Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

teşekkürler canım

incim benimki acıtmıyodu şaşırdım seni okuyunca yapmadan önce buz koysan zararlı olurmu acaba orayı uyuşturur biraz ve acımaz...

mummu hayırlı olsun bebişi görmüşsün inş kalp atışlarınıda duymak nasip olur..
western okadar bende yürüyordum iğneye gittim çünkü hergün merdiven çıktım, ablam doğm yaptı bebeği görmeye gittik 2-3 defa 5. kata merdiven çıktım bunlarla alakası yok yorulma ağır kaldırma yeter, inan hiç yürümedende imkansız put gibi yatmak mutlaka hareket oluyo..

bambi34 2 nisan gebelik test tarihi

Verde – lotus33 – medicalsecreter –kokoci – mummu – umut27 –western- çakır44 – uğur böceği- gamzelim 2830 – mimoza06 – dentur - kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim inşallah unuttuğum kimse yoktur bu topiğin uğuru bozulmasın herkes mutlu haberler verir umarım

boşver canım cahilliklerine ver seni bu aşamada kimsenin üzmesine izin vermeeeee

western hayırlı olsun transferin güzel haberler verirsin inş canım

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Julia hatırlıyor musun seninle 16 mart cumartesi sabahı konuşmuştuk. Ne kadar umutsuzdun ve tek embriyon olduğu için yazmak bile istemediğini söylemiştin. Şimdi de bugüne bak...

Sayfaları bitirip öyle yazmak istiyordum ancak dayanamadım Tebrikler Julia. Gördünmü sen tek yumurta ile bundan sonra bir çok arkadaşa güzel bir umut örneği olucaksın. Rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eylesin. Her doktor dönüşü böyle uçar gibi dönesin. Çok sevindim.

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Rabbim sağlam ve salih evlat eylesin. Büyüyüp güzel insan olduğunu görmeği de anne-babasına nasip eylesin. :119::119::119::119::119::119::119::119:

Darısı benim ve tüm arkadaşların başına.

hayırlı olsun

Canim gormussun keseyi masallah cok sevindim icin rahat etmistir biraz.ben hergunisten adet oldum korkusuyla geliyorum.daha randevuma cok var

Kizlar saolun karar verdim bu hafta sonu anneme gidicem 3 tane boy boy kizkardeslerim var 14 10 9 yaslarinda ..oraya gidip biraz kafami dagiticam. .ama annem maltepede oturuyor karsida ben avcilarda sorun olmaz dimi yolculuk...bu arada esin nasil diye sormussun ausunayy cim..esim cok iyi biri gozumun icine bakar neyin var diye..bu sefer esime sariyorum ve üzülüyorum..bugun esimle konustum bi kac gun annemde kalayimmi dedim saolsun her zaman benim iyiligimi istedi..kizlar isallah en yakin zamanda tasiniriz burdan tek duam dilegim bu...Allah hayirlisini versin..benim icin tek onemli olan suan bebegim...ama kizlar yolculuk yapmam sıkıntı olmaz degilmi..

Juliaa cim telefondan girdigim icin halay cekemiyorummm:)) teey teyyy tebrik ederim cani gonuldrn Rabbim daim etsin isallahhh..hep mutlu ol..

Canim bana aynur hnm 10 nisan dedi ama dun 3 nisanda gelin dediler...bir sorun mu var ne oldu dedim yok bisey dediler sadece keseyi gorucez degerleriniz dusuk basladigi icin kontrol amacli cagiriyoruz dediler...bakalim 10 nisanda kalp atisini duyucaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…