Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar hayırlı akşamlar...
evde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm...

:92::92::92::92::92::92::92::92::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Tebrik ederim. Rabbim sağ-salim kucağına almayı da nasip eylesin. Darısı tüm bekleyenlerin başına.

ayy beylemcim çook tebrik ederim yaa, Rabbim tamamına erdirsin.. ben senin adına çok inanmıştım :)

tebrikler cnm darısı başımıza inşallahh.
sağlıkla kucağna almayı nasib etsin Rabbim

Western ve ason çok çok tebrik ederim

canım hayırlı olsun bende bugün sabah yapmıştım idrar testini ve 2.çizgiyi görmüştüm inşallah sendende gelecek güzel haber....
haklısın canım kusura bakma tebrik ederim canım...

kızlarrrr çok sevindim ALLAH tamamına erdiriri inşallah..bizlere de dua etmeyi unutmayım..
beylem sen ayrı bi umutsuzdun yaa çok sevindim bak RABBİM OL dedikten sonra gerisi boşşşşş..

westercim çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin

hepinizden Allah razı olsun kızlar şükürler olsun ki bu günleri yaşatan Allahıma.inşallah hepinize nasip olsun bu güzel duyguyu yaşamak.

hayırlı olsun canım sende cift cizgiyi gormussun Allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin

Maşallah. Güzel haberler verirsin inşaallah...

Hayırlı olsun :)

Sen nekadar güzel bi annesin ya... Rabbim evladina sifa versin(

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

Masallah mevlam daim eylesin tebrikler:)

Tebriklerrrr:)))))

cok icten ve duygu yüklü yazmissin((
Rabbim ogünleri bizlere bütün arzulayan kardeslerimede nasip etsin

evt progestandan ıyı tabıde jele gecınce bı rahatlamıstım valla ama bu kezde tutmadı bebegım ıste bukez dayanıklı olucam ıns 2 ayda ıgne vurulmam gerekse vurulucam yeterkı dusmesın ya yataktan kalkmıycam ıyı bır hemsıreyı eve cagırıcam ıns bu sekılde dayanabılırım o ıgnelerın agrısına

cnm bosver takılma bende gıttım hemde unlu bır medyuma ne bılıyım ınandıgımdan deılde merak bırazda gıdelımde aklımızda kalmasın dedık bırı gıtmıs hemen hamıle kalmıs ondan duyduk gıttık adamlar bır yogunkı sıra bekledık bayagı ınsan gelmıs baska sehırlerden gelenler var yanı o kadar neyse soyledım derdımı annemın adını fln sordu kendı adımı yazdı kagıda bıseyelr okudu 2 dk dedıkı sübyan yelı var hıc anlamadınız mı yok dedım dedıkı ılacını ıstersen sen al ıstersen burda hemen hazırlıyoruz tmm dedım ılac beklıyoz ılac odasıda ayrı 200 tl verdım 50 de bahsıs aldım ılacımı 3 sayfa kuran yazılmıs kırmızı bır kalemle suya koyucan ıcıcen hergun bır bardak 10 gun sonra sılınecek kagıdı atarsın dedı bırde nuska yazmıs ustunde tası cıkarma sakın bırde aktardan sinir otu al cay gıbı yapılıp ıcılıyor ıc dedı 4 ay sonra gel olmazsa dedı olursada hemen haber ver ama baska seyler daha varmıs heralde dusmesın dıye :) işte yaptım hepsını kagıttakı yazı sılındı suda dura dura dıgerlerını de yaptım hıc bısey olmadı :) nuskayıda cıkardım sana dedıgıde o subyan yelı cocugu dusuruyomus onun ıcın okuyolar ama bende bır ıse yaramadı

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

süpersiniz kızlar :) tebrıkler hep böyle olun ıns Allah tamamına erdırsın

Rabbim en kısa zamanda kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun. İnşeAllah tekrar toparlanıp tedaviye başlarsın, iyne olursan mutlaka gezin. Progestanın en büyük özelliği yapıldıktan sonra gezinmektir. Ben o iyneden zamanında elhamduLillah çok çektim:18::18::18:. Hala da vuruluyorum, sanırım 10.-12. haftaya kadar da vurulucam inşeAllah. Eskiden bilmiyordum, akşamları yapıp uyuyordum, sabahları acısına uyanıyordum. O sıralar bebek tutsa bile nasıl dayanırdım bilmiyorum. Oysa gerçekten dayanıklı biriyimdir. Ancak tedavi ard-arda olunca ben de iynenin sırrını çözdüm.

Bu tedavide elhamduLillah bacağıma vurduğum iyneler hariç (arada kalçada şişlik falan olunca toparlansın diye bacağıma vuruyorum) nerdeyse hiç acıtmadı (unutarak, vurulduktan derhal sonra yattığım hariç,hem şişip kaldı, hem çok acıttı). Hatta bacağıma vurunduktan sonra bilerekten annemlerden eve gelirken uzunca yolu ayakla geldiğim iyne bile neredeyse acıtmadı diye bilirim. Bir de iynenin acısı şiddetlenince ateşim çıkıyor. En çok ondan korkuyordum:18:.

Bir iyne için uzun bir yazı oldu, ancak progestanla aramızda güzel anılar var (ağrılı olsa bile). Yazmak istedim.

Son düzenleme:
günaydınlarrrrr evet beklenen misafir geldi :) :) bugun arayıp randevu alıcam 3.gün pazar geliyo yarın gitsem olurmu acaba?saat 8 olsun ararayım

beylemcim önce seni tebrik edeyim güne güzel bi haberle başladım Allahım kucağına almayıda nasip etsin mutluluklarımız daim olsun kızlar kimse yarı yolda kalmasın inş..

incim bugün 19 45 te mustafa beyle randevum canım bu sefer bende videoya çeksem nasıl tepki verir m.bey acaba:)geçen bebeğimin hareketlerini gördüm çok güzeldi şimdi videoda olsa hep izlerdim

incim bide duaları sormuşsun ben kanamalardan dolayı çok az okuyabildim bu hafta sonu biraz hızlandırıcam kalırsada haber veririm.

kızlar bide face de grupdan bahsetmişsiniz orda da yazışmak güzel olabilir ama burda yazmamızın birinci amacı bizim gibi arkadaşlara yardımcı olmak herkese ulaşmak facede ise çok kısır bi döngü var lütfen burayı ihmal etmeyin ..

Son düzenleme:

CANIM ÇOK TEBRİK EDERİM.RABBİM KUCAĞINDADA GÖSTERSİN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…