Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Yok canım elhamduLillah kanamam falan yok. Daha önce de yazmıştım. Benim tedavi gördüğüm hastane farklı, o yüzden ilaç kullanımı da farklı. Ben opudan bu yana hem jel, hem de iyne kullanıyorum. Doktorum böyle uygun gördü. Bana düşen de ona uymak.

slm sana bir sorabilirmiyim hangi hastane hangi doktora gittin merak etti cevap yazarsan sewinirim

Maşallah size:) allah korusun sizi:) benim meleğimden hafta büyüklüğü var:KK16: :)))) canım ben hala korkarak hareket ediyorum sen nadıl davranıyorsun nelere dikkat ediyorsun

canım özellikle yaptığım bişey yok...işten geldiğimde ayaklarımın altına iki yastık koyuyorum...üst raflara uzanmıyorum...ağır kaldırmıyorum...bir de aç kalmamaya çalışıyorum..sakınan göze çöp batar...maydonoz ve adaçayından da uzak dur..

kız kabakcıcegummmm naber kız?ne var ne yok bana bır ozet gcıvrsene

iyi canım nolsun yaa.. belirtileri yaşamaya başladım :)) mide bulantısı, yanması gibi. uyku sürekli :) ama iyiyim çok şüküür... 3 hafta sonra randevum varr!!
senden naber, ececik napıyor :)

slm sana bir sorabilirmiyim hangi hastane hangi doktora gittin merak etti cevap yazarsan sewinirim

sürekli Memorial topiğinde başka bir hastanenin ismini yazmak hoşuma gitmiyor :KK19:. Tedavi gördüğüm hastane İstanbul Cerrahi hastanesi. Hastaneden ve doktorumdan memnun kaldım, 3 kez neqatif aldım, ancak değiştirmek istemedim. Ancak Memorialı taa başından tanımış olsaydım mutlaka ben de orda tedavi görürdüm. Yani bana sorarsan en iyi hastane Memorial derim.

kese göründü.....yolk kesesi de göründü.....yolk kesesinin karşısındaki bebiş de doktor tarafından olmasa da annesi tarafından görüldü....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hilalcim çok duygulu güçlü ve mutlu sonlu bi hikayen var kızlar gibi bende ağlamak istedim ama iş ortamından dolayı içime attım :KK1:
bütün ağlamalarımız mutluluktan olsun inş. hepimizin :KK16:
darısı bana ve isteyen herkese olsun inş.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
eşin ve bebişlerinle nice mutlu sağlıklı yıllarınız olsunn..:KK34:
Rabbim herkese böyle güzel hikayeler yazdırsın inşallah. :KK16:

ıyı geceler hanımlar. tecrubelerınıze dayanarak bır kac sorum olacak size? memorıal hastanesımı? 29 mayıs hastanesımı? cerrahpasa tum merkezımı? hangisi???

benım fsh 108. yumurta 11mm sizce bu fsh ıle yumurta gelısırmı bu kadar ilaçsız? sizce aşılama mı? direk tup bebek mi?
kafam cok karışık ne yapacagımı bılmıyorum.

Nisan ayı bereketiyke geldi:))takip edebildiğim kadarıyla baya hamile arkadaş var forumda,okudukça yüzüm gülüyor,heycanlanıyorum sanki kendin hamileymişim gibi:)her gün takip edip neler olmuş öğrenmeye çalışıyorum elimden geldiğince...İnşallah hepinizin hamileliği sorunsuz geçer ve Allah bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip eder:)))
hamilelik sıkıntılarını okuyunca "ben bütün bunlara hazırım razıyım yeter ki olsun"diyorum kendi adıma,9ayı geçirmek benim için büyük sıkıntı;rahim yetmezliği ve kan pıhtılaşması var bundan sebep hamile kalsam da sıkıntım bitmeyecek bir de düşük tehditi olacak.daha hamile kalamadan bu sıkıntıları kafandan atmaya çalışıyorum ama çok zor...yok mu bunun bir çaresi?...

ıyı geceler hanımlar. tecrubelerınıze dayanarak bır kac sorum olacak size? memorıal hastanesımı? 29 mayıs hastanesımı? cerrahpasa tum merkezımı? hangisi???

benım fsh 108. yumurta 11mm sizce bu fsh ıle yumurta gelısırmı bu kadar ilaçsız? sizce aşılama mı? direk tup bebek mi?
kafam cok karışık ne yapacagımı bılmıyorum.

Belki de topiğin en az tecrübelisi olarak belirtmek isterim ki burda Memorial ı tercih etmeyecek ya da ettiğine pişman birini bulamazsın ya da zor bulursunuz .. Ben ilk denememde pozitif aldım ama ben de araştırırken gördüm ki neredeyse daha iyisi yok. Semra hn her yakaladığına tüp bebek yapma derdinde değil,en kısa en doğal ve az maliyetli yolu zaten öneriyor.. Sadece başarı odaklılar.. Kesinlikle kafanı çok karıştırmadan teslim ol derim ben...

X