemiyorumki eylüle kadarda baya bi var, martin sonuna dogru görüsmeye gidecegim nur ve semra hanima eger derseler bekleyin eylüle kadar ozman beklerim ama yok baska bi doktor tavsiye ederse nur hanim artik onunla devam ederim hayirlisi insallah

canım bir kaç aynur hanım hakkında iyi şeyler duymadım aklında bulunsunnn

başka bi sorunun çıkmazsa onlar sana bekle diyeceğini zannetmem,diğer bir doktorla başlatırlar bence

Ay çatladım

canım poliçede yazıyor yıllık 6000 tl mişşş :)) benim koca bu rakamdan dolayı vazgeçti sanırım

Eşime gösterdim akşam, doğumla ilgili hiç bir şeyi karşılamıyor deyince vazgeçti

gördüm kuzum maşlah onlara. Benim kuzum 25 haftalık doğdu dayanamadı biraz daha durabilseydi keşke. Allah onlara ömür versin...
hep dua ediyorum Allah yardımcıları olsun...

Canım benim Allah 2 yavruna sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşaallah

İns.canim evet canim tuketiyorum bal pekmez yumurta sut daha neler annem cook iyi bakiyo saolsun

Ah anneler ah...

Sorma sorma Evet Memorial'da doğum yapsan kontrollerle birlikte 12'yi bulmaz

canım ben inceledim biraz ama cok anlamadım mesela dogum 4000 lira diyor tum yıl boyunca ama zaten dogum ve muayene test bu parayı gecmez mi anlamadım ben biri bana cıklayabilir mi

Canım bu doğum teminatı 4 bin lira diyorsa mesela onun için hamilelik boyunca yaptırdığın tahliller de giriyor. Atıyorum kontrollerde vs. 2 bin harcadın doğumda sadece kalan 2 bini karşılıyor sigorta.

Hadi hakkında hayırlısı olsun inş.

süper olur valla.. denturcum bi gün belirle başlayalım dağıtalım kişilere herkes ne kadar okumak isterse..en son bitmei gereken günü de belirleyelim yapalımm canım

Dağıtmaya başladık canım

merhaba YASİN ve MERYEM SURESİNE bana da 20-20- yazarmısın unutmaaaa
aa inci bugün muayene oldum yaaa,ücret almadılar

Ön görüşmede no money

aynen bende yetisemicek gibiyim Eylüle kadarda baya var

Nur Hanım ağustosta dönecek canım.

Evet almina

Her kese başarılar diliyorum. İnternet sorunu yaşadığım için pek fazla giremiyorum, yazılanların hepsini okuyamayınca da içime sinmiyor.

Canım ben sana bir özet geçerim geldiğinde

ne diyebilrimki size....bebeklerim nasıl mucizemse...sizlerle karşılaşmamda hayatımın bi mucizesi...allah hepinizin gönlüne göre versin...

Seni ve miniklerini çok seviyoruz

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

Ve aleyküm selam Bizim için öp onları annesi
Az daha sabır canım

Hiç yeri değil biliyorum amma , merak ettim. Sorucak başka tanıdığım yok

Canım qingdao açıklamış :)

incimmmm çık geçmişten ama uykummm geliyooo( sabahtan beri paso uyuyorummm

Uykucuuu dur uyumaaa

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan: 250

Meryem Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan:220

25 nisan perşembe gününe kadar

bugün çok ilerlemiş zaten sayfalarr nerde kaldın çevirin mi vardı yineeee

Alışkın değilim anacım bu kadar sayfa birikmesine Geçmişe dalanları daha iyi anladım şimdi
Çeviri değil de fotokopiden worde yazı aktarıyorum canım. Bugün fazla yapamadım. Yemekten sonra eşimle temizlik yaptık, senin mesajını görünce fırsat bu fırsat hem az dinleneyim hem sizinle konuşayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…