Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

selam mavera diğer hastaneler hakkında blgim yok ama ben ilk denemede pozitif aldığım için memorial derim doktorlar son derece deneyimli ve başarılı yani işlerini para için yapmıyorlar bunu tedavideyken çok iyi anlıyorsun ben ön görüşme yap derim başarılar sana

günaydın julıaacım face alakası yok orasıda çok yoğun değil canım face varsa sende gel sen nasılsın nasıl gidiyor bebişin nasıl

günaydın arkadaşlar.gonal-f 300 iğnemi yaptırdım geldim.aç karnına yaptırmıştım ondan mı bilmem mide bulantısı yaptı bana....sizdede oluyor mu ?birde dün akşam ben erken çıkmıştım.toplantı olmuş.size fazla zaman ayıramayacağım.kusura bakmayın.beni çıkarmayın olur mu?

kese göründü.....yolk kesesi de göründü.....yolk kesesinin karşısındaki bebiş de doktor tarafından olmasa da annesi tarafından görüldü....
umutcum gözün aydın canım darısı kalp etışına da yolk kesesi ni gördüm derken ne dediğini anlamadım ama merak ettim:)
bi daha ne zaman gidecen dr
aslında azda olsa kalp atışınında olması lazımdı tek kesemi gözüktü

canım ben kesinlikle memorial'ı öneririm. burada eminim herkes bunu diyecektir. ben ilk denememde pozitif sonuç aldım, Allah'a şükürler olsun. fsh'ın yüksekse onun tedavi edilmesi gerekir. ama Semra Hanım ve ekibine kendini teslim edebilirsin. ben de tsh sorunu, pco ve tüplerde sıkıntı vardı. bana direk tüpler için ameliyat önerebilirdi. ama Semra Hanım şansımın olduğunu ve boşuna ameliyat olmamamı söyledi. önce bir kez denemeyi önerdi ve tuttu şükürler olsun. birçok hastane aksine seni direk masaya yatırır. kafan hiç karışık olmasın, gidip bir öngörüşme yap, aklındaki tüm soru işaretleri kaybolacak. ben tedavi boyunca bir kez bile verilen ilaçlara, uygulanan yönteme "acaba" demedim ki bu insanın psikolojisi için çok önemli. güvene en çok ihtiyaç duyacağın bir süreç olacak.

bu yolk kesesini ben de merak ettim :) aynur hanım bebeği de kalp atışını da gördü bende ama hiç yolk kesesi demedi.
canım kalp atışı herkeste aynı vakitte duyulmuyor, bir de vajinal muayene olmadıysa daha geç duyulur sanırım.

kızlar hepinize günaydın sanırım happyden haber yok

kese göründü.....yolk kesesi de göründü.....yolk kesesinin karşısındaki bebiş de doktor tarafından olmasa da annesi tarafından görüldü....

umutcum çok sevindim rabbim sizi birbirinizden hiç ayırmasın

nisannurcum senin de tedavin hayırlı olsun ne toplantısı olmuş face de mi ? merak ettim şimdi

Selamlar kızlar

Beylem'in değeri 115 çıktı çok şükür Tanıştık hastanede :)

Happy ile konuştum şimdi. Bir bebeği 6.haftada kalmış diğeri iyiymiş çok şükür.

Umutcum hayırlı olsun canım

Nisan Tayfası

dentur
dilberimk
inci
kezban - gebelik test tarihi 14 nisan pazar
kokoci - gebelik test tarihi - 15 nisan pazartesi
mummu
nisannur
sblkmbsr
semra58
sezyal
ssinca
verde

Son düzenleme:
beylemcim gözüb aydın canım benim değerin çok güzel inşallah dahada güzel olucak

happy kuzum inşalalh diğer kuzunda arayı kapatır beslen güzelce canım kuzuların için sevmesende yumurtanı eti ye muhakkak hakkında hayırlı olan neyse o olsun canım inşallah ama iyi olmanıza çok sevindim

incim peki ya sen ?? sen ne yaptın canım yumoşların nasıl

Banada mimoza arkadasim soylemisti yolk kesesi gebeligin bos olmadiginin gostergesiymis.bebegin oldugunun kanitiymis.

incim peki ya sen ?? sen ne yaptın canım yumoşların nasıl

İyiyim canım. Gittim geldim. Büyüyorlar. Biri almış başını gitmiş kocaman olmuş yaramaz, kardeşlerini beklemiyor :) Şimdilik yolunda her şey şükür. 6 tane var ama arkadan gelenler de var. Bakalım kaç tane çıkacak.
Sen nasılsın?

ohh maşallah maşallah allahım inşallah sana 16 tane taze canlı kanlı :)) kaliteli yumurta nasip eder ve hepside pgtde uygun çıkar :))) sonra ikitaneside göbişine :)))

incim bende kudurmuş durumdaydım şu kit ne zor bulunan bişiymiş bizim burda hiçbir yerde bulamadık istanbulda aramaya başladık küçükçekmecedeki heryer bakırköyü araştırdık yok en son şişlide oda ayazağa tarafında biryermiş orada bulduk rahatladım çok uzak ama ne yapalım gidicez bu haftada istanbula gelmiyim diyordum şu ilaç yüzünden mecbur gelicez

:) Kız o kadar bebeği ne yapayım Hepsi pgt de de uygun çıkarsa uuuuu

Nasıl bir kitmiş bu ya. Doktoruna sorsaydın canım nerede bulabilirim diye. Hastanenin çevresindeki eczanelerde vardır belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…