Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......:KK52:
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa:KK16:
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı:KK9:

western tebrikler canım gözün aydın maşallah size

kızlar hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin nisan ayının ilk gebeleri sizlersiniz ayağınıızı sürün şöyle :) Asoncum banada selman beyi çok methettiler ama benim için hiç ısınmadı hatta memoriale başlamıştım keşke selmana gitseydin o iyiymş falan dediler ama umrumda bile olmadı hiçte pişman değilim,tüp bebek işi çok ciddi bir iş ciddi insanlara gitmeli paragözlere değil..heleki küçük yerlere sakın gitmesin kimse...

lotus canım benim görmemiş olabilirsin hiç alınmam çok normal iyi dileklerin için çok teşekkür ederim herşeyin sahibi Allah verende alanda o,hakkımzda hayırlısı tatlım..

mummu yöneticilerim çok düşünceli gerçekten Allah herkesi vicdana getirsin kadın olmak çok zor çalışan kadın olmak dahada zor heleki vicdansız merhametsiz insanların elinde ..Allah hepimizin yardımcısı olsun canım,bir dahaki muayenem yarın çok heyecanlıyım zaten her randevu heyecanlandırır beni inş güzel haberlerle dönerim.

dentur bende görümcemin ısrarıyla kendime güvenerek gitmiştim gitmez olaydım kadın ben zayıfım diye bana yemek yemiyomusun ondan olmaz demişti.elini atıyo karnımda rahimi bulamıyo ,başkalırında elini atınca geliyodu demekki bana dediki senin rahimin çok yukarda çok küçük ama olur çocuğun ilişkiden sonra ters dur falan:) görümcemede bunun çocuğu geç olur zor olur demiş arkamdan , buda bunu koz olarak kullanıyodu bir keresinde milletin yanında hoca senin için böyle böyle dedi demişti ne ağlamıştım ne üzülmüştüm Allahım sana çok şükür bu günüme ..bence hocaya falan kesinlikle gitmemek lazım derman bulacağm derken rezil oluyosun

cevabını almıştır inşallah görümcen happycm allah banada nasip eder inşallah ve bu defteride böylelikle kapatırız

kızlar hayırlı akşamlar...
evde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm...:nazar:

beylemcim gözün aydın canım inşallah testindede güzel değerler görürsün ve 9 ay sonrada kucağında

Rabbim en kısa zamanda kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun. İnşeAllah tekrar toparlanıp tedaviye başlarsın, iyne olursan mutlaka gezin. Progestanın en büyük özelliği yapıldıktan sonra gezinmektir. Ben o iyneden zamanında elhamduLillah çok çektim:18::18::18:. Hala da vuruluyorum, sanırım 10.-12. haftaya kadar da vurulucam inşeAllah. Eskiden bilmiyordum, akşamları yapıp uyuyordum, sabahları acısına uyanıyordum. O sıralar bebek tutsa bile nasıl dayanırdım bilmiyorum. Oysa gerçekten dayanıklı biriyimdir. Ancak tedavi ard-arda olunca ben de iynenin sırrını çözdüm.

Bu tedavide elhamduLillah bacağıma vurduğum iyneler hariç (arada kalçada şişlik falan olunca toparlansın diye bacağıma vuruyorum) nerdeyse hiç acıtmadı (unutarak, vurulduktan derhal sonra yattığım hariç,hem şişip kaldı, hem çok acıttı). Hatta bacağıma vurunduktan sonra bilerekten annemlerden eve gelirken uzunca yolu ayakla geldiğim iyne bile neredeyse acıtmadı diye bilirim. Bir de iynenin acısı şiddetlenince ateşim çıkıyor. En çok ondan korkuyordum:18:.

Bir iyne için uzun bir yazı oldu, ancak progestanla aramızda güzel anılar var :KK16::KK16::KK16: (ağrılı olsa bile). Yazmak istedim.

cok tşk ederım canım ıgne benım ıcın cok önemlı onu vurulmadım dıye tutmadıgını dusunuyorum bıde embıryonun kalıtesınden olabılır bu tedavımdede en cok korktugum ıgneydı ya yıne yarıda bırakırsam dıye bacagada vuruluyorsa ıyıymıs en azından agrı dagılıyor banada tecrube oldu ben bıraz dolasıp yatıyodum tıtresımlı masaj aletıyle masaj yapmıstım bır kerede ama 3 saat sonra cıkıyor agrı ateş bende bu defa senın gıbı yapayım banada uzun zaman verırler belkı bu defa ıgneyı zorlu gunler benı beklıyor :KK43: Allah hepımızın yardımcısı olsun

Kızlar dua listesinde olup da uzun süre uğramayanlar var. Okuyabilen olursa dağıtalım. Arkadaşlardan ses çıkmazsa tamamlanmadan kalmasın. Haber gelirse de fazla okumuş oluruz daha güzel olur.

İncim ben de okumaya başladım. 25'ine kadar bitireceğim inşallah :KK16:

Beylemciğim tebrik ederim canım. Gözün aydın. ne kadar umutsuzdun vazgeçecektin. Bak gördün mü asla umutsuz olmamak lazım. Allah nasip ettiyse oluyor.

günaydınlarrrrr evet beklenen misafir geldi :) :) bugun arayıp randevu alıcam 3.gün pazar geliyo yarın gitsem olurmu acaba?saat 8 olsun ararayım

Hadi hayırlı olsun dilberciğim. Adetin 2 . ya da 3. günü başlayabilirsin tedaviye.

cok tşk ederım canım ıgne benım ıcın cok önemlı onu vurulmadım dıye tutmadıgını dusunuyorum bıde embıryonun kalıtesınden olabılır bu tedavımdede en cok korktugum ıgneydı ya yıne yarıda bırakırsam dıye bacagada vuruluyorsa ıyıymıs en azından agrı dagılıyor banada tecrube oldu ben bıraz dolasıp yatıyodum tıtresımlı masaj aletıyle masaj yapmıstım bır kerede ama 3 saat sonra cıkıyor agrı ateş bende bu defa senın gıbı yapayım banada uzun zaman verırler belkı bu defa ıgneyı zorlu gunler benı beklıyor :KK43: Allah hepımızın yardımcısı olsun

Canım iğne olmadığın için düştü diye düşünme bence. Kendine eziyet etme. İğne olmasa da jel kullandın. Kaldı ki ; progestanın etkisi bile yüzde yüz kanıtlanmış dğil. Doktorların da dediği gibi tutacak olan bebek tutuyor. Düşecek olan düşüyor. :KK31:

Bİ BENİMKİ GELMEDİ YA 2 GÜN GECİKTİ:KK5::KK5::KK5: AĞRISI VAR KENDİSİ YOK :KK17::KK17::KK17:[/QUOTE]
hadi bakalım belki gelmez!!!!!!!
ben arardım hastaneyi dönecekler beklıyom yrın ordayım inşallahhhhhh

sevda nasılsın ?görüşemiyoruz...nasıl gidiyo hamilelik ...

iyiym sezyalcim çok sağol. ii gidiyor çok şukur. genel sıkıntıların haricinde bi yaramazlık yok. sadece bu aralar depresyondayım sanırım :KK37: sürekli canım sıkılıyor :KK14:
havalarda gusel ya bende dışarı çıkamıyorum. zaten bi kaç gun gezsem hemen eşimin gözune batıyo ne kadar çok geziyorsun birşey olacak otur oturduğun yerde diye iyice moralimi bozuyor :KK25: ama yarın çıkıcam inş. karşıya geçicem üsküdara.arkadaşımla teyzemle buluşup temiz hava alıcam. Ahh ah yalovada olaydım eyiydi :KK1:

sen nasılsın nasıl gidiyor?

mummu, canım kayısıyı sormuşsun :)) onu da yiyorum, biri daha önermişti, sabahları aç karnına elma yiyorum, yumuşatıyormuş bağırsakları. birkaç gündür daha iyiyim. zaten canım sürekli ekşi elma çekiyor, yeşil olanlar var ya. bir de erik, daha çıkmadı.
mide bulantılarım mı başladı anlamadım, dün uyuyamadım, bir kalktım, epey çıkardım, sabahları da serviste çok zorlanıyorum. ama hepsine şükür diyorum, hiç şikayet etmiyorum. :)

dicay, naber canımmm.. kalp atışını duymaya ne zaman gideceksin??

uğurböcüğüm :) sen biraz nazlı mısın acaba :)) jel için sanırım tahriş demişsin ama o hiç birşey yapmıyor aslında kullanması en kolayı..

İncim ben de okumaya başladım. 25'ine kadar bitireceğim inşallah :KK16:

Beylemciğim tebrik ederim canım. Gözün aydın. ne kadar umutsuzdun vazgeçecektin. Bak gördün mü asla umutsuz olmamak lazım. Allah nasip ettiyse oluyor.

Hadi hayırlı olsun dilberciğim. Adetin 2 . ya da 3. günü başlayabilirsin tedaviye.

Canım iğne olmadığın için düştü diye düşünme bence. Kendine eziyet etme. İğne olmasa da jel kullandın. Kaldı ki ; progestanın etkisi bile yüzde yüz kanıtlanmış dğil. Doktorların da dediği gibi tutacak olan bebek tutuyor. Düşecek olan düşüyor. :KK31:

Benimde 2,tüp denemem olucak nisan 22,de başlycaz tedaviye ilki tutmadı,dua bend eokuyabilirim,ne duası olduğunu söylersieniz

Benimde 2,tüp denemem olucak nisan 22,de başlycaz tedaviye ilki tutmadı,dua bend eokuyabilirim,ne duası olduğunu söylersieniz

Allah yardımcın olsun duygucuğum.. İnşallah bu sefer olur. Dua konusu ile İnci arkadaşımız ilgileniyor. Yasin ve Meryem surelerini okuyoruz. Kaç adet okuyabileceğini ona bildirebilirsin

Rabbim en kısa zamanda kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun. İnşeAllah tekrar toparlanıp tedaviye başlarsın, iyne olursan mutlaka gezin. Progestanın en büyük özelliği yapıldıktan sonra gezinmektir. Ben o iyneden zamanında elhamduLillah çok çektim:18::18::18:. Hala da vuruluyorum, sanırım 10.-12. haftaya kadar da vurulucam inşeAllah. Eskiden bilmiyordum, akşamları yapıp uyuyordum, sabahları acısına uyanıyordum. O sıralar bebek tutsa bile nasıl dayanırdım bilmiyorum. Oysa gerçekten dayanıklı biriyimdir. Ancak tedavi ard-arda olunca ben de iynenin sırrını çözdüm.

Bu tedavide elhamduLillah bacağıma vurduğum iyneler hariç (arada kalçada şişlik falan olunca toparlansın diye bacağıma vuruyorum) nerdeyse hiç acıtmadı (unutarak, vurulduktan derhal sonra yattığım hariç,hem şişip kaldı, hem çok acıttı). Hatta bacağıma vurunduktan sonra bilerekten annemlerden eve gelirken uzunca yolu ayakla geldiğim iyne bile neredeyse acıtmadı diye bilirim. Bir de iynenin acısı şiddetlenince ateşim çıkıyor. En çok ondan korkuyordum:18:.

Bir iyne için uzun bir yazı oldu, ancak progestanla aramızda güzel anılar var :KK16::KK16::KK16: (ağrılı olsa bile). Yazmak istedim.

sümeyye sen neden vuruluyorsun iğneyi kanaman falan mı var

hadi bakalım belki gelmez!!!!!!!
ben arardım hastaneyi dönecekler beklıyom yrın ordayım inşallahhhhhh

canım benimkinin gelmesi lazım:KK16:[/QUOTE]
yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 8

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

keten prensess - 20

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 10

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30 (okudu)

keten prensess - 20

lotus33 - 25 (okudu)

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

semra58 - 20

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

25 nisan perşembe gününe kadar

Kızlar tamamlayanlar özel mesaj atsın bana mutlaka, arada kaynamasın.

20 meryem suresinden 10 tane kaldı bitirmeye çalışıyorum bitmezse almak isteyen birine veririm biraz

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:nazar::nazar:

X