Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kizlar biseyler sorak istiyorum size transfer sonrasiyla ilgili.
transferden sonra kac gun dinlendiniz
ben dun yatarak gecirdim ama bu gun igne icin cikmak zorunda kaldim ve birazda yurmek zorunda acaba olumsuz etkilermi.
bi de dun aksam yagmurda taksi bekledik biraz.
vallla icimi yiyor .bunlar ya insalllah sorun olmaz.

Canım bunlara hiç ama hiç takılma. Bana derlerdi inanmazdım ama yaşayınca inandım. Transfer sonrası iğne hariç hiç dışarı çıkmadım, iş miş yapmadım yemek bile yapmadım sonuç koca bir negatif.
Bu forumda bir konu okumuştum. Kadının yanlış olmasın ya 5. ya 6.denemesiydi. O kadar ümitsizmiş ki transfer sonrası işine dönmüş, aynı gün uçakla evine gitmiş, ertesi gün düğüne gidip oynamış da oynamış ve kadının ikizi olmuş biliyor musun.
Tabi dikkat edelim ama çok takma kafana.

cnm yürümek felan hıc sorun değil bence kendını kasma dıkkatlı ve yavas yürü yter ben trasferden sonra 3ç gün istanbuldan orduya geldım artık sen düşün gerisini bebegın hayırlısıyla senınle ınsallahhh

tesekkur ederim kizlar içıme şu şerptinizz.Allah razı olsun .

kesinlikle için rahat olsun... transfer günü hariç her gün rutin 45 dk lık yürüyüşlerime hiç ara vermeden devam ettim.. aklına gelebilecek tüm ev işlerine, yemek yapmalara , dolmuşta en arkada oturmalara da:) belki ben abarttım ama sonucu etkilemediğini ispat ettim sanıyorum:)

kızlar ben çıkıyorum hepiniz kendinize ve bebişlerinize dikkat edin

dicaycım seni sormayı unutmuşum pardon canım umarım sende bebişte iyidir

öpüyorum

ohss aslında pozitif etkiliyor dediğin gibi inşallah hafif olur .

evet canım gayet patlayıcı oldu.teşekkür ederim

arkadaşlar bu ohss ne ?çok cahılım dımı?

Fazla yumurtası olan hastalarda yüksek doz ilaç kullanımı sonrası oluşan bir durum canım. Yumurtalıklar aşırı uyarıldığı ve büyüdüğü için karın şişiyor, Allah korusun su topluyor, nefes darlığı yaşanıyor. Hemen müdahale edilmezse kötü sonuçlar doğurabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…