Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cok tesekkur ederim insallah Allahim banada nasip eder.ben biraz endiseliyim acikcasi dun aynur hanim biraz vahimmisim gibi konustu.suan karnimda sislik falan yok pozitif olursa baslar dedi.ben de merakla bekliyoru insallah olmam.
sende ne gibi degisiklikler olmustu nasil hissettin kendini o donemde?

dondurulmus kalmamıstı 3 ayda cok uzunmus

Çok sevindim canım. Hadi bakalım hayırlısı :) Bat ne zaman?
Ben iyiyim şükür. Opu belli değil daha adet bile olmadım :)

bat ne demek bilmiyorum ki ben anam ne cahilim

bir dahaki adet tarihi mi demek eğer öyle nisan 14 gibi incicim tedavin başladı mı ozaman

Cetrotide yakıyordu beni ama Allah'tan 2 kez kullanıyordum. Bu lucrin fenaymış. Yaparken ayrı acıyor, yaptıktan sonra sızlıyor

Alttan bakılması sakıncalı değil ki...

Valla bilmiyorum korkuyorum işte belkide sakıncalı değildir ama istemiyorum yinede ne bileyim zor günler atlatıyoruz koruma içgüdüm biraz hızlı çalışıyor sanırım bundan kaynaklı kendimi sakındığımıda arkadaşlarımıda sakınmak istiyorum biraz hassasım ondan sanırım...

mummu canım ıyıyım teşekkürler küçük çaplı bir depresyona girip çıktım
sanada çok geçmiş olsun dikkat et kendine .buarada kistin geçmiş bir daha hiç olmasın inşallah.
tedavin hayırlı olsun
önumuzdeki ay derken nisan da dim? kaçında?
Canım onlar o an o kadar heyecanlı oluyorlar ki girseler de heyecandan miniği falan göremezler :)
Fotoğrafını veriyorlar zaten onu görsünler
kıyamam zaten bişey anlamıyo 2-3 gunde bir tüp bebekbrifingi veriyom adama
bilgilensin diye ben uzmanım ya

Bilmiyorum canım yaa koruma içgüdüsü sanırım kendimi koruduğum gibi sizler içinde tedirgin oluyorum sonuçta aynı süreçten geçtik birbirimizi anca biz anlarız. İnşallah görürsün değişik bir his sonrada kalp atışını bekicez Allah yardımcımız olsun

bir dahaki adet tarihi mi demek eğer öyle nisan 14 gibi incicim tedavin başladı mı ozaman

Evet canım beklenen adet tarihi :)
Tedavimin pasif bölümü başladı :) Lucrinle uzun protokole başladık bakalım.

Korkmana gerek yok. Sakıncalı olsa Memorial gibi bir hastanede yapılmazdı değil mi
Bu arada dediğim gibi alttan ölçüm yapılmalı özellikle ikizlerde.

mummu kızzz benımde olası adet tarihim 14 nisan
aynı zamanda başlıyomuş opu aynı gün transfer aynı gün pozitif aynı gün doğumda beraber gidermişizz

Çakırcım evet sakıncalı değil. Özellikle ikiz gebeliklerde alttan bakılıp ölçüm yapılması lazım.
evet incim bende öyle biliyorum

anlıyum canım o tedirginlik bende de oluyu ama bence sakıncalı olsa dr yapmaz kuzenim tüp bebek yaptı ikizleri 5 yaşında kese ve kalp ölçümlerini altdan bakmışlar sordum iki defa baktılar dedi altdan

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Çok sevindim canım tebrik ederim...
Allah hepimize nasip etsin inşallah...

Hayırlısı olsun canım. Rabbime emanet olsun kuzularımız.

Mummu ve verde sizin başlangıç tarihleriniz byük bir gecikme yaşamazsam opu zamanıma denk geliyor :)

Canim haklisin hem yakiuor, hem de cok fena kasiniyor..az kaldi dayan canim.

Masallah cok sanslisiniz , kuzenler kardes gibi buyuyecek..

Ben insallah ohss olmazsin demek istemiyorum.insallah olursun ama hafif atlatirsin.
Benim transfrin 6.gunu asiri karin ve mide agrisi basladi, idrara cikamadim, nefes almakta zorlaninca hemen merkeze gittik.Ben agir gecirdim.merkezde araliksiz kusmaya basladim.ilac verip kan aip yatisimi yaptilar.Nur hnm kan sonuclarimla odama gelip gebelik haberini vermisti..zor bi surecti cok sukur cektiklerime degdi.insallah gebelik elde edilir, ohss yi hafif atlatirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…