Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar bişey soracam bu randevu teyit etmek için arıyolarya operatör çıkıyo gelecekseniz 1 basın diyo demi heyecandan yanlısmı duydum acaba 1 bastım ama dogrumuydu bilen varmı 1 mi 2 mi evet demek:44:

sümeyye sen neden vuruluyorsun iğneyi kanaman falan mı var

Yok canım elhamduLillah kanamam falan yok. Daha önce de yazmıştım. Benim tedavi gördüğüm hastane farklı, o yüzden ilaç kullanımı da farklı. Ben opudan bu yana hem jel, hem de iyne kullanıyorum. Doktorum böyle uygun gördü. Bana düşen de ona uymak.

Nisan Tayfası

dentur
inci
kezban
kokoci - gebelik test tarihi - 15 nisan pazartesi
mummu
nisannur
sblkmbsr
semra58
sezyal
verde

senin bugün transferin var değil mi?
..
Ben hastaneye tlfnla ulaşamıyorum
nur hanımı düşünüyorum ama, sehırdısındayım
hem fsh yuksek hem hydrosalpenks var, oncelik sadece 1 tup oludugu ıcın hydorsalpenkte
eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam

canım benimkinin gelmesi lazım
yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim[/QUOTE]

hem fsh yuksek hem hydrosalpenks var, oncelik sadece 1 tup oludugu ıcın hydorsalpenkte
eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam

212 314 66 66 yı arayıp tüp bebeği bağlatın.

yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim

eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam[/QUOTE]

Incicigimin verdigi numarayi arayip 3150 yi tuslarsan direk ulasirsin canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…