Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Fazla yumurtası olan hastalarda yüksek doz ilaç kullanımı sonrası oluşan bir durum canım. Yumurtalıklar aşırı uyarıldığı ve büyüdüğü için karın şişiyor, Allah korusun su topluyor, nefes darlığı yaşanıyor. Hemen müdahale edilmezse kötü sonuçlar doğurabiliyor.

teşekkürler canım

incim benimki acıtmıyodu şaşırdım seni okuyunca yapmadan önce buz koysan zararlı olurmu acaba orayı uyuşturur biraz ve acımaz...

mummu hayırlı olsun bebişi görmüşsün inş kalp atışlarınıda duymak nasip olur..
western okadar bende yürüyordum iğneye gittim çünkü hergün merdiven çıktım, ablam doğm yaptı bebeği görmeye gittik 2-3 defa 5. kata merdiven çıktım bunlarla alakası yok yorulma ağır kaldırma yeter, inan hiç yürümedende imkansız put gibi yatmak mutlaka hareket oluyo..

Memorial Tayfası :KK9::KK9::KK9:

almina :KK49: :nazar:
akasya :nazar:
aylna :nazar:-27 mart çarşamba opu :nazar:
aysunayy :nazar: - 29 mart cuma lap :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beyzzmbak :KK49::nazar:
beylem :nazar: - 6 nisan cumartesi gebelik testi :nazar:
caklıt :nazar:
canocanan :KK49::KK49::nazar:
çakır :KK49::nazar: - 12 nisan cuma kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dentur :nazar:
dicay :KK49::nazar: - 11 nisan perşembe kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
esmerim_452 :KK49::nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
grafiking :KK49::nazar:
gelincik_238 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar: - 5 nisan cuma kontrol :nazar:
hil_bur :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
inci :nazar: - 24 mart pazar lucrin'le başladı :nazar:
juliaa :KK49::nazar:
julietta :nazar:
kabakcicegi :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba kese randevusu var :nazar:
ketenprensess :KK49::nazar: - 10 nisan çarşamba kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
lotus33 :emir_bebek::nazar:
medical :KK49::KK49::nazar:
mercan2011 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
meryem :nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar: - 29 mart cuma kontrol :nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013:KK49::nazar:
mummu :nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sevda_linka :KK49::nazar:
sezyal :nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
tugceserdar :emir_bebek::nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba Kaan Paşa geliyor :nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :nazar: - 24 nisan gebelik test tarihi :nazar:
verde :nazar:
bambi34 2 nisan gebelik test tarihi :nazar:

Verde – lotus33 – medicalsecreter –kokoci – mummu – umut27 –western- çakır44 – uğur böceği- gamzelim 2830 – mimoza06 – dentur - kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim inşallah unuttuğum kimse yoktur bu topiğin uğuru bozulmasın :nazar: herkes mutlu haberler verir umarım

slm nasılsınız bugün canım çok sıkkın eşimin teyzesinin bir bebek yapın deyip bunu kaynanamın bana iletmesine çok bozuldum:KK47: sanki be nim tüp bebek yaptığımı sorunun oğlundan kaynaklandığını bilmiyormuş gibi...
boşver canım cahilliklerine ver seni bu aşamada kimsenin üzmesine izin vermeeeee

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

western hayırlı olsun transferin güzel haberler verirsin inş canım

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Julia hatırlıyor musun seninle 16 mart cumartesi sabahı konuşmuştuk. Ne kadar umutsuzdun ve tek embriyon olduğu için yazmak bile istemediğini söylemiştin. Şimdi de bugüne bak...

Sayfaları bitirip öyle yazmak istiyordum ancak dayanamadım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Tebrikler Julia. Gördünmü sen tek yumurta ile bundan sonra bir çok arkadaşa güzel bir umut örneği olucaksın. Rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eylesin. Her doktor dönüşü böyle uçar gibi dönesin. Çok sevindim.

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar Hulyayla (umutege) konuştum şimdi sesi çok güzel mutlu geliyordu:KK16:

kaan bebeğimiz dünyaya geldi 3350 gr doğmuş...hoşgeldin kaan bebek.:emir_bebek:.

Allah analı babalı büyütsün inşallah

hepiniz çok selamı var

Rabbim sağlam ve salih evlat eylesin. Büyüyüp güzel insan olduğunu görmeği de anne-babasına nasip eylesin. :119::119::119::119::119::119::119::119:

Darısı benim ve tüm arkadaşların başına.

:KK64:
Sayfaları bitirip öyle yazmak istiyordum ancak dayanamadım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Tebrikler Julia. Gördünmü sen tek yumurta ile bundan sonra bir çok arkadaşa güzel bir umut örneği olucaksın. Rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eylesin. Her doktor dönüşü böyle uçar gibi dönesin. Çok sevindim.

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Rabbim sağlam ve salih evlat eylesin. Büyüyüp güzel insan olduğunu görmeği de anne-babasına nasip eylesin. :119::119::119::119::119::119::119::119:

Darısı benim ve tüm arkadaşların başına.

hayırlı olsun :KK52::KK76::KK64:

Canim gormussun keseyi masallah cok sevindim icin rahat etmistir biraz.ben hergunisten adet oldum korkusuyla geliyorum.daha randevuma cok var

Yaşadıkların zor diyil diyemem, çünkü gerçekten zoor. Hamileliyin seni daha hassas yapmış. Senin durumunu anlıyorum. Eğer imkanın varsa kısa bir süreliğine ( 1-2 haftalık) annenlere gitmeni tafsiyye ederim, çok iyi gelir.

Ben de uzun bir süre kalabalık bir ailede yaşadım, çok iyilerdi, ancak her ne kadar iyi olsalar da zor oluyor. Hiç bir zaman annem,ablam dahil ağzımdan olumsuz bir şey duymadılar. Çünki ben hayatta hep kıyaslama yaparım. Bir insanda olan güzel tarafları görmeğe, diğer taraflarını ise kabullenmeğe, ya da kafaya takmamaya çalışırım. Çünki bu hayatta ben de dahil 4 de 4 insan yoktur. Kendi canım annem, babam dahil her keste sevemeyeceğimiz özellikler var. Sen de elindeki güzellikleri düşün, eşini düşün, ac ve açıkta olmadığını, ne biliyim sana ait değerli şeyleri görmeğe çalış. Kalabalık bir ailede yaşamak gerçekten çok zordur. Ancak kabullenirsen, iyi taraflarına bakarsan senin için daha kolay olur.

Şimdi bizim sahip olduğumuz şey, bu güne kadar hasretini çekip, uzaktan baktığımız, ulaşamadığımız bir şey. Bunu görmeğe çalış.

sana iki randevu vermişler,memorial verdi dimi yada senmi istedin böyle olmasını..Dicayada 3 hafta sonrasını vermişler ama onların amacı kalp atışınıda duymak yani hem keseyi görüp hem kalp atışını duymak için öyle ayarlıyorlar..7.hafta gibi atmaya başlıyo yavrularımızın kalbi..

keten prenses hormon değişiklikleri bizi çok hassaslaştırıyo sende bu dönemde hassaslaşmışsın..ama bulantıların başlarsa çevrendekileri gözün bile görmez bebeğin her saniye kendini hatırlatır hep beni düşün der:)) bencede olumlu tarafları görmeye bak çünkü yanlız olmakta hiç kolay değil..Allah yardımcınız olsun olumsuz duygulardan ve insanlardan uzak etsin..

canım prensescim yaşadıkların gereçektende zor..eşinin tüm ailesiyle bir arada olmak hele de anlaşamama varsa çok zor.
ailen çok mu uzakta bi kaç gün gidebilsen?
şu an senden ve bebeğinden önemli hiç bişey hiç kimse yok..yapma bunu kendine.
eşinin sana karşı tutumu nasıl peki..

Allah razı olsun canım teşekkür edrim.:KK19:

Ne diyeyim ben o adama. Allah akıl fikir versin. Kadın biraz baskı yapsın. Bak o kadar para veriliyor, bu merkez dünya listelerine adını yazdırmış bir merkez falan desin.

Canım aileden uzak olmak zordur ve sen şu an çok hassas bir dönemdesin. Bebeğini düşün, onun için nasıl mücadele ettiğini düşün. İmkanın varsa ailenin yanına git.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Opu gününden hesaplıyorsun dicaycim.

Canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim :nazar: İnşaallah cumartesi gittiğinde sıvının nedeni de bulunur.

O saatte yollar boş olur canım. 5.30 gibi bile çıksanız çok rahat yetişirsiniz.

Oh maşallah :nazar: Sıkıca tutunsun kuzucuğun inşaallah :KK16:
4 nisan biliyorum da yanlışlıkla 2 gelmiş yanına sorry şekerim :KK1:

Herkese günaydııınnnn :KK16:

Kizlar saolun karar verdim bu hafta sonu anneme gidicem 3 tane boy boy kizkardeslerim var 14 10 9 yaslarinda ..oraya gidip biraz kafami dagiticam. .ama annem maltepede oturuyor karsida ben avcilarda sorun olmaz dimi yolculuk...bu arada esin nasil diye sormussun ausunayy cim..esim cok iyi biri gozumun icine bakar neyin var diye..bu sefer esime sariyorum ve üzülüyorum..bugun esimle konustum bi kac gun annemde kalayimmi dedim saolsun her zaman benim iyiligimi istedi..kizlar isallah en yakin zamanda tasiniriz burdan tek duam dilegim bu...Allah hayirlisini versin..benim icin tek onemli olan suan bebegim...ama kizlar yolculuk yapmam sıkıntı olmaz degilmi..

Juliaa cim telefondan girdigim icin halay cekemiyorummm:)) teey teyyy tebrik ederim cani gonuldrn Rabbim daim etsin isallahhh..hep mutlu ol..

Canim bana aynur hnm 10 nisan dedi ama dun 3 nisanda gelin dediler...bir sorun mu var ne oldu dedim yok bisey dediler sadece keseyi gorucez degerleriniz dusuk basladigi icin kontrol amacli cagiriyoruz dediler...bakalim 10 nisanda kalp atisini duyucaz..

X