Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

western tebrikler canım gözün aydın maşallah size

cevabını almıştır inşallah görümcen happycm allah banada nasip eder inşallah ve bu defteride böylelikle kapatırız

kızlar hayırlı akşamlar...
evde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm...

beylemcim gözün aydın canım inşallah testindede güzel değerler görürsün ve 9 ay sonrada kucağında

beylemcim tebrikler bak gördün mü o kadar üzülmene rağmen bebişin seninle hayırlısı olsun Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin çok sevindim

cok tşk ederım canım ıgne benım ıcın cok önemlı onu vurulmadım dıye tutmadıgını dusunuyorum bıde embıryonun kalıtesınden olabılır bu tedavımdede en cok korktugum ıgneydı ya yıne yarıda bırakırsam dıye bacagada vuruluyorsa ıyıymıs en azından agrı dagılıyor banada tecrube oldu ben bıraz dolasıp yatıyodum tıtresımlı masaj aletıyle masaj yapmıstım bır kerede ama 3 saat sonra cıkıyor agrı ateş bende bu defa senın gıbı yapayım banada uzun zaman verırler belkı bu defa ıgneyı zorlu gunler benı beklıyor Allah hepımızın yardımcısı olsun

Kızlar dua listesinde olup da uzun süre uğramayanlar var. Okuyabilen olursa dağıtalım. Arkadaşlardan ses çıkmazsa tamamlanmadan kalmasın. Haber gelirse de fazla okumuş oluruz daha güzel olur.

İncim ben de okumaya başladım. 25'ine kadar bitireceğim inşallah

Beylemciğim tebrik ederim canım. Gözün aydın. ne kadar umutsuzdun vazgeçecektin. Bak gördün mü asla umutsuz olmamak lazım. Allah nasip ettiyse oluyor.

günaydınlarrrrr evet beklenen misafir geldi :) :) bugun arayıp randevu alıcam 3.gün pazar geliyo yarın gitsem olurmu acaba?saat 8 olsun ararayım

Hadi hayırlı olsun dilberciğim. Adetin 2 . ya da 3. günü başlayabilirsin tedaviye.

Canım iğne olmadığın için düştü diye düşünme bence. Kendine eziyet etme. İğne olmasa da jel kullandın. Kaldı ki ; progestanın etkisi bile yüzde yüz kanıtlanmış dğil. Doktorların da dediği gibi tutacak olan bebek tutuyor. Düşecek olan düşüyor.

Bİ BENİMKİ GELMEDİ YA 2 GÜN GECİKTİ AĞRISI VAR KENDİSİ YOK [/QUOTE]
hadi bakalım belki gelmez!!!!!!!
ben arardım hastaneyi dönecekler beklıyom yrın ordayım inşallahhhhhh

sevda nasılsın ?görüşemiyoruz...nasıl gidiyo hamilelik ...

iyiym sezyalcim çok sağol. ii gidiyor çok şukur. genel sıkıntıların haricinde bi yaramazlık yok. sadece bu aralar depresyondayım sanırım sürekli canım sıkılıyor
havalarda gusel ya bende dışarı çıkamıyorum. zaten bi kaç gun gezsem hemen eşimin gözune batıyo ne kadar çok geziyorsun birşey olacak otur oturduğun yerde diye iyice moralimi bozuyor ama yarın çıkıcam inş. karşıya geçicem üsküdara.arkadaşımla teyzemle buluşup temiz hava alıcam. Ahh ah yalovada olaydım eyiydi

sen nasılsın nasıl gidiyor?

mummu, canım kayısıyı sormuşsun :)) onu da yiyorum, biri daha önermişti, sabahları aç karnına elma yiyorum, yumuşatıyormuş bağırsakları. birkaç gündür daha iyiyim. zaten canım sürekli ekşi elma çekiyor, yeşil olanlar var ya. bir de erik, daha çıkmadı.
mide bulantılarım mı başladı anlamadım, dün uyuyamadım, bir kalktım, epey çıkardım, sabahları da serviste çok zorlanıyorum. ama hepsine şükür diyorum, hiç şikayet etmiyorum. :)

dicay, naber canımmm.. kalp atışını duymaya ne zaman gideceksin??

uğurböcüğüm :) sen biraz nazlı mısın acaba :)) jel için sanırım tahriş demişsin ama o hiç birşey yapmıyor aslında kullanması en kolayı..

Benimde 2,tüp denemem olucak nisan 22,de başlycaz tedaviye ilki tutmadı,dua bend eokuyabilirim,ne duası olduğunu söylersieniz

Misafirim geldi Hoşgeldi,sefalar getirdi Hayatta o gelince bu kadar heyecanlanacağımı bilmezdim

Benimde 2,tüp denemem olucak nisan 22,de başlycaz tedaviye ilki tutmadı,dua bend eokuyabilirim,ne duası olduğunu söylersieniz

Allah yardımcın olsun duygucuğum.. İnşallah bu sefer olur. Dua konusu ile İnci arkadaşımız ilgileniyor. Yasin ve Meryem surelerini okuyoruz. Kaç adet okuyabileceğini ona bildirebilirsin

sümeyye sen neden vuruluyorsun iğneyi kanaman falan mı var

hadi bakalım belki gelmez!!!!!!!
ben arardım hastaneyi dönecekler beklıyom yrın ordayım inşallahhhhhh

canım benimkinin gelmesi lazım[/QUOTE]
yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim

20 meryem suresinden 10 tane kaldı bitirmeye çalışıyorum bitmezse almak isteyen birine veririm biraz

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…