Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

:)
1- Alıyorlar mı bilmiyorum ama girmesine gerek yok bence.
2- Kadın da olabiliyor erkek de.
3- Bildiğim kadarıyla yazdırılıyor.
4- Maalesef bilmiyorum

kızlar çok teşekkür edrim cevaplar için saolun
yanı aslında tuhaf olan benım doktora gitme sebebbim ilişki sonrası kanmaydı kı bu rahım agzı yarasından oluyoo
bu ay ne hıkmetse yok bizi tüp bebek teşhisine götüren oydu artık yok heralde dıyoorum olması gerektiği için o süreci yaşadım
bide normalde sizde bilirsiniz yumurtlama akıntısı denen hanı şu yumurta akına benzeyen akıntı bu ay daha cok oldu
heralde ilacın etkısı geçen ay yumurta yoktu akıntıda yoktu
bide kendiliğinden hamile kakıyomuşumm (hayalll)
bizim hala umudumuz var

canim Allah yardimcin olsun.insallah Allahin izni ile pozitif serisini dev ettiririz.bizimde yuzumuZ guler...

Neden olmasın

Bu lucrin gerçekten yakıcıymış cetrotide gibi

inş incim ben başladım düşünmeye zaten en az ıkı ay gecse ıyı olur dımı bana kalsa yarın gidesım var bıde bu defa nur hanım olsun ıstıyorum ama o temmuzda dönucek galıba cok gec oluyor oylede kıme gıdeyım ben ama erkek doktorlar harıc sence

Canım benim son adet tarihim 20 şubat karnımdan baktı alttan baktırmam sende sakın baktırma 1 hafta daha bekleriz olmazsa kesinlikle karnından baktır bence biliyorsun kuzucuklarımız çok kıymetli rahatsız etmeyelim değilmi

Canım donmuş tedavisi mi olacak? Donmuşsa bir adet dönemi geçmesi yeterli. Taze tedavi olacaksa 3 ay beklemelisin. Nur Hanım bana öyle demişti. Nur Hanım eylülde dönecek
Kadın doktorlardan Funda Hanım'ı öneririm. Aynur Hanım ve Betül Hanım'la diyaloğum olmadığı için bir şey diyemiyorum.

hadi opu neysede transfere niye almıyorlar
hani diyosnuzya miniğimizi koyarken doktor gösteriyomuş eşimde görsün olmazmııı?

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

:emir
tebrikleeeeeeeeeeeeeer işte budur bir taze hamiş daha...göbeklerimizi de tokuşturucaz inşallah...

centrotıde ve gonal hıc yakmıyordu benı. lucrıni öncekı denememden hatırlıyorum bıraz sızlatıyordu

Cetrotide yakıyordu beni ama Allah'tan 2 kez kullanıyordum. Bu lucrin fenaymış. Yaparken ayrı acıyor, yaptıktan sonra sızlıyor

Alttan bakılması sakıncalı değil ki...

kızlar hepinize merhaba ;

pazardan beri bakamadım hiç benim boynum tutuldu yine hala çok fenayım ama meraktan çatladım geçmişe de bakamadım

verde nasılsın iyi misin ?

western sanırım transfer olmuş umarım senden güzel haberler alırız

incicim tedavi nasıl gidiyor ? opun ne zaman ?

kabakçiçeği umarım sende iyisindir

aysuncum sanada çok geçmiş olsun inşallah iyisindir ve en kısa sürede bebişine kavuşursun

mikro bebişler nasıl ?

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum

hadi opu neysede transfere niye almıyorlar
hani diyosnuzya miniğimizi koyarken doktor gösteriyomuş eşimde görsün olmazmııı?

Canım onlar o an o kadar heyecanlı oluyorlar ki girseler de heyecandan miniği falan göremezler :)
Fotoğrafını veriyorlar zaten onu görsünler

Aminn inşallah hep dualarımın içinde sizlerde varsınız Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin...

o pembelık vajına tahrıs oldugu ıcın gelıyor anladıgım kadarıyla jelı sıktıktan sonra bıraz yuru kendını yormadan emılsın ıyıce
inşallah öyledir ya çok sıkıyu canımı öyle olunca

mimozacım benim bildiğim altan bakılması sakıncalı deyil
burada olan arkadaşların hepsi ilk muayeneleri alttan bakılmıştı öyle hatırlıyorum ama tabi üsten gözükürse daha iyi olur inşallah cumaya bende görürüm keseyi

Çok sevindim canım. Hadi bakalım hayırlısı :) Bat ne zaman?
Ben iyiyim şükür. Opu belli değil daha adet bile olmadım :)

canım tebrikler :)

çok sevindim sende umuduma umut kattın inşallah bende önümüzdeki ay aranıza katılabilirim.

bebişe güzel bakk :)

Çakırcım evet sakıncalı değil. Özellikle ikiz gebeliklerde alttan bakılıp ölçüm yapılması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…